مجله تاپ‌ناز‌

آخرین اخبار ثبت نام ایران خودرو در شهریور ۱۴۰۲

آخرین اخبار ثبت نام ایران خودرو در شهریور 1402

آگاهی از اخبار ثبت نام ایران خودرو در کنار اخبار مربوط به سایر خودروسازان برای افرادی که قصد شرکت‌ در قرعه‌کشی‌ها را دارند، ضروری است. در آخرین اخبار منتشر شده از سوی ایران خودرو، این شرکت خودروسازی اطلاعیه‌ای را مبنی بر پیش‌فروش برخی از خودروهای خود در شهریورماه منتشر کرد که طی آن خودروهای پژو 207 در دو نوع دنده‌ای و اتوماتیک، سمند سورن پلاس دوگانه و دنا پلاس عرضه می‌شوند.

در این مطلب قرار است شرایط ثبت نام ایران خودرو شهریور ۱۴۰۲ و توضیحات مربوط به این قرعه‌کشی را بررسی کنیم.

شرایط ثبت‌نام ایران خودرو شهریور ۱۴۰۲

شرایط ثبت‌نام ایران خودرو شهریور 1402

برای اطلاع دقیق از تاریخ ثبت نام ایران خودرو شهریور ۱۴۰۲ و سایر شرایط مربوط به این طرح می‌توانید به سایت ایران خودرو مراجعه کنید. اما به طور خلاصه باید بگوییم که در این طرح، شرکت‌کننده موظف به پرداخت نیمی از مبلغ کل خودرو خواهد بود و باید مبلغ باقی مانده را در تاریخ عرضه به صورت یکجا پرداخت کند. در اخبار ثبت نام ایران خودرو زمان عرضه خودروها اسفند ۱۴۰۲ تعیین شده است.

خودروهای عرضه شده در طرح پیش‌فروش ایران خودرو

خودروهای عرضه شده در طرح پیش‌فروش ایران خودرو

برای ثبت نام ایران خودرو شهریور ۱۴۰۲ می‌توانید یکی از خودروهای مورد نظر خود را اعلام و نصف مبلغ آن را پرداخت کنید و در نهایت در پایان زمان عرضه بخش باقی‌مانده را به حساب شرکت واریز کنید. در این طرح سود مشارکت شما از پیش‌پرداخت هزینه خودرو ۱۷ درصد سالیانه و برای انصراف از طرح، ۱۴ درصد سالیانه خواهد بود.

در این طرح سه خودرو سورن پلاس دوگانه سوز، پژو ۲۰۷ دستی، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و دنا پلاس عرضه می‌شوند که هر یک قیمت خاص خود را دارند.

بر اساس آخرین اخبار ثبت نام ایران خودرو هزینه پیش‌پرداخت لازم برای شرکت در قرعه‌کشی خودروی سورن پلاس دوگانه سوز، ۱۴۹ میلیون تومان است. این مبلغ برای پژو ۲۰۷ دستی ۱۳۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و برای نوع اتوماتیک ۱۶۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

اگر خودروی مورد نظر شما دنا پلاس است، بعد از آگاهی از زمان ثبت نام ایران خودرو شهریور ۱۴۰۲ و مشارکت در آن، برای شرکت داده شدن در قرعه‌کشی باید مبلغ ۱۳۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان را پرداخت کنید.

سایت ثبت‌نام ایران خودرو در شهریور ۱۴۰۲

سایت ثبت‌نام ایران خودرو در شهریور 1402

در طرح پیش‌فروش ایران خودرو، تمامی متقاضیانی که قبلاً در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده بودند و البته نام آن‌ها به عنوان بخش سوم اولویت‌های زمستان ۱۴۰۲ به منظور پیش‌فروش اعلام شده است می‌توانند برای شرکت در این طرح به سایت مورد نظر وارد شوند. در نهایت هم باید مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل و مبلغ مورد نظر را پرداخت کنند.

توجه داشته باشید که متقاضیان تنها از طریق تکمیل کردن مراحل ثبت‌نام می‌توانند شانس خود را در این طرح بیازمایند. به این منظور باید به سایت ثبت‌نام ایران خودرو مراجعه کرده و مراحل مورد نظر را دنبال کنند. دقت داشته باشید که تکمیل وجه شرکت در قرعه‌کشی هم از طریق همین سایت انجام می‌شود.

پرسش‌های پرتکرار

  1. بر اساس اخبار ثبت نام ایران خودرو، ماشین‌های عرضه شده در طرح پیش‌فروش چه مواردی هستند؟

طبق اطلاعیه‌های منتشر شده در طرح پیش‌فروش ایران خودرو، مواردی همچون سمند سورن پلاس دوگانه سوز، پژو ۲۰۷ دنده‌ای و اتوماتیک و دنا پلاس عرضه می‌شوند.

  1. مطابق با اخبار ثبت نام ایران خودرو چه میزان از مبلغ خودرو باید پرداخت شود؟

برای شرکت در طرح پیش‌فروش ایران خودرو در شهریور ۱۴۰۲، باید نیمی از مبلغ هزینه خودرو را پرداخت کنید تا بتوانید در قرعه‌کشی شرکت داده شوید. باقی مبلغ هنگام تحویل خودرو در اسفند ۱۴۰۲ دریافت می‌شود. سود مشارکت در این طرح سالیانه ۱۷ درصد و سود انصراف از آن ۱۴ درصد محاسبه می‌شود.

مطالب مشابه را ببینید!