مجله تاپ‌ناز‌

جادوی دعای شش قفل در اجابت حاجت؛ فضیلت این دعا و نحوه حاجت گرفتن

جادوی دعای شش قفل در اجابت حاجت؛ فضیلت این دعا و نحوه حاجت گرفتن

یکی از محبوب ترین دعا ها برای حاجت و حل مشکل دعای شش قفل می باشد. این دعا دارای کاربرد های بسیاری است. به عنوان نمونه برای چشم زخم، ازدواج، جلب محبت، رزق و روزی و بچه دار شدن مورد استفاده قرار می گیرد. جادوی شش قفل دارای ۶ عبارت عربی می باشد که نحوه ختم و نوشتن آن دارای اصول خاصی است. معمولاً بیشتر افراد در هنگام مشکلات و سختیها به این جادو و دعا توسل می کنند.

در بسیاری از مواقع افرادی که از دعا های خود حاجت نمی گیرند و نا امید می شوند به آن ها پیشنهاد می شود که این دعا را بخوانند. یا آن را نوشته و در کنار خود نگه دارند. در منابع اسلامی و حدیث های بسیاری در مورد فضیلت و تاثیر گذاری این دعا تاکید شده است. افراد می توانند در هنگام سختی ها و گرفتاری ها از فواید جادویی این دعا بهره مند شوند.

دعای شش قفل چیست؟

جادوی دعای شش قفل در اجابت حاجت؛ فضیلت این دعا و نحوه حاجت گرفتن

دعا ها و مفاتیح زیادی برای رفع حاجت وجود دارند. اما مجرب ترین و کاربردی ترین دعا برای رفع حاجت دعای شش قفل می باشد. افراد زیادی از این دعا نتیجه گرفته اند. این دعا از جانب انبیا در روایت های بسیاری به افراد توصیه شده است. همچنین بزرگان دین بر آن بسیار تاکید دارند و می گویند که در کنار این دعا برای رفع مشکلات به قدرت خداوند ایمان داشته باشید.

همچنین توکل به خدا را سرلوحه کار خود قرار دهید. این دعا دارای خاصیت های بسیاری می باشد. افراد می توانند برای هر کاری که مد نظر دارند. آن را بخوانند علاوه بر این حضرت محمد فرموده است که هر کس دعای شش قفل را پیش خود نگه دارد. خداوند او را مورد رحمت قرار می دهد. همچنین همه مشکلات را از او دور می کند. در نهایت گفته اند که بر آورده شدن حاجات توسط این دعا انجام می گیرد. این دعا نتیجه بسیار شگفت انگیزی برای کاربران دارد.

فضیلت دعای شش قفل

دعای ۶ قفل فضیلت و تاثیر بسیار زیادی برای گرفتن حاجت دارد. حضرت محمد نیز در روایت هایی گفته اند که این دعا را نزد خود نگه دارید. همچنین این دعا موجب عزت و احترام افراد در میان مردم می شود. پیامبر اکرم گفته است که افراد در هنگام مصیبت ها و مشکلات خاص می توانند از فواید این دعا بهره ببرند.

همچنین پیامبر فرموده که این دعا می تواند افراد را از آفات حفظ نماید. هر کس این دعا را بخواند دعایش همیشه مستجاب می شود. علاوه بر این در مورد حاجت هایی که فرد از آن ها نا امید شده است می تواند از دعای شش قفل استفاده نماید.

قفل اول

جادوی دعای شش قفل در اجابت حاجت؛ فضیلت این دعا و نحوه حاجت گرفتن

دعای شش قفل دارای ۶ عبارت عربی می باشد که در ادامه هر یک از آن ها آورده شده و معنی آن نیز برای کاربران قرار داده شده است.

قفل اول: بِسمِ اللهِ السَّمیعِ الٌبَصیرِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء بِرَحمتِکَ یا اَرحمَ الرّحمینِ وَ صلَی اللهُ علی مُحَمَّدٍ و ألهِ أجمَعینِ

معنی: به نام خداوندی که شنوا و بینا می باشد و مانند آن نیست به حق رحمتت ای مهربان ترین مهربانان. صلوات خداوند بر محمد و آل محمد باد.

قفل دوم

قفل دوم: بِسمِ اللهِ الٌخالقِ الُعَلیمِ الّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الًفَتّاحُ الٌعَلیمٌ بِرَحمتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ

در معنی قفل دوم گفته شده است به معنای آفریننده دانا که هیچ شبیهی برای او نیست. او گشایش دهنده رحمت تو است ای مهربان ترین مهربانان.

قفل سوم

قفل سوم: بِسمِ اللهِ السَّمیعِ الُعَلیمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌغَنِیُّ الٌقَدیرٌ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ

معنی قفل سوم نیز به این صورت است به نام خداوند شنوای دانا که هیچ چیزی شبیه او نیست و او توانگر است در رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان.

قفل چهارم

قفل چهارم: بِسمِ اللهِ الٌعَزیزِ الٌکَریمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌعَزیزِ الٌکَریمِ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ

معنای قفل چهارم به نام خداوند عزیز و بخشنده که هیچ چیزی شبیه او نیست او مقتدر و کریم می باشد. در رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان

قفل پنجم

قفل پنجم: بِسمِ اللهِ السَّمیعِ الٌعَلیمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌعَلیمِ الًخَبیرِ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ

معنای قفل پنجم به نام خداوندی که شنوا و دانا است و هیچ چیزی شبیه او نیست. اوست دانا و آگاه به رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان.

قفل ششم

قفل ششم: بِسمِ اللهِ الٌعَزیزِ الٌرَّحیمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌعَزیزِ الٌغَفورٌ فَاللهُ خَیرً حافظاً وَ هُوَ أرحَمُ الٌرّحِمینِ

ترجمه قفل ششم: به نام خداوندی که عزیز و مهربان است که شبیه او نیست او عزت مند است و آمرزنده می باشد خداوند بهترین حافظ و او مهربان ترین مهربانان است.

مطلب مشابه: جملات التماس دعا ؛ متن التماس دعا و عکس نوشته های محتاجیم به دعا برای پروفایل

نحوه حاجت گرفتن و خواندن دعای شش قفل

جادوی دعای شش قفل در اجابت حاجت؛ فضیلت این دعا و نحوه حاجت گرفتن

نحوه خواندن دعای شش قفل به این صورت است که ابتدا افراد باید بسم الله الرحمن الرحیم بخوانند. سپس قفل اول را بدون اشتباه بخوانند. بعد از خواندن قفل اول گرفتاری خود را به طور کامل شرح دهد.

سپس قفل دوم را بخوانند بعد از آن نیز حاجت خود را با نهایت اخلاص بیان کنند. سپس بعد از گفتن حاجت قفل سوم خوانده شود. قفل چهارم نیز بدون فوت وقت به دنبال قفل سوم خوانده شود. سپس فرد برای رفع حاجتش دعا کند. بعد قفل پنجم را بخواند. قفل ششم نیز به دنبال قفل پنجم خوانده شود.

برای اینکه افراد از این دعای شش قفل حاجت بگیرند. باید هر بار شش قفل را سه مرتبه بخوانند بعد از هر بار خواندن شش قفل به خدا توکل کرده و حاجت خود را طلب نمایند. این روند تا رسیدن به حاجت تکرار شود.

بیشتر افراد می گویند که طریقه حاجت گرفتن از این دعا هر روز خواندن آن با نیت می باشد. نوع دیگر ختم دعای شش قفل به صورت شش روزه می باشد. به این صورت که افراد ۶ روز پشت سر هم هر روز شش مرتبه این دعا را بخوانند. سپس بعد از اینکه دعای شان اجابت شد. شش روز دیگر به صورت ۶ مرتبه دعای شش قفل را بخوانند.

نوشتن دعای شش قفل

افراد می توانند دعای شش قفل اهل سنت را بنویسند و همیشه نزد خود نگه دارند. نگهداری این دعا نزد خود به گفته پیامبر افراد را از مشکلات و مصیبت ها دور نگه می دارد. علاوه بر این دعای شش قفل بسیار مبارک و خوش یمن می باشد. برای افراد نیز خوش شانسی به دنبال دارد.

افراد برای نوشتن این دعا باید شش بخش مجزای آن را به صورت مرتب و به ترتیب بنویسند تا حاجت شان اجابت شود. همچنین لازم است که دعا بر روی کاغذ سفید و بدون خط نوشته شود. افراد می توانند روی کاغذ را با چسب نواری بپوشانند که متن دعا کثیف نشود و روی آن را کثیفی نگیرد. زیرا این عبارت ها اغلب مدح و ثنای خداوند هستند و درست نیست آلوده شوند.

این دعا بعد از نوشته شدن همیشه در کیف و درون وسایل افراد باشد. همچنین افراد می توانند آن را به لباس های خود وصل کرده و همیشه به همراه داشته باشند. علاوه بر این افراد می توانند دعا را به صورت متنی و صوتی دانلود کرده و بر روی موبایل خود قرار دهند. تا بتوانند هر روز آن را چک کنند. خواندن هر روزه این دعا می تواند تحولات بسیاری در زندگی فرد به وجود آورد.

مطلب مشابه: دعا قبل از خواب با دعاهای معروف (قبل از خواب این دعاها را بخوانید)

زمان مناسب برای نوشتن دعای شش قفل

جادوی دعای شش قفل در اجابت حاجت؛ فضیلت این دعا و نحوه حاجت گرفتن

نوشتن دعای شش قفل در زمان مناسب برای رسیدن به حاجت بسیار مهم می باشد. افراد باید دقت داشته باشند که در زمان نوشتن این دعا کاملاً پاک و مطهر باشند. پاک بودن افراد در هنگام نوشتن آن یکی از آداب بسیار لازم و احترام به دعا می باشد. همچنین توصیه می شود که افراد در هنگام نوشتن وضو داشته باشند.

توصیه دیگری که به افراد می شود این است که در هنگام نوشتن این دعا پریود نباشند. همچنین غسل گرفته باشند. بهترین زمان برای نوشتن آن نیز نزدیک اذان می باشد. هر چه خلوص نیت افراد در هنگام نوشتن دعا بیشتر باشد تاثیر بیشتری برای آن ها خواهد داشت.

استفاده از دعای شش قفل برای گرفتن حاجت

در بسیاری از کتاب ادعیه آورده شده است که خواندن دعای شش قفل برای گرفتن حاجت بسیار تاثیر گذار می باشد. به طور کلی اصلی ترین کاربرد این دعا گرفتن حاجت می باشد. استجابت دعا دارای شرایط خاصی است. در خصوص این مورد روایتی وجود دارد که می گوید من دعا و هو لا یحس سوی الاجابه استجیب له. هر کس دعای شش قفل را بخواند سپس به درگاه خدا حاجتش را عنوان نماید و در نهایت این عبارت را برای مقبول شدن دعایش بخواند. خداوند دعای او را مستجاب خواهد کرد.

استفاده از دعای شش قفل برای زبان بند

استفاده از دعای شش قفل به عنوان زبان بند بسیار مناسب و کاربردی می باشد. این دعا یکی از قوی ترین دعا ها برای بستن زبان افراد حسود، بدگو و دشمنان است. افراد با کمک آن می توانند از گزند این افراد در امان باشند. این دعا برای قفل کردن زبان جنس مخالف نیز بسیار کاربردی می باشد.

به طور کلی دعا در حالتی کار می کند که نیت استفاده از آن شر و حرام نباشد. همچنین این دعای زبان بند برای بستن زبان بدگو و بی ادب بسیار کاربردی می باشد. افراد می توانند این را دعا را نوشته و همراه خود نگه دارند. تا دشمنان و بدگویان آن ها زبان به بدگویی از آنان باز نکنند. همچنین دعا مانند یک زبان بند قوی برای آنان اثر کند. علاوه بر این افراد می توانند به نیت دشمنان و بدگویان شان این دعا را بخوانند و از تاثیر فوق العاده آن استفاده نمایند.

مطلب مشابه: دعای سریع الاجابه | دعاهایی برای حل مشکلات که خیلی سریع اجابت می شوند

استفاده از دعای شش قفل برای ازدواج

یکی دیگر از مهم ترین موارد استفاده از دعای شش قفل برای امر ازدواج می باشد. این دعا به طور کلی رحمت را وارد زندگی افراد می کند. همچنین گرفتاری ها و ناراحتی های افراد را برطرف می نماید. شش قفل می تواند به باز شدن بخت افراد کمک کرده. همچنین برای خوشبختی آنان نیز خوانده شود.

افراد بسیاری با خواندن این دعا حاجت روا شده و بختشان باز شده است. بنا به همین دلیل بزرگان بسیاری برای باز شدن بخت و ازدواج این دعا را پیشنهاد می دهند. دختران و پسران دم بخت می توانند طبق اصول گفته شده این دعا را بخوانند یا آن را نوشته و همراه خود نگهداری کنند تا زمانی که بختشان باز شود. معمولا این دعا برای امور خیر بسیار کاربردی و سریع الاجابه می باشد. همچنین برای جلوگیری از مشکلات بعد از ازدواج نیز می توانند این دعا را همراه خود نگه دارند.

دعای شش قفل برای محبت

جادوی دعای شش قفل در اجابت حاجت؛ فضیلت این دعا و نحوه حاجت گرفتن

محبت یکی دیگر از جذاب ترین خواص دعای شش قفل می باشد. استفاده از آن برای جذب محبت توسط بسیاری از افراد صورت می گیرد. این دعا موجب می شود که فرد در میان مردم عزت و احترام خاصی داشته باشد. همچنین باعث محبوب شدن فرد در میان نزدیکان و اطرافیانش می شود. افراد می توانند این دعا را قبل از ورود به هر مجلسی بخوانند. همچنین می توانند دعا را نوشته و به هرجا که می روند آن را همراه خود ببرند.

برخی از بزرگان گفته اند که برای تاثیر دعا در زمینه محبوب شدن می توان آن را ۱۱ مرتبه با نیت جلب محبت شخص خاصی خواند. افراد برای این کار لازم است بعد از هر بار خواندن دعای شش قفل نام فرد و نام مادر او را بیاورند. همچنین از خدا بخواهند او را در نظر ایشان محبوب کند. این کار برای محبوب شدن فرد در نظر شخص مورد نظرش بسیار تاثیر گذار می باشد.

مطلب مشابه: دعای باطل کردن سحر و جادو و چند دعای ضد طلسم

خواندن دعای شش قفل برای بچه دار شدن

افرادی که قصد بچه دار شدن دارند. یکی از دعاهایی که می تواند به آن ها کمک کند دعای شش قفل می باشد. افراد زیادی تجربه خواندن این دعا را برای صاحب فرزند شدن خوانده اند. و از آن نتیجه گرفته اند. این دعا دارای فایده های فراوانی می باشد. افراد می توانند برای بسیاری از حاجت های خود از آن استفاده کنند.

بسیار مهم است که در هنگام آن اطمینان قلبی و خلوص نیت داشته باشند. در برخی از کتاب های دعا آمده است که اگر افراد شش شب پشت سر هم این دعا را بخوانند. این کار موجب می شود که استجابت آن نزدیک تر شود و فرد زودتر به مراد دل خود برسد.

خواندن دعای شش قفل برای رزق و روزی

از دیگر کاربرد های بسیار مهم دعای شش قفل افزایش رزق و روزی می باشد. این دعا تاثیر بسیار شگفت انگیزی در افزایش مال دارد. همچنین باعث افزایش ثروت و رفع فقر و تنگدستی می شود. افراد با خواندن این دعا می توانند در زندگی مادی خود پیشرفت کنند.

افزایش رزق و روزی یکی از مهم ترین مواردی است که امروزه همه افراد به آن می پردازند. خواندن این دعا برای افزایش رزق و روزی به چند روش انجام می شود. به عنوان نمونه برخی از افراد عقیده دارند که آن را باید هر پنجشنبه ای که بین روز اول تا چهاردهم ماه قرار دارد بخوانند.

برخی دیگر می گویند که افراد می توانند قبل از اینکه هر روز به سر کار بروند دعا را خوانده و به خداوند توکل نمایند. برخی دیگر بر این باورند که می توان دعا را نوشت و همراه خود به محل کار برد. به طور کلی به هر صورتی که افراد به این دعا اعتقاد داشته باشند می توانند آن را استفاده نموده و از تاثیرات و نتایج خاص آن شگفت زده شوند.

خواندن دعای شش قفل برای شفای مریض

از دعای شش قفل می توان برای شفای بیماران و مریضان نیز استفاده نمود. این دعا بسیار سریع الاجابه می باشد و برای شفای بیماران بسیار کاربردی است. افراد برای شفای بیماران می توانند این دعا را هر روز بر بالین او بخوانند. تکرار کردن هفت مرتبه این دعا بر بالین بیمار به شفای او بسیار کمک خواهد کرد.

همچنین فرد بیمار نیز می تواند با خلوص نیت و از اعماق قلبش این دعا را بخواند و از خداوند بزرگ درخواست سلامتی و شفا نماید. بسیاری از بزرگان برای بیماری های سخت این دعا را بر بالین مریض می خواندند و به درگاه خداوند برای شفای او دعا می کردند.

خواندن دعای شش قفل برای فروش ملک یا خانه

افراد می توانند دعای شش قفل را برای فروش ملک یا خانه های شان به کار ببرند. با خواندن این دعا می توان بسیار سریع خانه یا ملک را با قیمت مناسب به فروش رساند. بسیار مهم است که افراد برای نیات شر و شوم از این دعا استفاده نکنند. هرچه نیت قلبی فرد پاک تر و بهتر باشد.

دعای شش قفل برای او کاربردی تر عمل خواهد کرد. همچنین افراد می توانند این دعا را بنویسند و درون ملک یا خانه ای که می خواهند به فروش برسانند نگهداری نمایند. این کار موجب فروش رفتن ملک با قیمت مناسب می شود.

پاکسازی روح با دعای شش قفل

برخی در مورد دعای شش قفل نوشته اند هر کسی که آن را بخواند. شامل رحمت بی حساب خداوند می شود. همچنین حاجتش روا شده و در کارش گره به وجود نمی آید. همچنین اگر گرهی نیز در کارش وجود داشته باشد. خداوند آن را باز کرده و از سر راهش بر می دارد. افراد با خواندن این دعا که نوعی راز و نیاز است. روح خود را پاکسازی کرده و به خداوند نزدیک تر می شوند. خواندن این دعا می تواند موجب آرامش ذهنی و روحی افراد شود. این دعا دارای خاصیت های فراوان و بی شماری می باشد. برای هر موردی و هر مشکلی افراد می توانند از آن استفاده کنند.

همچنین افرادی که مشکل خاصی در زندگی خود ندارند می توانند از آن برای آرامش و پاک سازی روح خود استفاده کرده و آن را همراه خود نگه دارند. نگهداری این دعا می تواند موجب آرامش و دفع بلا و مصیبت از افراد شود.

مطلب مشابه: متن دعای نادعلی کبیر و صغیر با همراه خواص و فضیلت آن

مطالب مشابه را ببینید!