گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / آماده حذف / جدایی نادر از سیمین و فروش عالی در آمریکا

جدایی نادر از سیمین و فروش عالی در آمریکا

جدایی نادر از سیمین و فروش عالی در آمریکا

جدایی نادر از سیمین

فیلم ابرقهرمانی «انتقامجویان» در اولین هفته اکران در بازار بین‌المللی 4/178 میلیون دلار فروخت.

این فیلم یک هفته پیش از آغاز اکران در آمریکای شمالی در 39 کشور روی پرده رفت و در چند کشور در آمریکای لاتین همین طور چند کشور آسیایی رکورد هفته اول اکران را جابه‌جا کرد.

«انتقام‌جویان» که با بودجه‌ای در حدود 220 میلیون دلار ساخته شده، در مکزیک، برزیل، آرژانتین، اکوادور، پرو و بولیوی همین‌طور در هنگ کنگ، تایوان، مالزی و فیلیپین و از سوی دیگر در نیوزیلند و ایسلند، رکورد بیشترین فروش هفته اول یک فیلم را جابجا کرد. منتقدان سینما هم از این فیلم استقبال کرده‌اند.

ابرقهرمانان قصه‌های مصور انتشارات مارول مانند آیرون من در فیلم «انتقامجویان» گرد هم آمده‌اند
در بازار آمریکای شمالی، کمدی «مثل یک مرد فکر کن» ساخته تیم استوری با 18 میلیون دلار برای دومین هفته پیاپی صدرنشین شد. این فیلم بر اساس کتابی پرفروش نوشته استیو هاروی ساخته شده و درباره درگیری‌ها و مشکلات چهار دوست است.

چهار فیلم با فروشی در حدود 11 میلیون دلار برای قرار گرفتن در رده دوم جدول با هم رقابت کردند. در این بین، کمدی انیمیشن «دزدان دریایی! گروه ناجورها» به کارگردانی پیتر لورد و جف نیوئیت از سه فیلم دیگر موفق‌تر بود و توانست در هفته اول اکران با 4/11 میلیون دلار دومین فیلم پرفروش ایالات متحده و کانادا شود.

در حوزه نمایش محدود «جدایی نادر از سیمین» به کارگردانی اصغر فرهادی در 48 سینما 1/57 هزار دلار فروخت. مجموع فروش فیلم فرهادی در آمریکای شمالی پس از 18 هفته 7 میلیون و 9 هزار دلار شده است.

«جدایی نادر از سیمین» در بازار بین‌المللی نیز 8/12 میلیون دلار فروخته و فروش جهانی آن با احتساب بازار آمریکای شمالی 19/809 میلیون دلار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *