جدیدترین رده بندی فیفا و جایگاه ایران 2018

جدیدترین رده بندی فیفا و جایگاه ایران

رده بندی جدید فیفا 2018 و رنکینگ ایران در رده بندی فیفا

سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، امروز ازه ترین رده بندی تیم های ملی جهان را اعلام کرد.

رده بندی جدید فیفا 2018

سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، امروز پنجشنبه 19 چولای 2018 (28 تیر 97) تازه ترین رده بندی تیم های ملی جهان را اعلام کرد.

تیم ملی فوتبال ایران در رنکینگ جهانی فوتبال فیفا 2018

جدیدترین رده بندی فیفا و جایگاه ایران 2017

در رده‌بندی ماه جولای فیفا، تیم تحت هدایت کارلوس کی‌روش عنوان بهترین تیم قاره کهن را از استرالیا پس می‌گیرد.

به گزارش آسمونی ، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) فردا (پنجشنبه ۱۹ جولای/ ۲۸ تیر) قرار است رده‌بندی ماهیانه تیم‌های ملی جهان را اعلام خواهد کرد و سایت «football-rankings.info» طبق فرمول‌های جدید فیفا اقدام به پیش‌بینی جایگاه‌ تیم‌های ملی جهان در ماه جولای ۲۰۱۸ کرده است.

بر این اساس تیم ملی کشورمان که در آخرین رده‌بندی اعلام شده از سوی فیفا پس از چهار سال صدرنشینی در آسیا، به رده دوم قاره کهن در این رده‌بندی سقوط کرده بود، جایگاه اول آسیا را از استرالیا پس می‌گیرد.بر اساس پیش‌بینی این سایت، تیم تحت‌هدایت کارلوس کی‌روش که در جام جهانی ۲۰۱۸ در گروهی که پرتغال، اسپانیا و مراکش در آن حضور داشتند، چهار امتیاز کسب کرد، با کسب ۷۴۴ امتیاز و دو پله صعود به رده سی‌وپنجم جهان و اول آسیا صعود می‌کند.

در قاره آسیا پس از ایران، استرالیا با ۷۱۸ امتیاز (رده ۳۷ جهان)، ژاپن با ۵۷۴ امتیاز (رده ۵۴ مشترک جهان)، کره‌جنوبی با ۵۷۴ امتیاز (رده ۵۴ مشترک جهان)، عربستان با ۴۶۸ امتیاز (رده ۶۸ جهان)، سوریه با ۴۴۰ امتیاز (رده ۷۳ جهان) و چین با ۴۲۳ امتیاز (رده ۷۵ جهان) رده‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند.

جایگاه ۱۰ تیم برتر جهان نیز دستخوش تغییراتی می‌شود و به این شرح خواهد بود: ۱- آلمان (بدون تغییر)، ۲- برزیل (بدون تغییر)، ۳- بلژیک (بدون تغییر)، ۴- فرانسه (۳ پله صعود)، ۵- پرتغال (یک پله سقوط)، ۶- سوئیس (بدون تغییر)، ۷- آرژانتین (۲ پله سقوط)، ۸- شیلی (یک پله صعود)، ۹- لهستان (یک پله سقوط)، ۱۰- اسپانیا (بدون تغییر).

این سایت همچنین رده‌بندی ماه جولای ۲۰۱۸ فیفا را طبق فرمول‌های قدیم پیش‌بینی کرد که بر این اساس ایران با ۱۲ پله صعود و کسب ۸۰۲ امتیاز در رده بیست‌وپنجم جای گرفته است.

ایران در جدول رده بندی فوتبال جهان

فیفا 2018 ، تازه ترین رنکینگ فوتبال جهان 2018

مطالب مشابه را ببینید!