مجله تاپ‌ناز‌

جدیدترین مدل کوتاهی مو دخترانه

جدیدترین مدل کوتاهی مو دخترانه

شما هم قصد تغییر مدل مو خود را دارید و میخواهید یک مدل کوتاه دخترانه را انتخاب کنید؟ امروز می خواهیم انواع مدل موی کوتاه برای دخترانه را بررسی کنیم. در این مقاله، با جدیدترین ترندها و مدل های کوتاهی مو آشنا می شویم و به شما کمک می کنیم تا بهترین انتخاب را برای موهای خود داشته باشید. آماده اید که موهایتان را کوتاه کنید و تحولی اساسی در استایلتان ایجاد کنید؟ پس در ادامه با ما همراه باشید تا انواع مدل کوتاهی مو جدید را بررسی کنیم.

جدیدترین مدل های کوتاهی مو دخترانه

بیایید در این قسمت برخی از محبوب ترین و جدیدترین مدل های مو دخترانه کوتاه را بررسی کنیم.

۱. پیکسی

مدل مو پیکسی، یکی از محبوب ترین مدل‌های موی کوتاه برای دختران و زنان در تمام سنین است. این مدل مو، با موهای کوتاه، ظاهری شیک، جسورانه و جذاب به شما می‌دهد. این مدل مو، برای دختران با موهای صاف یا کمی مجعد مناسب است. مدل پیکسی در انواع مختلف، با چتری یا بدون چتری، و با لایه های کوتاه یا بلند قابل اجرا است.

جدیدترین مدل کوتاهی مو دخترانه

۲. چتری

چتری می تواند به مدل موی شما، حالتی جدید و منحصر به فرد ببخشد. انواع مختلفی از چتری مانند چتری صاف، چتری کج، و چتری پروفشنال وجود دارد که می توانید با توجه به فرم صورت خود، مدل مناسب را انتخاب کنید.

جدیدترین مدل کوتاهی مو دخترانه

۳. باب کوتاه

مدل مو باب کوتاه، یکی از محبوب ترین مدل های مو برای دختران و زنان در تمام سنین است. این مدل مو، با موهای کوتاه و صاف، ظاهری شیک، کلاسیک و جذاب به شما می دهد و برای انواع فرم صورت مناسب است. این مدل مو را می توان با یا بدون چتری، و به صورت صاف یا حالت دار، سفارش داد.

جدیدترین مدل کوتاهی مو دخترانه

۴. مدل موی شگی یا نامرتب

مدل موی شگی یا نامرتب، یکی از ترندهای جدید و محبوب در دنیای مد مو است. این مدل مو که با نام “موهای آشفته” نیز شناخته می شود، با ظاهری طبیعی و نامرتب، برای دختران با موهای مجعد یا حالت‌دار مناسب است. این مدل مو، با موهای لایه‌لایه و نامنظم، ظاهری طبیعی، راحت و آزادانه به شما می دهد که در کنار یک مدل میکاپ مناسب، می تواند چهره شما را بسیار زیبا نشان دهد.

جدیدترین مدل کوتاهی مو دخترانه

۵. مدل موی قارچی

این مدل مو که اسمش از قارچ اومده، با موهای کوتاه و گرد و چتری های صاف و پرفروش، ظاهری بانمک و فانتزی به دختر شما میدهد.

انتخاب مدل موی مناسب برای دختران، می‌تواند دغدغه‌ای چالش‌برانگیز باشد. چرا که مدل مو باید علاوه بر زیبایی، با فرم صورت، جنس مو و شخصیت فرد نیز همخوانی داشته باشد. با استفاده از این تصاویر میتوانید به راحتی یک مدل مناسب را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید.

نکات انتخاب مدل مو کوتاه دخترانه

انتخاب مدل موی کوتاه مناسب برای دختران، می تواند دغدغه چالش‌برانگیزی باشد. چرا که مدل مو باید علاوه بر زیبایی، با فرم صورت، جنس مو و شخصیت فرد نیز همخوانی داشته باشد. در این مقاله، به بررسی نکات کلیدی برای انتخاب مدل موی کوتاه دخترانه می پردازیم و به شما کمک می کنیم تا بهترین مدل مو را برای دخترتان انتخاب کنید.

1. فرم صورت

اولین قدم برای انتخاب مدل مو، توجه به فرم صورت است.

  1. برای صورت گرد: اگر صورتتان گرد است، بهتر است از مدل هایی استفاده کنید که صورت را کمی کشیده تر نشان دهند. مدل‌هایی با چتری‌های بلند و یا موهای لایه‌لایه که در اطراف صورت حجم ایجاد می‌کنند، برای این فرم صورت مناسب هستند. از مدل‌هایی که صورت را گردتر نشان می‌دهند مانند مدل قارچی، پرهیز کنید.
  2. برای صورت کشیده: برای صورت‌های کشیده، مدل‌هایی که به صورت حجم می‌دهند مناسب هستند. مدل‌هایی با چتری‌های صاف و یا موهای کوتاه و پف‌دار، می‌توانند تعادل را به فرم صورت برگردانند. از مدل‌هایی که صورت را کشیده‌تر نشان می‌دهند مانند مدل پیکسی کوتاه، پرهیز کنید.
  3. برای صورت مربعی: برای صورت‌های مربعی، مدل‌هایی که خطوط صورت را ملایم‌تر نشان می‌دهند مناسب هستند. مدل‌هایی با چتری‌های مورب و یا موهای لایه‌لایه که در اطراف صورت حجم ایجاد می‌کنند، می‌توانند برای این فرم صورت ایده آل باشند. از مدل‌هایی که خطوط صورت را خشن‌تر نشان می‌دهند مانند مدل باب کوتاه با خطوط صاف، پرهیز کنید.
  4. برای صورت قلبی: برای صورت‌های قلبی، مدل‌هایی که توجه را از نوک تیز چانه دور می‌کنند مناسب هستند. مدل‌هایی با چتری‌های پرفروش و یا موهای لایه‌لایه که در اطراف صورت حجم ایجاد می‌کنند، می‌توانند برای این فرم صورت جذاب باشند. از مدل‌هایی که نوک تیز چانه را بیشتر نمایان می‌کنند مانند مدل پیکسی کوتاه با چتری‌های کوتاه، پرهیز کنید.

2. جنس مو

دومین نکته مهم هنگام انتخاب مدل مو، جنس مو است که باید به آن نیز دقت داشته باشید.

  • برای موهای صاف: اگر موهای شما صاف است، می‌توانید از مدل‌های مختلف کوتاهی مو استفاده کنید. مدل‌هایی با لایه‌لایه‌های زیاد و یا چتری های صاف، می‌توانند به موهای صاف حجم و پویایی ببخشند.
  • برای موهای مجعد یا فر: اگر موهای دخترتان مجعد یا فر است، بهتر است از مدل‌هایی استفاده کنید که به موها حالت طبیعی آنها را حفظ کنند. مدل‌هایی با لایه‌لایه‌های بلند و یا چتری‌های پرفروش، می‌توانند برای موهای مجعد یا فر ایده آل باشند. از مدل‌هایی که موها را وزوزی و آشفته نشان می‌دهند مانند مدل پیکسی کوتاه، پرهیز کنید.
  • برای موهای ضخیم: اگر موهای دخترتان ضخیم است، می‌توانید از مدل‌های مختلف کوتاهی مو استفاده کنید. مدل‌هایی با لایه‌لایه‌های زیاد و یا چتری‌های صاف، می‌توانند به موهای ضخیم نظم و ترتیب بدهند.

3. شخصیت

و اما یکی از مهمترین عواملی که باید هنگام انتخاب یک مدل مو به آن دقت بسیار زیادی داشته باشید، شخصیت شما است.

  • برای دخترانی فعال و پر جنب و جوش: بهتر است از مدل مویی استفاده کنند که به راحتی حالت داده شود و نیاز به مراقبت زیادی نداشته باشد. مدل‌هایی با لایه‌لایه‌های کوتاه و یا چتری‌های پرفروش، می‌توانند برای این دسته از دختران مناسب باشند.
  • برای دخترانی با ظاهری کلاسیک: می‌توانند از مدل‌های موی کوتاه و شیک مانند مدل باب کوتاه و یا مدل پیکسی با چتری های صاف استفاده کنند.
  • برای دخترانی با ظاهری جسورانه: می‌توانند از مدل‌های موی کوتاه و ترندی مانند مدل مالت و یا مدل ولف استفاده کنند.

مشاهده مدل های بیشتر

در این مقاله، به بررسی نکات کلیدی برای انتخاب مدل موی کوتاه دخترانه پرداختیم و به شما کمک کردیم تا بهترین مدل مو را برای دخترتان انتخاب کنید اما مدل موهای کوتاه دخترانه، تنوع بسیار زیادی دارند و ممکن است در این مقاله، همه سلیقه ها را پوشش نداده باشیم.

برای مشاهده مدل های بیشتر، میتوانید از جستجوی اینترنتی استفاده کنید. همچنین شبکه های اجتماعی نیز می توانند منبعی مناسب و خوب برای مشاهده مدل های متنوع باشند. مجله های مد و زیبایی و نمونه کارهای آرایشگاه و آرایشگرهای متنوع نیز میتوانند برای مشاهده و پیدا کردن مدل های جدید کوتاهی مو مناسب باشند. یکی از برترین مکان هایی که برای پیدا کردن و مشاهده جدیدترین مدل های مو کوتاه دخترانه میتوانید به آنجا مراجعه کنید و نمونه کارهای آرایشگران و آرایشگاه های برتر هر محله را نیز در کنار آن پیدا کنید، وبسایت بَرورو است که در این زمینه بهترین خدمات را ارائه میدهد و سالن های زیبایی برتر را معرفی میکند.

جدیدترین مدل کوتاهی مو دخترانه

در این مقاله انواع مدل کوتاهی مو دخترانه جدید را بررسی کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و بتوانید با استفاده از اطلاعات ارائه شده در این مقاله، بهترین مدل موی کوتاه را برای دخترتان انتخاب کنید.

مطالب مشابه را ببینید!