مجله تاپ‌ناز‌

جدید ترین مدل های زیورآلات نقره

جدید ترین مدل های زیورآلات نقره

همه میداننند در پی گرانی های بازار طلااستفاده از نقره جات و زیورآلات بدلی رونق فراوانی یافته است اما استفاده از نقره جات همیشه سهم بسازی در سبد خانوار های ایرانی داشته است.انواع زیورآلات نقره از محصولاتی هستند که گروه تولیدی سیلورا تولید میکند زیورآلات نقره مردانه نظیر انگشتر نقره دست ساز که محبوب دل آقایان است و واقعا زینتی فاخر برای مرد هاست و محصولات زنانه و دخترانه ای نظیر نیم ست نقره، گوشواره و دستبند و سایر زیورآلات محبو ب خانم ها در اینجا قصد داریم به معرفی زیورآلات نقره ساخت گروه تولیدی سیلورا بپردازیم.

جدید ترین مدل های زیورآلات نقره

پلاک اسم 

یکی از محبوب ترین مدل های زیورآلات نقره که هم در میان آقایان و هم در بین خانم ها و دختر خانم ها پر طرفدار است همان پلاک اسم است. محبوب ترین زیورآلات نقره ای که برای زوجین و تازه عروس ها ساخته میشود پلاک اسم می باشد از آنجایی که نقره خواص فراوانی برای بدن آقایان و خانم ها دارد بسیار در بین مردم ایران زمین محبوب شده است و طرفداران بسیاری دارد خوبی پلاک های اسم نقره در این است که در هر طرحی و با هر ابعادی میتوان آنها را ساخت. سیلورا مجهز به طراحان و گرافیست های ماهری است که با سابقه چندین ساله در کار طراحی میتوانند به راحتی طرح مورد نظر شما را با کامپیوتر و نرم افزار های مربوطه طراحی کرده و اقدام به تولید پلاک اسم با طرح دلخواه شما نمایند.

از طرفی نقره ای که در سیلورا ساخته میشد به دلیل اینکه عیار بالایی دارد و با عیار استاندارد و نقره ساچمه خارجی ساخته میشود کیفیت و براقیت بالایی دارد و دقیقا مشابه طلای سفید می باشد. همچنین میتوان پلاک اسم را با طلا آبکاری کرد. پلاک نقره ساخته شده با نام دلخواهتان را میتوانید با طلای 24 عیار آبکاری نمایید. و یک پلاک طلایی رنگ با اسم دلخواه خود را داشته باشید و از خواص بی نظیر نقره بهره ببرید. برای خرید پلاک اسم با طرح دلخواه خود درنگ نکنید و همین الان یک پلاک اسم با طرح دلخواه خودتان را سفارش دهید.

پلاک اسم را میتوان به عنوان گردنبند ساخت یا با کمی زنجیر کمتر نبدیل به دستبند نمود و یا از پلاک نقره بر روی دستبند چرم اسفاده کرد و این قابلیت ویژگی است که پلاک اسم را منحصر به فرد میکند . سیلورا به عنوان تولید کننده پلاک اسم میتواند رویاهای شما را برای داشتن زیورآلات سفارشی محقق سازد.

.

گوشواره نقره 

جدید ترین مدل های زیورآلات نقره

شما هم به طلا فروشی ها رفته اید حتما به دنبال کار های سبک وزن و ظریف بوده اید این کار های سبک وزن این گوشواره های زیبا با دستگاه های برش لیزر ساخته میشوند و گروه تولیدی سیلورا با بهره گیری از متخصصین طراحی و استفاده از دستگاه برش لیزر اقدام به تولید جدید ترین مدل های گوشواره نقره طرح طلا نموده است برای خرید گوشواره نقره سری به سایت سیلورا بزنید.

نقره بدلیل اینکه آنتی باکتریال یا همان ضد میکروب است آلودگی ها را از شما دور می نماید و باعث دفع انرژی های منفی از صورت شما میشود همچنین نقره باعث میشود تا انرژی های مثبت دور بر شما جذب بدنتان شودو چهره تان را شاداب تر نماید.

اگر خواهان گوشواره نقره هایی به رنگ های طلایی و نقره ای با آبکاری طلای زرد هستید و میخواهید گوشواره هایی شبیه به طلا داشته باشید حتما و حتما پیشنهاد من به شما این است اقدام به خرید گوشواره نقره از سایت سیلورا نمایید چرا که سیلورا تولید کننده زیورآلات نقره است و به صورت سفارشی طرح دلخواهتان را برای شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می سازد.

خواص نقره برای بدن چیه و قیمت نقره چطوری محاسبه میشه؟

جدید ترین مدل های زیورآلات نقره

یک از پر خاصیت ترین فلزات  که برای سلامتی بدن نیز مورد استفاده قرار میگیرد فلز نقره است ازآنجایی که خاصیت آنتی باکتریایی دارد در درمان زخم ها به صورت پودر مورد استفاده قرار میگرفته است.

نقره فلزی ارزشمند است، باعث میشود تا گردش خون در بدن به بهترین نحو انجام گیرد و همچنین موجب آرامش اعصاب می شود. این خاصیت ها همراه با خواص بی نظیر دیگری با عث شده تا از نقره در ساخت زیورآلات برای خانم ها و آقایان استفاده شود مرد ها معمولا از انگشتر نقره و خانم ها از گوشواره و گردنبند نقره همراه با دستبند استفاده می نمایند، نقره همچنین در صنعت مورداستفاده قرار میگیرد.

نقره ای که شما میئوشید عیاری برابر با 925 دازد این نقره را نقره استرلینگ می نامند.دقت کنید از فلز نقره  با عیا ر 999 به هیچ وجه در ساخت زیورآلات نقره استفاده نمی شود چرا که نقره خالص نرم است و  در صورتی که از نقره ساچمه به تنهایی در ساخت نقره جات استفاده شود زیورآلات شما به شدت آسیب پذیر میشود.  نقره فلزی ارزشمند است و اگر به صورت خام (نقره ساچمه) یا شمش نقره تهیه شود میتواند به عنوان سرمایه گذاری پرسود و مطمین برای شما در نظر گرفته شود. چنان چه قصد سرمایه گذاری مطمینی را دارید پیشنهاد میکنم از خرید نقره ساچمه غافل نشوید، به راحتی میتوانید از قیمت نقره آگاه شوید و بهترین نقره ساچمه بازار را داشته باشید نقره ساچمه خارجی با عیار بالا بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است و خرید آن باعث حفظ ارزش پول شما شده و سرمایه تان را ظرف یک سال دو برابر میکند. تجربه نشان داده است که افرادی که اقدام به خرید نقره ساچمه نموده اند هیچگاه  ضرر نکرده اند.

مطالب مشابه را ببینید!