جذاب ترین زنان هالیوود به روایت تصویر

در جدیدترین اخبار منتشر شده در مجله ” هالیوود مگزین ” اسامی زنان زیباروی هالیوودی منتشر شد. فهرست اسامی به شرح زیر است.

1. اما واتسون : او بخاطر بازی در نقش ” هرمونی گرنگر” در فیلم ” هری پاتر” شهرت فراوانی دارد. او یکی از ستارگان جوان هالیوود است که علاوه بر شهرت زیبایی طبیعی او نیز مثال زدنی است.

 

جذاب ترین زنان هالیوود به روایت تصویر

  
2. لیتون میستر : این دختر تگزاسی به خاطر بازی در سریالهای تلویزیونی شهرت زیادی دارد. او سن کمی دارد و به همین دلیل پیش بینی میشود آینده درخشانی در دنیای هالیوود در انتظار او باشد.

 

اخبار ,اخبار فرهنگی, زیباترین زنان هالیوود ,لیتون میستر

 

3. آماندا سیفرید : قبل از هنرپیشگی او از دوران کودکی یک مدل موفق بود و بعدها به آهنگسازی روی آورد. او در سریالهای تلویزیونی ایفای نقش میکند و یکی از زنان خوش سیمای هالیوود است.

 

اخبار ,اخبار فرهنگی, زیباترین زنان هالیوود, آماندا سیفرید
4. کیت بکینسل : او را به خاطر نقش هایی که در دهه 90 میلادی ایفا کرده است می شناسند. او شخصیتی قوی و با اراده دارد و در ضمن استعداد بازیگری او نیز فوق العاده است.

اخبار ,اخبار فرهنگی, زیباترین زنان هالیوود, کیت بکینسل

 

5. کاترین زتا جونز : این هنرپیشه ولزی تبار همیشه یکی از زیباترین زنان هالیوودی بوده است. فیلمهای زیادی در بریتانیا و امریکا بازی کرده است و به خاطر بازی در فیلم ” نقاب زورو”  شهرت فراوانی کسب کرد.

 

اخبار ,اخبار فرهنگی, زیباترین زنان هالیوود, کاترین زتا جونز
6. کایرا نایتلی : او با بازی در ” دزدان کارائیب” نام خود را در هالیوود جاودانه ساخت. در سال 2008 او اولین غیر امریکایی بود که دارای بیشترین دستمزد در هالیوود معرفی شد.

اخبار ,اخبار فرهنگی, زیباترین زنان هالیوود, کایرا نایتلی

 

7.ناتالی پورتمن: او یک هنرپیشه دورگه اسرائیلی – امریکایی است که بازیگری را از زمان کودکی آغاز کرده است. سال گذشته او به خاطر نقش هایش جوایز زیادی را از آن خود کرد.

اخبار ,اخبار فرهنگی, زیباترین زنان هالیوود,ناتالی پورتمن
8. کیت وینسلت : بدون شک هیچ کس بازی او در فیلم  ” تایتانیک” را فراموش نمیکند. او جوایز بسیاری بخاطر نقش های زیبایش دریافت کرده است و اکنون به همراه همسرش در آلمان اقامت دارد و به زودی مادر خواهد شد.
اخبار ,اخبار فرهنگی, زیباترین زنان هالیوود,کیت وینسلت

 

نوشته های مشابه