جذاب ترین ستاره های جوان هالیوود (2)

جذاب ترین ستاره های جوان هالیوود (2)

جذاب ترین ستاره های جوان هالیوود (1)

زیبایی و جذابیت امری نسبی است و ممکن است افرادی که عموماً جذاب و زیبا معرفی می شوند برای بعضی ها جذابیتی نداشته باشند. ستاره های هالیوودی هم از این قاعده مستثنی نیستند. در اینجا به ستاره ها و بازیگران جوان هالیوودی اشاره می کنیم که زیبایی و جذابیت آنها بیشتر از بقیه به چشم می آید.

 

ستاره های جذاب, افراد جذاب

 

1. بلیک لایولی
لایولی 25 ساله، بازیگر و مدل آمریکایی، با نقش سیرینا واندر وودسن در سریال Gossip Girl معروف شد. او در فیلم های Accepted، The Sisterhood of the Traveling Pants، The Town، Green Lantern و Savages بازی کرده است. او بعد از ازدواج با رایان رینولدز در سال 2012، از نیویورک سیتی به روستای بدفورد نقل مکان کرد. او با الهام از مارتا استوارت و نایجلا لاوسون، برای وبسایت Vogue، آموزش آشپزی گذاشت و حالا شراکت خلاقانه ای با قنادی Sprinkles و برند اجاق گاز La Cornue دارد.

 

ستاره های هالیوودی , چیس کرافورد , اخباربازیگران

 

2. مایلی سایرس
این خواننده و بازیگر آمریکایی که دختر خواننده کانتری یعنی بیلی ری سایرس است، با موفقیت سریال Hannah Montana، تبدیل به بت نوجوانان آمریکایی شد. او در فیلم The Last Song درخشید و آلبوم های او آنقدر فروش داشت که در سال 2011 با 120 میلیون دلار درآمد، ثروتمندترین نوجوان هالیوود شناخته شد.

 

ستاره های هالیوودی , چیس کرافورد , اخباربازیگران

 

3. زک افرون
زاکاری دیوید الکساندر “زک” افرون، 25 ساله، خواننده و هنرپیشه آمریکایی، حرفه خود را از سال 2000 با فیلم پرفروش High School Musical و سریال Summerland شروع کرد. او با مجموعه فیلم های High School Musical محبوب نوجوانان آمریکایی شد. از آن به بعد درخشش او با فیلم های 17Again، Me and Orson Welles، Charlie St.Cloud، New Year’s Eve، The Lucky One و The Lorax ادامه یافت. او در سریال های زیادی هم حضور یافته است.

 

ستاره های هالیوودی , چیس کرافورد , اخباربازیگران

 

4. اما رابرتز
این بازیگر، مدل و خواننده 22 ساله آمریکایی، دختر اریک رابرتز بازیگر و برادرزاده جولیا رابرتز است. او با سریال Unfabulous معروف شد. او با این سن کمش در فیلم های زیادی بازی کرده است که از معروف ترین آنها می توان به Nancy Drew، Valentine’s Day، Scream 4 و The Art of Getting By اشاره کرد.

 

ستاره های هالیوودی , چیس کرافورد , اخباربازیگران

 

5. یان سامرهالدر
سامرهالدر، هنرپیشه و مدل 34 ساله آمریکایی با نقش بون کارلایل در سریال Lost و دیمون سالواتور در سریال The Vampire Diaries شهرت یافت. او در سریال های معروفی همچون Smallville، Marco Polo و Lost City Raiders هم ظهور یافته است.

 

ستاره های هالیوودی , چیس کرافورد , اخباربازیگران

 

6. اشلی گرین
اشلی گرین 26 ساله، هنرپیشه آمریکایی، بخاطر نقش آلیس کالن در مجموعه فیلم های “گرگ و میش” (Twilight) محبوب شد. او دلش می خواست مدل شود ولی گفتند قدش به اندازه کافی بلند نیست. بعد از آن او عاشق بازیگری شد و از سال 2007 به بعد در فیلم های Twilight، Shrink، Summer’s Blood، Skateland و Butter بازی کرد.

 

ستاره های هالیوودی , چیس کرافورد , اخباربازیگران

 

7. آماندا سیفرید
سیفرید از 11 سالگی حرفه مدلینگ را آغاز کرد و در 15 سالگی بازیگر شد. از میان فیلم های متعدد او می توانید به مواردی همچون: Mean Girls، Mamma Mia!، Chloe، Letters to Juliet، Les Misérables و Lovelace و از سریال های او به All My Children، Veronica Mars و Big Love اشاره کرد.

 

ستاره های هالیوودی , چیس کرافورد , اخباربازیگران

 

8. رابرت پتینسون
رابرت پتینسون، 27 ساله، بازیگر، مدل، موزیسین و تهیه کننده انگلیسی، حرفه بازیگری اش را با نقش معروف سدریک دیگوری در فیلم هری پاتر و جام آتش آغاز کرد. نقش بعدی معروف او ادوارد کالن در مجموعه Twilight بود. رابطه او با کریستن استوارت همیشه خبرساز بوده است. از فیلم های معروف او می توان به Harry Potter and the Goblet of Fire، The Twilight Saga: New Moon، The Twilight Saga: Eclipse، Water for Elephants، The Twilight Saga: Breaking Dawn و Bel Ami اشاره کرد.

 

ستاره های هالیوودی , چیس کرافورد , اخباربازیگران

 

9. لیتون میستر
لیتون میستر هم با بازی در سریال Gossip Girl معروف شد. نقش بلیر والدورف در این سریال توجه و انتقادات فراوانی را به او جلب کرد. فیلم های دیگر او عبارتند از: Remember the Daze، Country Strong، Monte Carlo، The Roommate، The Oranges و سریال های Tarzan، Entourage، Gossip Girl و … البته او خواننده هم هست و چند تک آهنگ خوانده است.

 

ستاره های هالیوودی , چیس کرافورد , اخباربازیگران

 

10. چیس کرافورد
چیس کرافورد 27 ساله را نیز با نقش نیت آرچیبالد از سریال Gossip Girl می شناسیم. کارنامه فیلم ها و سریال های او زیاد پر نیست، ولی می توان به Peace, Love & Misunderstanding، What to Expect When You’re Expecting، و سریال Family Guy اشاره کرد.

منبع:bartarinha.ir

نوشته های مشابه