مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / جزییات تجاوز به 2 دختر ایرانی در سواحل دوبی

جزییات تجاوز به 2 دختر ایرانی در سواحل دوبی

جزییات تجاوز به 2 دختر ایرانی در سواحل دوبی

تجاوز به دختران ایرانی در دوبی

روزنامه شهروند: 3 مرد اماراتی برای زنان توریست دوبی دام پهن می‌کردند. این مردان مرموز با نشان دادن کارت پلیس، طعمه‌های خود را به داخل خودرو می‌کشاندند تا نقشه سیاهشان را اجرایی کنند. وقتی ٢ دختر ایرانی عازم سفر تفریحی دوبی شدند هرگز تصور نمی‌کردند ٥ ساعت در داخل یک خودرو در ساحل جمیرا مورد آزار و اذیت قرار بگیرند.

ساعت ٣ نیمه شب اوایل شهریورماه بود که ٢ دختر ایرانی برای گردش پا به ساحل جمیرای دوبی گذاشتند. در کنار ساحل درحال قدم زدن بودند که خودرویی با ٣ سرنشین مرد به آنها نزدیک شد. ساحل خلوت بود و ناگهان خودرو درحال حرکت مقابلشان ایستاد. یکی از سرنشینان پیاده شد و با نشان دادن کارت پلیس ادعای عجیبی داشت.

او ٢ دختر جوان را به نوشیدن مشروبات الکلی متهم کرده بود و اصرار داشت که برای روشن شدن این موضوع باید همراه آنها به اداره پلیس بروند. ٢ دختر توریست درحالی‌که ترسیده بودند، در مقابل خواسته این مرد مقاومت کردند که ناگهان پلیس جوان درحالی‌که به شدت عصبانی بود و حالت عادی نداشت سیلی محکمی به صورت یکی از دختران زد. صدای فریاد دختران در ساحل پیچید.

ناگهان ٢ مرد دیگر از خودرو پیاده شدند. مخمصه هولناکی بود و ٢ دختر جوان در وضع بدی گرفتار شده بودند. ٣ مرد با نقشه ازپیش‌تعیین‌شده ٢ دختر توریست را به زور سوار بر خودرو مرموزشان کردند.

٥ ساعت تمام طول کشید تا ٢ دختر توریست ایرانی تلخ‌ترین خاطرات زندگی‌شان را در سفر به دوبی تجربه کنند. خودرو که حرکت کرد سناریوی ٣ مرد اماراتی اجرایی شد. ٢ دختر وحشت‌زده به آنها التماس می‌کردند اما سرنشینان خودرو که رفتارشان نشان می‌داد حالت عادی ندارند و تحت‌تأثیر مصرف مواد مخدر قرار گرفته‌اند بی‌توجه به التماس‌هایشان، آنها را مورد آزار و اذیت قرار دادند.

راننده پشت فرمان نشسته بود و در اطراف ساحل جمیرا پرسه می‌زدند و هیچ رهگذری نمی‌دانست در داخل این خودرو مرموز چه حادثه دردناکی درحال رخ دادن است. عقربه‌ها ساعت ٨ صبح را نشان می‌داد که خودرو مردان متجاوز متوقف شد.

یکی از دختران که حالش بد بود در عقب خودرو بی‌هوش افتاده بود اما ناگهان یکی از دختران با هوشمندی از این فرصت استفاده کرده و خودش را از داخل خودرو به بیرون پرتاب کرد. همین واکنش کافی بود تا مردان متجاوز دختر دیگر را که در داخل خودرو بود پیاده کنند و متواری شوند.

این دختران که وضع مناسبی نداشتند بلافاصله خودشان را به یک رستوران رساندند و با پلیس تماس گرفتند. 

یکی از دختران به ماموران پلیس گفت: با دوستم درحال قدم زدن در ساحل بودیم که ناگهان یک خودرو با ٣ سرنشین مرد به ما نزدیک شد.

او خودش را پلیس معرفی کرد و حتی کارتش را نیز به ما نشان داد. سپس به ما گفت شما مشروبات الکلی مصرف کرده‌اید و باید با ما به اداره پلیس بیایید. ما ترسیده بودیم و در برابر خواسته‌اش مقاومت کردیم که ناگهان با مشت به بینی من کوبید و با زور ما را سوار خودرویشان کردند. ٥ ساعت در داخل خودرو مورد آزار و اذیت آنها قرار گرفتیم.

یکی از مردها حتما مواد مخدر مصرف کرده بود، چون اصلا عادی رفتار نمی‌کرد. اما بوی الکل از آنها استشمام نکردیم. با این حال قرص‌هایی در یک کیسه‌ پلاستیکی پشت خودرو دیده می‌شد. آنها پول‌های ما را نیز دزدیدند و با ضرب و شتم تهدیدمان کردند که به پلیس اطلاع ندهیم.

همین ادعاها کافی بود تا پلیس امارات دستور ردیابی خودرو این مردان متجاوز را صادر کند. شنیده‌ها حاکی از آن است که این ٣ مرد متجاوز اماراتی که یک دانشجوی ٢٠ساله‌، یک فرد بیکار ٢٣ساله و یک پلیس ٢٣ساله بودند، به جرم آدم‌ربایی، مصرف موادمخدر، جعل هویت افسر پلیس، هتک حرمت به دو زن و سرقت اموال تحت تعقیب قرار گرفته‌اند.

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

23 دیدگاه ها

 1. دو دختر جوان دور از خانواده بیخود میکنه تنها میره دبی که سرش این بلاها بیاد.

 2. با علی موافقم.

 3. چه ربطی داره که دو دختر بدون خانواده رفتن یا نه. وقتی یک کشور عرضه نداره که امنیت توریست و فراهم کنه بیخود میکنه توریست می پذیره. پس پلیس و امنیت توریست چی میشه؟

  • من رفتم دوبی ساحل جمیرا شب ها خیلی خلوت و ترسناک.جن و ارواح هم داره.میگن اونجا قبلا قبرستان کافرها بوده.مرده ها اونجا می سوزاندن.

  • با فاطمه موافقم

  • به نظرم فاطمه خانم شما اگه خودتون مورد آزار واذیت قرار میگرفتین این طور نمی گفتین.من هم با نظر آقا علی موافقم.

 4. خخخخ میخواستم برم دبی دیگه نمیرم 🙁

 5. هر جاي دنيا هم که باشي سه نيمه شب بواي دو تا زن.جوون اون هم تنها بدون همراهي يه مرد کار 100 درصد اشتباهيه اونم توي يه ساحل تاريک و خالي مثه اينه که طرف عمد داره يکي يه بلا سرش بياره به پليس و امنيت ربطي نداره خدا به ادم عقل داده عقل سليم نيمه شب تنها نميره تو ساحل

  • واقعا امنیت ایران رو هیج جا نداره ، فرهنگ ایرانیا هم خیلی بالاست ، شما اگر لب ساحل شمال ایران قدم بزنی هیچ کس جرات نداره نگات هم کنه چه برسه به تجاوز !

 6. تقصیر خودشونه دخترای ایرانی البته نه همه وارد هواپیما که میشن به سمت دوبی از خود بی خود میشن وقتی خانم 4صبح مسته پاتیل تلو تلو میره آوازم میخونه خودم دیدم این صحنه رو . خوب دیگه پی همه چی مالیده به تنش

 7. اینها گویا در تاثیر آهنگ دوبی دوبی اسی جون و ساحل جمیرا خواندنش بوده اند .

 8. منم با علي موافقم كه تنها نبايد ميرفتن ولي اين عرباي لعنتي بعيد نيست كه واقعا مامور بليس بودن و فهميدن اين دوتا ايراني مظلومن . كاش ميشد تلافي كنم. كاش.
  كه از كينه عربا سرشارم.

 9. ?????اینم یه مدلشه خوب

 10. خیلی دردناکه ولی باعلي موافقم….من دیگه تاسرکوچه ام نمی رم…چه برسه به دبی

 11. غلط کردن تجاوز کردن وقتی یک کشور مثل ایران عقب مانده است مجبورن دبی برن

 12. موافقم فاطمه

 13. وقتی ایران عقب مونده است باید دبی برن

  • عزیزم مسافرت ربطی به عقب ماندگی نداره . از توی امریکا هر سال هزاران نفر به قصد سفر به کشور های اروپایی سفر میکنند .

 14. دبی هم شد شهر؟شهر نا امن و زد فارس….تقصیر دولت ماست که بی کفایته

 15. حیف نیست واقعا ایرانیها برای تفریح به دوبی برند مسعولین در فکر باشن این تنها یکی از هزاران بلاییست که به سر ما اومده و رسانه ای شده خدا میدونه چه بلاهایی به سرمون اومده و ما ازش بی اطلاییم چرا ما نباید در مملکت خودمون انقدر فظاهای تفریحی توریستی داشته باشیم که به کشورهای حقیری چون امارات که مردمانش به ملخ خوری شهره هستند اصلا فکر نکنیم

 16. ما ایرانیا تو همه سایتای مجازی میگیم از عربها متنفریم و هزارتا فحش میدیم بهشون.همین اماراتیا به خلیج فارس میگن خلیج عرب
  و ما بخاطر همین موضوع باهاشون درگیریم اونوقت میدوییم میریم دوبی خوش مبگذرونیم که بعد این بلاها سرمون بیاد
  واقعا واسه خودمون متأسفم که فقط حرف میزنیم وگرنه عمل نمیکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *