مجله تاپ‌ناز‌

جملات شل کننده مرد؛ جملات طلایی عاشقانه برای جذب شوهر

استفاده از جملاتی درست می‌توانند شریک زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهند و بدین‌سان شما می‌توانید با استفاده درست و به موقع از این جملات، مرد مورد نظرتان را تحت تاثیر قرار دهید. ما امروز در مجله اینترنتی تاپ ناز نگاهی بر این جملات خواهیم داشت تا شما با استفاده از این متن‌ها به خواسته خود نزدیکتر شوید. پس در ادامه متن همراه ما باشید.

فهرست موضوعات این مطلب

من عاشق بوسه های آتشین تو هستم عزیزم

جملات شل کننده مرد؛ جملات طلایی عاشقانه برای جذب شوهر

مردان عاشق این اند که بدانند بوسه هایشان آتشین و غیر قابل مقاومت هستند. هنگامی که شما بوسه های او را تحسین می کنید یعنی دقیقا چیزی که شما را هیجان زده می کند را بازگو کرده اید. بدون شک، این در زمره جملاتی که مردان را تحریک می کنند جای دارد و می تواند شامل مانور زبان او و یا نرمی لبانش نیز باشد.

عزیزم بغلم کن من مال تو هستم

مرد شما دوست دارد بداند که چگونه می تواند زندگی شما را متفاوت کند. همینکه یک مرد بداند  با او زمان لذت بخشی دارید برای او کافیست.

مدل ریش‌هاتو دوست دارم

تعریف از ریش مردان نیز می تواند برای آن ها لذتبخش باشد. این یک حقیقت است که هر تعریف فیزیکی می تواند برای آن ها خوشایند و تحریک کننده باشد. این کار می تواند احساس ناامنی و عدم اطمینان آن ها را برطرف کند.

برای بودن در کنارت لحظه شماری می کنم

فرض کنید که شما با شریکتان قرار دارید و برای دیدنش لحظه شماری می کنید، این چیزی است که باید به او بگویید و نباید خجالت بکشید گفتن این کلمات مانند یک جادو عمل می کنند و باعث صمیمیت بیشتر شما می شوند.

برای بودن در کنارت لحظه شماری می کنم

تو مرا دیوانه و مجنون میکنی عزیزم

مطمئن باشید که این حرف تان صادقانه است تا مردتان بیشتر عاشق شما شود. به او بگویید چقدر فوق العاده است تا او نیز شما را تا روی ابر ها ببرد. برای این که شما را خوشحال تر کند، از رمانتیک ترین تکنیک ها استفاده می کند تا شما را دیوانه خودش کند.

استفاده از این عبارت یکی از راه های کم کردن استرس مردتان است، او با شنیدن این عبارت احساس سبکی بیشتری می کند.

من تو را می پرستم

مردان دوست دارند که اگر شما واقعا از ایشان لذت می برید به آن ها بگویید. این تعریف ها از کلماتی که مردان را تحریک میکند، هستند و باعث می شوند شما به هم نزدیک تر شوید

تو به من امنیت می دهی

علاوه بر کلماتی که مردان را تحریک میکند و به آنها حس خوبی می دهد، این عبارت به او حس مهم بودن می دهد، غیرت مرد را تحریک می کند، به او می فهماند که وجودش برای شما اهمیت دارد و عزت نفس بالایی به همسرتان منتقل می کند.

مطلب مشابه: توصیه هایی برای جذب شوهر + روش هایی برای تسخیر قلب همسر

تو به من امنیت می دهی

من به تو تکیه کرده ام عشقم

بر عکس چیزی که فکر می کنید مردها آنقدر احساسی هستند که شاید فکر کنید با این جملات می توانید از آنها حتی سو استفاده هم کنید. اما واقعیت این است که مردها فی نفسه دوست دارند زنشان به آنها تکیه کند و در نهایت امنیت و آسایش او را فراهم کنند.

زندگی بعد تو کجا و زندگی قبل تو کجا؟؟؟

این جمله هم باعث می شود همسرتان اعتماد به نفس بیشتری بگیرد و اهمیت خود را در زندگی شما بیشتر احساس کند.

باز هم تاکید می کنیم، خلاقیت به خرج دهید و بر اساس روحیات عشقتان جملات زیبا و گوش نواز به او هدیه دهید، فرق نمی کند او شخصیت شنیداری داشته باشد یا نه، همه ما تحسین شدن را دوست داریم.

من و به اوج میرسونی عزیزم

این از کلمات تحریک آمیز در رابطه برای یک مرد است. وقتی این حرف را به مردتان می زنید در واقع به او نشان می دهید چقدر از بودن با او لذت می برید.

این قبیل حرف ها برای آقایان بسیار لذت بخش است و حس عزت نفس آنها را افزایش می دهد پس دست و دل بازانه از آنها استفاده کنید.

مطلب مشابه: چگونه جذب کردن همسر و راز دل بردن از همسر

من و به اوج میرسونی عزیزم

مرد ایده آل من

برای تحریک مرد خویش کافی است به یکی از مهم‌ترین نیازهای روحی او که حس مردانگی است با جملات درست پاسخ دهید.

مردان، عاشق این هستند که در نگاه همسرشان به عنوان بهترین مرد دنیا حساب شوند.

از جملاتی که مردان را تحریک میکند میتوان به ( تو همان مرد رویاهای من هستی، تو قوی و قابل اتکایی و دنیا با نبود تو غیر قابل تحمل است) اشاره کرد ، خانم ها با بیان جملات فوق این اطمینان را به مرد زندگی خود میدهند که او را ابر مرد زندگی خود میدانند.

خیلی خوشحال میشم

برای اینکه همسرتان را تحریک کنید فراموش نکنید که باید در هنگام سخن واژه‌ها را به تسخیر خود درآورید.

مردان از گفتن کلماتی همچون تو و یا چرا حساسیت نشان داده و حالت تدافعی به خود می‌گیرند.

بهتراست هنگام صحبت هیچ گاه او را با کسی مقایسه نکنید چرا که آقایان بسیار اهل رقابت‌اند.

سعی کنید برای تأثیر گذاری و نرم کردن و تحریک او صحبت‌هایتان را با دوست دارم که … و یا خوشحال میشم که …. شروع کنید.

این‌گونه او با تمام حواس به حرف‌های شما گوش کرده و شما می‌توانید با کلمات عاشقانه و تعریف و تمجید از او، همسر خود را کاملا جذب و شیفته خود کنید.

جملات شل کننده مرد

افتخار کردن

خوب است گاهی بی بهانه و بدون مقدمه‌چینی به همسرتان بگویید که او باعث سربلندی شماست و به او افتخار می‌کنید.

دنبال کارهای بزرگ او نگردید، همین که کارهای کوچک او را باعث افتخار بدانید کافیست و چه خوب است که این تعریف و تمجید را در میان جمع بازگو کنید.

وقتی شما در میان دوستان و یا اقوام از همسر خود تعریف کنید و شخصیت او را بالا برده و اعتراف کنید که از زندگی با او نهایت لذت را می‌برید، می‌توانید به آسانی قلب همسرتان را تسخیر کرده و او را تحریک کنید. مردان در این شرایط احساس غرور کرده و هدیه‌ی محبت آمیز شما را از یاد نخواهند برد.

تشکر از همسر

یک مرد با تمام ویژگی‌های مردانه و قدرتمند خود بی نیاز از شنیدن جملات تشکر و قدردانی نیست.

بهتر است خانم‌ها در زندگی برای تحریک همسر خود به خاطر تلاش‌های وی از او تشکر کنید.

با تشکر به او می‌فهمانید که قدر زحماتی را که در زندگی تحمل می‌کند را میدانید.

با گفتن جملاتی از قبیل: متشکرم که خریدهای خانه را انجام دادی یا ممنونم که در کارهای خانه به من کمک کردی.

مطلب مشابه: چگونه جذب کردن همسر و راز دل بردن از همسر

چرا تو انقدر جذابی؟

هر مردی عاشق این حرف است که دختری به او بگوید جذاب است ، چی داری که من انقدر عاشقت شدم ، چی داری که من انقدر دلم پیشته ، چی داری که انقدر جذاب هستی؟ این جمله ها را به هر مردی که بگویید کار تمام است و یک دل نه صد دل عاشق تر از قبل می شود.

وقتی با توام همه جا بهشته

بهشت نهایت لذت و راحتی هر فرد است ، حالا فکر کنید کنار کسی هستید که واقعا دنیا را برایتان بهشت کرده ، خب حالا باید جلوی مرد زندگی تان این را به زبان بیاورید و ببینید که نگاه او چطور برق می زند و دلش می خواهد شما را در آغوش بگیرد.

جملات شل کننده مرد

بغلت بهترین جای دنیاست

بوسه و بغل کردن دو چیز وصف نشدنی بین زوج ها ، حالا نوبت این است که زن جلو بیاید و به مرد زندگی اش بگوید که بغلت بهترین جای دنیاست ، امن ترین جای دنیاست ، بغلت خیلی حال میده. همیشه از بغل کردن مرد زندگی تان تعریف کنید تا فکر کند که به شما احساس امنیت می دهد. بعضی وقت ها هم بگویید : بیا منو بغل کن. دستوری است اما شیرین و خیلی خیلی جواب مثبت می دهد.

عاشق بازوهات هستم

طبق غریزه ای که زن ها دارند ، از مردانی که بازو و سینه های عضلانی دارند خوششان می آید ، مردها هم روی این اعضا حساس هستند و می بینیم که در باشگاه روی سینه و بازو چقدر کار می کنند. در زمان های قدیم بازو و سینه های قوی مردانه نشانه قدرت بود و زن خیالش راحت می شد که مرد زندگی اش از او در مقابل حوادث و محیط محافظت می کند (زمان غار نشینی) ، این غریزه هنوز در زن ها وجود دارد.

پشت چشم نازک کردن

زمانی که تنها هستید این کار را جلوی آینه تمرین کنید. یک ته لبخند هم چاشنی آن کنید. اگر اصلا این کار را بلد نیستید می توانید از بقیه یاد بگیرید.به چشمان خانم هایی با عشوه حرف می زنند خوب نگاه کنید.

عزیزم تو به راحتی شرایط بحرانی را کنترل میکنی

دو نوع انسان وجود دارد؛ کسانی که با بروز اولین نشانه های مشکلات ناامید می شوند و کسانی که نسبت به مشکلات واکنشی منطقی و با آرامش نشان می دهند.

اگر مردتان شما توانایی منحصر بفردی دارد که در زمان وقوع حوادث غیر منتظره آرام بماند و اوضاع را جمع و جور کند؛ یکی از مشخصه های فوق العاده است که داشتن چنین آدمی دور و برتان، نجات دادن زندگیتان است. پس بروید و از همسرتان تشکر کنید.

مطلب مشابه: جملات عاشقانه جذب کننده عشق و متن های ویژه دلبرانه

جملات شل کننده مرد

متاسفم (برای هر کار اشتباهی که اخیرا انجام داده اید)

گاهی اوقات از همسرتان عذر خواهی کنید (بخاطر خیلی از چیز ها ) و مدام انجام دادن این کار را بهبود ببخشید. اگر حق با همسرتان بوده است؛ بروید و از او عذر خواهی کنید.

مرد ها به ندرت کلمه من متاسفم را می شنوند؛ پس بروید و برای هر چیز کوچکی عذرخواهی کنید و بعد رضایت را در چهره آن ها ببینید.

تو اصلا شبیه مرد های دیگه ای که می شناختم نیستی

و جملاتی مثل این که “تو از همه لحاظ بهترین مردی هستی که تا حالا دیدم ” را اضافه کنید. چه کسی بدش می آید؟ حتی اگر این حرفتان واقعیت ندارد؛ او هرگز متوجه غیر واقعی بودنش نخواهد شد.از او تقدیر کنید و تماشا کنید که چقدر به خود و توانایی هایش افتخار خواهد کرد.

تو را همینطور که هستی می خواهم

در این صورت او از لحاظ عاطفی، جسمی و فکری یک پشتیبان قوی برای تان خواهد بود. پس چرا از گفتن این جمله به همسرتان غافل شوید؟

دوستانت انسان های خوبی هستند

خیلی مهم است که نسبت به دوستان همسرتان مثبت اندیش باشید. آنها افرادی هستند که همسرتان انتخاب کرده است تا در کنارشان زندگیش را بگذراند و این موضوع به این معنی است که به طور مرتب آنها را خواهید دید. چرا نباید تلاش کنید که با آن ها ارتباط بگیرید؟

جملات شل کننده مرد

تو دنیای من را نورانی کردی

جملاتی مثل این می توانند او را غرق در احساس خوشبختی کنند اما صادقانه بگوییم؛ داشتن فردی که چنین احساس آرامشی به شما می دهد؛ بسیار گران بهاست.

هر روزی که شما همسرتان را می بینید، درخشش چهره او حالتان را خوب خواهد کرد و شما به خوبی میدانید که او از شنیدن این جمله لذت خواهد برد.

من کنارت هستم

هر اتفاقی هم که بیفتد؛ شما همیشه کنار همسرتان خواهید ماند. این جمله را به او بگویید تا هیچوقت به وفاداری تان شک نکند. نه اینکه اون شک کرده باشد؛ اما مهم است که هر چند وقت یکبار او را مطمئن کنید.

من کاملا به تو اعتماد دارم

چه چیزی برای مرد ها جذاب است؟! زنی که کاملا به آنها اعتماد دارد. زنی که هیچ مشکلی با بیرون رفتن همسرش ندارد و مدام به او زنگ نمی زند.

همان زنی باشید که به مردتان اعتماد دارید تا همیشه به شما وفادار بماند. به اندازه کافی به او اعتماد داشته باشید و اجازه ندهید هیچ شکی باقی بماند. اگر او هیچ چیزی نداشت اعتمادتان را به او بدهید تا احساس کند دنیا را به او داده اید.

مطلب مشابه: شعر عاشقانه جذب کننده با اشعار حذاب برای به دست آوردن عشق و همسر

جملات شل کننده مرد

تو چجوری همیشه من را میخندانی؟

مرد ها خیلی علاقه دارند که بتوانند زن مورد علاقه شان را بخندانند. پس حتی اگر در واقعیت نمی تواند این کار را انجام دهد، شما به او بخندید.

تو خیلی سخت کوشی

به او بگویید که چقدر نحوه کار کردنش را تحسین می کنید. به او بگویید که هرگز کسی را به اندازه او جاه طلب ندیده اید و اینکه احساس کند در کارش تخصص دارد برایش حس خوبی خواهد بود.

تو پدر فوق العاده ای هستی (اگر بچه دارید)

اگر صاحب فرزند هستید، به او بگویید که چقدر وظیفه پدر بودنش را به خوبی انجام می دهد. برای مردها، ایفای نقش به عنوان یک پدر، از هر چیزی در زندگیشان با اهمیت تر است. شنیدن این که او پدر خوبی است از طرف شما می تواند روزش را بسازد

پدر و مادر بودن استرس زاست و من میدانم که شما از آن می ترسید اما علی رغم روز های سخت و چالش برانگیز، روزهای شیرینی هم دارد. تمجید کردن از توانایی او به عنوان یک پدر، خیلی برایش ارزشمند خواهد بود.

تو جذاب ترین شخصیت بین دوستاتو داری

به هیچ وجه نباید درمورد دوستانش بدگویی کنید، بلکه باید به گونه ای به او احساس متمایز بودن بدهید. بگذارید احساس کند که در بین دوستانش از همه بهتر است و از نتیجه شیرین این کار لذت ببرید.

جملات شل کننده مرد

عاشق مدل مو های جدیدت شدم

فقط زن ها نیستند که دوست دارند این جمله را بشنوند. مرد ها هم از شنیدنش خوشحال می شوند. اگر متوجه شده اید که او تغییراتی در موهایش ایجاد کرده، مخصوصا وقتی که کاملا مدل آن ها را عوض کرده؛ حواستان باشد که به آن واکنش نشان دهید. او به شدت از این توجه خوشحال شده و شما هم چند درجه خودتان رو به او نزدیک تر می کنید!

اوه مای گاد… امروز خیلی خوشتیپ شدی

حتی اگر مثل یک سوپر استار سینما به نظر نمی رسد، باز هم از ظاهرش تعریف کنید. شاید هنوز خیلی اعتماد به نفس درباره ظاهر خود ندارد اما بالاخره تصمیم گرفته که خودی نشان دهد. هیچ وقت از توجه به تغییراتی که در ظاهرش ایجاد کرده است؛ غافل نشوید. به احتمال زیاد شما یکی از دلایلی هستید که او می خواهد بخاطرش تیپ بزند!

متشکرم که همیشه به صحبت های من گوش می کنی

همه ما می دانیم که مرد ها خیلی دوست ندارند که درباره هر چیز کوچکی که در طول روز برایشان اتفاق افتاده صحبت کنند بنابراین، اگر شما همسری دارید که با مهربانی به شما گوش می دهد و درباره روزتان از شما می پرسد؛ از او تشکر کنید زیرا همه زن ها چنین همسری ندارند.

من به تو باور دارم و همیشه خواهم داشت

مردان عاشق این اند که بدانند بوسه هایشان آتشین و غیر قابل مقاومت هستند. هنگامی که شما بوسه های او را تحسین می کنید یعنی دقیقا چیزی که شما را هیجان زده می کند را بازگو کرده اید. بدون شک، این در زمره جملاتی که مردان را تحریک می کنند جای دارد و می تواند شامل مانور زبان او و یا نرمی لبانش نیز باشد.

من عاشق اینم که تو همیشه میدونی کی و کجا چه حرفی بزنی

راستش وقتی که شما و همسرتان مدت زیادی رو با هم بودین. خیلی خوب همدیگرو میشناسید و به همین خاطر او همیشه می داند که کجا باید چه حرفی بزند که برای شما خوشایند باشد. پس خیلی خوب است که خودش هم در جریان این تواناییش باشد و حتما از دانستنش خوشحال می شود.

جملات شل کننده مرد

من خیلی خوش شانسم که تو رو دارم

شاید تعریف کردن از ظاهر مرد ها برایشان خوشایند باشد اما در روابط بلند مدت، باید عمیق تر بیندیشید. تجربه نشان می دهد که این جمله تاثیر خوبی می گذارد.

مرد ها دوست دارند بدانند که چقدر در زندگی همسرشان اهمیت دارند؛ و اینکه وجود آن ها چه تفاوتی را ایجاد می کند. فکر نکنید که این چیز ها خیلی اهمیت ندارند. وجود این موارد در هر رابطه ای ضروری است و هرگز فراموش نکنید که سخنان شما، آرامش خیال آن ها در روز های بد و سخت است.

تو صدای خیلی خوبی داری

امتحانش کنید! حتما جواب میدهد. مردها عاشق شنیدن این گونه جملات هستند.

وقتی با تو هستم خوشحال ترینم

به او بگویید که همیشه در کنارش خوشحال هستید و وقتی در کنارش هستید هیچ جای دیگری را ترجیح نمیدهید!

از اینکه وقتی نیازت داشتم، کنارم بودی سپاسگزارم

همه ما گاهی اوقات احساس ضعف میکنیم. اما داشتن یک شریک زندگی به این معناست که باید تحت هر شرایطی کنار مان بماند و به ما پایبند باشد.

مهم نیست چه اتفاقی بیفتد! اگر همسرت در کنارت ماند؛ از او تشکر کن. پسر بچه ها وقتی که قضیه جدی میشود فرار میکنند؛ فقط مردان واقعی حتی وقتی که آنها را از خودتان دور میکنید، در کنارتان خواهند ماند.

جملات شل کننده مرد

خانواده تو بهترین هستند

ملاقات با خانواده همسرتان میتواند خوب یا بد پیش برود! اگر شما یکی از آن افراد خوش شانسی هستید که ملاقات خوبی با خانواده همسرتان داشته اید؛ الان وقتش است که این جمله را از شما بشنود تا لذت ببرد.

تو در حوزه تخصصی خودت اطلاعات زیادی داری

مرد ها از شنیدن اینکه باهوش هستند خیلی خوشحال میشوند. چه کسی دوست ندارد که تحسین شود؟ پس حتما چنین جملاتی را به زبان بیاورید.

هیچکس نمیتواند من را مثل تو سورپرایز کند

بودن با کسی که میتواند شما را سورپرایز کند به ویژه در رابطه های طولانی مدت اهمیت زیادی دارد! وقتی که مدت زمان زیادی هست که شما در کنار هم هستید.خیلی سخت میتوانید همدیگر را غافلگیر کنید اما اگر همسرتان همچنان شما را سورپرایز می کند باید به او بگویید که چقدر عاشقش هستید و قدرش را بدانید.

تو مثل یک پاداش جاری و همیشگی هستی

این جمله یعنی حضور همسرتان همیشه شما را شاد می کند. با شنیدن این جمله او همیشه سعی دارد تا راهی پیدا می کند که خودش را در دلتان جا بدهد!

مطالب مشابه را ببینید!