جنجال انتشار تصویر نیمه برهنه لیدی گاگا در تبلیغات ورساچه +تصاویر

جنجال انتشار تصویر نیمه برهنه لیدی گاگا در تبلیغات ورساچه +تصاویر

” لیدی گاگا ” از شهرت بسیاری برخوردار است و بخش عمده شهرت او به دلیل نوع خاص پوشش و آرایش اوست. اخیرا تصویری از لیدی گاگا منتشر شده است که او را در حال تبلیغ برای برند ” ورساچه ” نشان میدهد.

به گزارش پرداد به نقل از هالی وییر: ” لیدی گاگا ” از شهرت بسیاری برخوردار است و بخش عمده شهرت او به دلیل نوع خاص پوشش و آرایش اوست. اخیرا تصویری از لیدی گاگا منتشر شده است که او را در حال تبلیغ برای برند ” ورساچه ” نشان میدهد.

اخبار,اخبار فرهنگی, لیدی گاگا,عکس جدید لیدی گاگا

 از آنجایی که این خواننده هالیوودی علاقه زیادی به خودنمایی و خاص بودن دارد، برای تبلیغ شلوار و کمربند ورساچه به صورت نمیه برهنه جلوی دوربین عکاسان قرار گرفت. تبلیغاتی که وی در آن حضور دارد مربوط به اجناس برند ” ورساچه ” است. گفته میشود ” لیدی گاگا ” آشنایی نزدیکی با ” دوناتلا ورساچه ” دارد. این تبلیغات مربوط به اجناسی است که در بهار 2014 روانه بازار خواهد شد.

اخبار,اخبار فرهنگی, لیدی گاگا,عکس جدید لیدی گاگا

طراح و صاحب برند معروف 58 ساله  ورساچه میگوید : باعث افتخار ماست که ” لیدی گاگا ” در کمپین تبلیغاتی بهاره ما حضور دارد. او همانند یکی از اعضای خانواده من است و دوستی نزدیکی با وی دارد. زیبایی های طبیعی او جلوه خاصی به محصولات ما خواهد بود. ” لیدی گاگا ” نیز در پیامی از طراحان ورساچه به خاطر طراحی لباسها و جواهراتی که او در اجراهایش استفاده میکند تشکر ویژه ای داشته است. خانم ” دوناتلا ورساچه ” صاحب امتیاز 20 درصد کل کمپانی ورساچه است. او از زمانی که برادرش کشته شده است مدیریت این برند معروف جهانی را به عهده دارد.

مطالب مشابه را ببینید!