مجله تاپ ناز / مطالب جالب / اختصاصی تاپ ناز / جنیفر لوپز در افتتاحیه جام جهانی می‌خواند!

جنیفر لوپز در افتتاحیه جام جهانی می‌خواند!

جنیفر لوپز در افتتاحیه جام جهانی می‌خواند!
جنیفر لوپز، ستاره آمریکایی موسیقی پاپ که پیشتر اعلام کرده بود در مراسم افتتاحیه جام ۲۰۱۴ نمی‌خواند، حال می‌گوید می‌خواند!

قرار بود که جنیفر لوپز ترانه رسمی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل به نام “ما همه یکی هستیم” را بخواند؛ البته در ازای دریافت مبلغ قابل توجهی پول. ترانه امروز پنجشنبه در مراسم افتتاحیه در برابر ده‌ها هزار تماشاگر ورزشگاه “کورینتیانس” سائو پائولو اجرا می‌شود. پیش‌بینی می‌شود دست‌کم یک میلیارد نفر هم مراسم را پای تلویزیون دنبال کنند.جنیفر لوپز روز یکشنبه ناگهان اعلام کرد که به دلیل “مشکلات تولید” ترانه را اجرا نمی‌کند. کمتر از دو روز مانده به مراسم افتتاحیه اما عکس این خبر منتشر شد. فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با خشنودی اعلام کرد که “همه ستارگان برای خواندن در سائو پائولو حاضر خواهند بود”. علاوه بر جنیفر لوپز، پیت‌بول، رپر مشهور آمریکایی و کلاودیا لِیته و بند اولودوم برزیلی هم در این برنامه حضور دارند.

لوپز خود به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است: «من می‌آیم … از اول هم معلوم بود که می‌آیم». او که گویا اخبار تکذیب سفرش به برزیل سوءتفاهمی بیش نبوده، می‌افزاید: «به نظرم مخاطبان به سرعت ناآرم می‌شوند، به‌ویژه در مورد من و برنامه‌های من وقتی که می‌گویم فلان روز راه خواهم افتاد، نمی‌دانم که موفق شوم». به هر روی مشخص نیست جنیفر لوپز به چه دلیل اعلام کرده بود در مراسم افتتاحیه جام جهانی نمی‌خواند؛ خبری که البته واکنش‌های مختلفی بین کاربران فضای مجازی ایجاد کرد؛ برخی گفتند بهتر که لوپز برای “فیفای جنایتکار” بر روی صحنه نمی‌رود؛ گروهی دیگر در مقابل با شنیدن خبر نیامدن جنیفر لوپز خواستار لغو جام جهانی شدند!!

برنامه افتتاحیه جام جهانی تنها ۲۵ دقیقه طول خواهد کشید. با وجود این مقدمه‌چینی برای آن وقت و انرژی فراوانی برده است. بیش از ۶۰۰ هنرمند در این برنامه شرکت خواهند کرد؛ ۶۲ هزار تماشاگر به سائو پائولو خواهند رفت. خطر اعتصاب کارکنان مترو که می‌توانست این شهر ۲۰ میلیون نفری را فلج کند هم در ثانیه‌های آخر برطرف شد تا همه چیز برای دیدار افتتاحیه بین برزیل میزبان و کرواسی آماده باشد. برزیل در روزهاي اخير همچنان شاهد برخورد پلیس و معترضان به هزینه‌های سرسام‌آور بازی‌ها بود. معترضان می‌گویند دولت باید این مبلغ هنگفت را صرف کارآفرینی و گسترش عدالت اجتماعی کند. خانم دیلما روسف، رئیس جمهور برزیل، اعتصاب و اعتراض‌ها را “کارزاری سازمان‌یافته” علیه جام جهانی خوانده است.

Xبستن تبليغ
به دیگر صفحات سایت هم مراجعه کنید