مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی جوانه دلشاد (زندگی شخصی و خصوصی این بازیگر رشتی)

جوانه دلشاد از بازیگران خوش چهره و جذاب ایرانی است که در فیلم و سریال های بسیاری به ایفای نقش پرداخته است. در ادامه با تاپ ناز همراه شوید تا نگاهی کامل بر زندگی این هنرمند محبوب داشته باشیم.

5 1

بیوگرافی و زندگی

جوانه دلشاد بازیگر متولد 20 شهریور سال 1369 در یک خانواده 5 نفره است و در شهر رشت بدنیا آمده است.

جوانه دلشاد یک خواهر به نام جیران دارد و فقط یک برادر داشت که فوت کرده است.

جوانه دلشاد مدرک لیسانس شیمیی از دانشگاه رشت دارد و همچنین مدرک لیسانس کارگردانی از دانشگاه تهران دارد.

او اهل مطالعه است و ورزش بدمینتون را هم دوست دارد و البته بازی های تیم فوتبال پرسپولیس را هم دنبال می کند.

جوانه دلشاد به عشق بازیگر شدن به تنهایی از رشت به تهران مهاجرت کرد و جزو بازیگران ایرانی است که با تکیه بر توانایی های خودش توانسته که به موفقیت برسد.

جوانهدلشاد

بازی در سریال حوالی پاییز

جوانه دلشاد هم اکنون در سریال حوالی پاییز در نقش یک دختر به نام عاطفه که دوست صمیمی شیوا (مونا کرمی) است ایفای نقش کرده است.

ازدواج و همسر جوانه دلشاد

این بازیگر هنوز ازدواج نکرده است و هنوز مجرد است. به محض انتشار هر خبری در مورد ازدواج با جوانه دلشار در این پست درج می شود.

جوانه دلشاد

همکاری با مهران مدیری

او نخستین بار از رشت به تهران مهاجرت کرد و برای بازی در سریال قلب یخی مهران مدیری تست داد که پذیرفته شد و دستیار مهران مدیری از او برای بازی در سریال ویلای من دعوت به عمل آورد. جوانه دلشاد در پاسخ به سوال مجری که کار با آقای مهران مدیری سخت نیست گفتند : اتفاقا فکر کنم خیلی آسون تر از کار کردن با کارگردان های دیگه که من تجربه داشتم بوده و خیلی مهربون و آدم جدی هستند. آقای مدیری به دلیل اینکه خودشون بازیگر هستند بازیگرا را بهتر درک می کنند و برای همین بازیگرا موقع کار با آقای مدیری و گروه خوبشون خیلی احساس راحتی و امنیت می کنند. به نظرم یکی از خوبی های آقای مهران مدیری این بود که کاملا حرفشو می فهمیدیم چی میخوان و بعضی اوقات نیازی نبود اصلا صحبت کنند و خودشون میذاشتند ما بازی کنیم حالا بعد اگه چیزی بود می اومدن در گوش مون می گفتن که اصلاحش کنیم ولی معمولا همون چیزی که خودمون انچام می دادیم می پسندیدند.

جوانه دلشاد

مخالفت پدر با بازیگری اش

او می گوید که بعضی از کارگردان های تئاتر که به شهر رشت آمده بودند به من پیشنهاد بازیگری می داادند که پدرم مخالف مهاجرت من به تهران بود زیرا به من علاقه شدیدی داشت و نمی خواست که از او دور باشم تا اینکه به سریال مهران مدیری دعوت شدن و پدرم با مهاجرتم موافقت کرد.

مطالعه زیاد

خیلی زیاد مطالع می کنم، اخیرا دارم کتاب های آقای چارلز بوکوفسکی رو میخونم بنام کتاب عامه پسند، تو ورزشم بدمینتون بازی میکنم، فوتبالی آنچنانی نیستم ولی بازی های پرسپولیس رو نگاه میکنم

عکس های جوانه دلشاد

در این قسمت هم عکس های جوانه دلشاد Javaneh Delshad را مشاهده می کنید.

جوانهدلشاد 1

عکس اینستاگرامی جوانه دلشاد Javaneh Delshad

جوانه دلشاد

بیوگرافی جوانه دلشاد

جوانه دلشاد

تصاویر جوانه دلشاد بازیگر زن ایرانی

جوانه دلشاد

مطالب مشابه را ببینید!