مجله تاپ‌ناز‌

جملات تاثیر گذار جو ویتالی؛ متن انگیزشی برای توسعه فردی از نویسنده انگیزشی

جملات تاثیر گذار جو ویتالی؛ متن انگیزشی برای توسعه فردی از نویسنده انگیزشی

جملات انگیزشی جو ویتالی

جو ویتالی (متولد 29 دسامبر 1954) نویسنده، کارشناس جهانی توسعه‌ی فردی و ستاره‌ی مستند پرفروش راز است. او را به دلیل ترکیب معنویت و هوش بازاریابی «بودای اینترنت» نامیده‌اند.

او مدرس روحانی است که بدلیل حضورش در فیلم راز و نوشتن کتاب های عامل جذب، کتاب محدودیت صفر و کتاب حضور در وضعیت صفر مشهور شده است. هنگامی که جو ویتالی در خیابان های دالاس کارتن خواب بود همواره مشتاق و علاقمند خواندن کتاب بود.

کتاب های متافیزیک و تفکر مثبت او را به سمت استفاده از قانون جذب برای رشد و ترقی سوق دادند. در این بخش گزیده ای از سخنان انگیزشی و زیبای جو ویتالی را تهیه کرده ایم. برای مطالعه این جملات با ما همراه باشید.

شما هنگامی که به خداوند اعتماد کردین تا ازتون مراقبت کنه، احساس بهتری خواهید داشت.

وقتی من بیدار شوم، شما رو هم بیدار خواهم کرد.

هر اونچه که میخواین و هر چیزی که تجربه میکنین، همه و همه در درون شماس و اگه میخواین چیزی رو تغییر بدین، باید از درونتون شروع کنین، نه از بیرون. هیچ کس مقصر نیس و مقصر اصلی شمایین.

مطلب مشابه: جملات انگیزشی شروع جدید؛ 50 جمله تاثیرگذار برای آغاز زندگی

جملات تاثیر گذار جو ویتالی؛ متن انگیزشی برای توسعه فردی از نویسنده انگیزشی

 این یه مفهوم روشن کننده برای ذهنه، یعنی زندگی کردن به این معناس که زندگیتونو مانند گذشته متحول کنین.

خودتون رو امیدوار کنین. اونقدر قوی باشین که هیچ چیزی نتونه آرامش ذهنتون رو برهم بزنه. با هر کسی که صحبت میکنین، سخن از سلامتی، خوشبختی و سعادت رو بزنین، برای اینکه تمام دوستانتون احساس کنن که چیز ارزشمندی درونشون وجود دارد. به سمت آفتابی همه چیز نگاه کنین و خوش بینی خودتون رو به واقعیت تبدیل کنین. فقط به بهترین فکر کنین، برای بهترین ها کار کنین و فقط بهترین ها رو درخواست کنین.

جملات تاثیر گذار جو ویتالی

من تصویری هستم از آنچه که به گمانت میبینی.

کسی به بیرون نگاه میکنه، تنها میبینه و کسی که به درون نگاه میکنه، بیدار میشه

مطلب مشابه: جملات انگیزشی برای افراد خود ساخته و افرادی که دنبال پیشرفت هستند

جملات تاثیر گذار جو ویتالی؛ متن انگیزشی برای توسعه فردی از نویسنده انگیزشی

اگر به جای بدن از ذهن استفاده کنیم. هر آنچه که باید بدانیم بر ما آشکار خواهد شد.

واقعاً مهمه که احساس خوبی داشته باشین. از اونجا که این احساس خوب همون چیزیه که به عنوان سیگنال به جهان منتقل میشه و شروع به جذب بیشتر خودش به شما میکنه. بنابراین هرچه احساس خیلی خوبی داشته باشین، چیزای بیشتری رو جذب میکنین که باعث بالاتر رفتنتون میشه.

متن انگیزشی برای توسعه فردی

برای رسیدن به یک هدف، باید تشنه آن باشی. تشنه که نباشی اراده لازم برای تمرکز بر روی هدف و حرکت به سوی آن را نخواهی داشت.

هدف از زندگی، بازگشت به عشق، لحظه به لحظه است. برای تحقق این هدف، فرد باید تصدیق كنه كه صد در درصد مسئول ایجاد زندگی خودشه. اون باید درک کنه که این افکار اونه که زندگیش رو لحظه به لحظه تغییر میده، نه مشکلات مردم، مکان ها و موقعیت ها! اون باید درک کنه که هیچ چیزی بیرون از خودش وجود نداره.

مطلب مشابه: جملات انگیزشی خودباوری متن های انگیزه دهنده به خود

جملات تاثیر گذار جو ویتالی؛ متن انگیزشی برای توسعه فردی از نویسنده انگیزشی

ما در همه چیز سهیمیم. تجربه شما تجربه من است و تجربه من تجربه شماست. اگر این جمله را درک کنید یعنی هواپونوپونو را به خوبی میشناسید.

وقتی میدونین چی میخواین، پس تمام کاری که باید انجام بدین اینه که فکر کنین و اون رو احساس کنین.

تنها هدف پول، ابرازی برای قدردانیه.

مطلب مشابه: جملات انگیزشی سخنرانی و متن های زیبا برای سخنران

به همون اندازه مشتاق موفقیت دیگرون باشین که برای خودتون هستین. فراموش کنین اشتباهات گذشته رو و دستاوردای بیشتر آینده رو پیش ببرین. وقت زیادی رو برای بهبود خودتون اختصاص بدین، چون دیگه وقت برای انتقاد از دیگرون رو ندارین. برای نگرانی ها، بیش از حد بزرگ. برای عصبانیت، بیش از حد خوش طینت و برای ترس، بیش از حد قوی باشین. زندگی در این ایمان خلاصه میشه، تا زمانی تمام جهان در کنار شماس که با آنچه که در درونتون وجود داره صادق باشین.

جملات تاثیر گذار جو ویتالی؛ متن انگیزشی برای توسعه فردی از نویسنده انگیزشی

هدف باید کمی شما رو بترسونه و بسیار هیجان زده کنه.

شعارهای تکراری از مانترا گایاتری، همچنین راهی قدرتمند برای نیل به اهدافتان است.

زندگی سه مرحله دارد: مرحله اول قربانی شدن، خالق زندگی خودتان شدن و پس از آن، چنانچه خوش شانس باشید بنده ی حقیقی خدا شدن.

مطلب مشابه: متن و جملات فلورانس اسکاول شین با جملات انگیزشی انرژی بخش

مطالب مشابه را ببینید!