گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / آماده حذف / حال ایرج قادری بدتر شد

حال ایرج قادری بدتر شد

این کارگردان قدیمی سینمای ایران که مدتهاست از بیماری سرطان رنج می برد از یکسال گذشته تا کنون به دلیل تشدید بیماری اش به تناوب در بیمارستان به سر می برد و طی هفته های گذشته حال عمومی اش اصلاً رضایت بخش نبوده.

ایرج قادری

بانی فیلم نوشت: دیروز شنیدیم وضعیت او وخیم تر شده است. فرج حیدری از دوستان قدیمی قادری و یکی از فیلمبرداران سینما دیروز به بانی فیلم گفت: برای ایرج قادری دعا کنید.

او در توصیف همسر این کارگردان که شبانه روز در کنارش حضور دارد نیز افزود: من چند سال قبل فیلمی کار کردم به نام “زن ها فرشته اند”؛ در آن مقطع معنی این واژه را متوجه نشدم، اما این روزها وقتی تهمینه خانم را می بینم که چه فداکاری هایی می کند فهمیدم این زن برای ایرج خان مثل یک فرشته می ماند.

همچنین حبیب اسماعیلی تهیه کننده “شبکه”، آخرین فیلم این کارگردان، در گفت و گویی با ایسنا، گفت: وضعیت ایرج قادری مثل گذشته است و تغییر خاصی نکرده و باید برایش دعا کرد.

وی همچنین افزود: او مدت ها است که از این بیماری رنج می برد و بعد از عید دیگر از پا افتاد.

اسماعیلی با اشاره به حضور ایرج قادری در پشت و مقابل دوربین “شبکه” اظهار کرد: او آنقدر به کارش علاقه دارد که با حضور در سر صحنه فیلمبرداری همه دردهایش را فراموش می کند. در واقع هنگام فیلمبرداری “شبکه” هم با وجود مریضی که داشت اما از همه زودتر می آمد و بیماری تاثیری بر کارش نداشت و همین درس بزرگی برای من و سایر عوامل بود.

اولین دیدگاه

  1. enshaalah ke hale aghaie ghaderi harche zudtar khob beshe ma asheghe in honarmandim

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *