مجله تاپ ناز / مطالب جالب / بیوگرافی / بیوگرافی حامد بهداد و عکس های خانوادگی حامد بهداد

بیوگرافی حامد بهداد و عکس های خانوادگی حامد بهداد

حامد بهداد

بیوگرافی کامل حامد بهداد

زندگینامه و عکس های خانوادگی حامد بهداد و همسرش

حامد بهداد با نام اصلی حامد تفنگ ساز صابری بهداد متولد 26 آبان سال 1352 در شهر مشهد است. او بایگر سینما و تلویزیون و تئاتر و خواننده ایرانی می باشد.

حامد بهداد

زندگی او در دوران کودکی و نوجوانی

او دوران کودکی و نوجوانی اش را در شهرهای مشهد، تهران و نیشابور زندگی کرده است و در دوران دبیرستان به همراه خانواده اش به شهر مشهد برگشته است. حامد مدرک لیسانس رشته بازیگری از تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی تهران را دارد.

حامد بهداد

آشنایی با رامبد جون

آشنایی با رامبد جوان و پیشنهاد وی به همایون اسعدیان باعث ورود حامد بهداد به سینما شد. همین آشنایی باعث شد که حامد بهداد تبدیل به یک بازیگر شود.

رامبد برای فیلم آخر بازی نقش خود را حامد بهداد داد، قبل از آن بهداد در دفتر تبلیغاتی رامبد جوان کار می کرد و ضمن تحصیل در رشته تئاتر آچار فرانسه این دفتر تبلیغاتی بود.

حامد بهداد

نخستین فیلم رامبد

او برای اولین بار با فیلم آخر بازی وارد سینما شد و برا این نقش کاندادای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول از جشنواره فیلم فجر شد.

حامد بهداد

کاندید شدن برای بهترین بازیگر

برای بازی در فیلم روز سوم در نقش یک افسر عراقی که در مورد محاصره خرمشهر است و این نقش عاشق یک دختر خرمشهری می شود برای دومین بار بعد از فیلم آخر بازی کاندید سیمرغ بلورین شد.

حامد بهداد

راهیابی به جشنواره کن

بازی خوب او در فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر نداره به کارگردانی بهمن قبادی باعث راه یابی او به جشنواره فیلم کن شد.

حامد بهداد

برنده شدن سیمرغ بلورین فجر

در سال 1389 با نقش آفرینی در فیلم حرم به کارگردانی مسعود کیمیایی، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از بیست و نهمین دوره جشنواره فجر دریافت کرد.

حامد بهداد

همکاری با کارگردانان معروف

او در طول فعالیت هنری‌اش امکان همکاری با بسیاری از کارگردانان بنام سینمای ایران از جمله ناصر تقوایی، مسعود کیمیایی، داریوش مهرجویی و… را داشته‌است که فیلمش با ناصر تقوایی به سرانجام نرسید. او همچنین از شاگردان حمید سمندریان بوده‌است.

حامد بهداد

خوانندگی حامد بهداد

وی به عنوان خواننده میهمان با گروه موسیقی دارکوب به سرپرستی همایون نصیری همکاری می‌کند و در چند آلبوم و کنسرت این گروه حضور داشته‌است.

او از زمان کودکی به موسیقی علاقه داشت و گاهی هم می خواند. فعالیت جدی موسیقیایی را از سال 93 برای گروه دارکوب آغاز کرد و سپس در آلبوم 25 رضا یزدانی هم خواند و تیتراژ سریال مثل یک کابوس را هم خواند. در سریال دنداون طلا هم یک آهنگ خواند.

حامد بهداد

فعالیت دوبله

او به عنوان دوبلور هم فعالیت داشته است. در چند فیلم مستند به عنوان دوبلور حاضر شده است. زمانی هم تصمیم داشت گروهی از دوبلورهای معروف را گرد هم جمع کند و فیلم های مهم را دوباره دوبله کند که نتوانست این کار را انجام دهد.

حامد بهداد

ازدواج و همسر حامد بهداد

حامد بهداد هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است و خبری مبنی بر ازدواج او تا به حال منتشر نشده است.

حامد بهداد

عکس جدید حامد بهداد

حامد بهداد

حامد بهداد و نوید محمدزاده

حامد بهداد

عکس حامد بهداد و باران کوثری