حامد همایون هم مانند سالار عقیلی حنجره اش را بیمه کرد

حامد همایون

حامد همایون هم مانند خواننده سنتی کشورمان سالار عقیلی حنجره اش را بیمه کرد. حامد همایون یکی از خواننده های پاپ است که خیلی زود معروف شد.

 

ماجرای بیمه شدن حنجره حامد همایون

اولین بار در یک همایش با حضور سالار عقیلی در برج میلاد، دبیر این همایش به بیمه گذاران کشور پیشنهاد کرد که حنجره سالار عقیلی را بیمه کنند زیرا وی یکی از مفاخر کشور ایران است.

در آبان 1395 بود که همزمانبا هشتاد و یکمین سالروز تاسیس بیمه ایران برای اولین بار در تاریخ صنعتبیمه، حنجره سالار عقیلی از سوی بیمه ایران تحت پوشش قرار گرفت.

 

حنجره حامد همایون بیمه شد

اکنون بعد از سالار عقیلی این اتفاق پسندیده درباره حامد همایون خواننده موسیقی پاپ کشورمان نیز رخ داده است. روز گذشته دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 و همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل علیه سلام، حنجره ی حامد همایون بیمه شد. بیمه نامه ی حنجره ی این خواننده از سوی شرکت سهامی بیمه ایران به او اهدا شد.

حامد همایون

عکس بیمه نامه حنجره حامد همایون

حامد همایون خواننده پاپ ایرانی زادهٔ بابل است که قبلا با اسم اصلی اش حامد محمودزاده فعالیت میکرد. همایون نخستین کنسرت خود را به نفع کودکان سرطانی در موسسه محک برگزار کرد. او که آثارش در سال 1395 با استقبال مخاطبان مواجه شده آهنگ برنامه صبحگاهی شبکه اول به نام فرمول 1 را اجرا کرده است. همایون در آغاز توسط پروژه استعدادهای موسیقی ایران مؤسسه ترانه شرقی معرفی شد.

حامد همایون

عکس حامد همایون در کنسرتش

نخستین حضور همایون در تلویزیون در ویژه برنامهٔ شب یلدای سال 1395 بود که او به طور زنده از برج میلاد برای ویژه برنامهٔ شبکه پنج برنامه اجرا کرد. نخستین آلبوم حامد همایون، «دوباره عشق» نام دارد که در دی 1395 منتشر شد.

حامد همایون

عکس از بیمه نامه حنجره سالار عقیلی

حنجره حامد همایون پس از سالار عقیلی بیمه شد

مطالب مشابه را ببینید!