مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی حامد همایون و درباره زندگی شخصی و هنری

در این بخش بیوگرافی حامد همایون خواننده پاپ را با اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و هنری اش ارائه کرده ایم.

بیوگرافی حامد همایون

حامد همایون با نام اصلی سید حامد محمودزاده خواننده و آهنگساز ایرانی است. او مدرک کارشناسی ارشد مهندسی آبیازی از دانشگاه دولتی شیراز دارد. پدر او بازنشسته بانک ملی و مادرش معلم بازنشسته است. آهنگ های او در سال 1394 بسیار با استقبال روبرو شد و طرفدارانش به او حاکم احساس لقب دادند.

حامد همایون

در ادامه پادکست از بهترین آهنگ های حامد همایون را در کلیپ و ویدیویی کوتاه ارائه کرده ایم با ما همراه باشید.

نخستین آلبوم حامد همایون

نخستین آلبوم حامد همایون دوباره عشق نام دارد که در دی ماه سال 1395 منتشر شد. این آلبوم 18 آهنگ دارد که همگی قبلا در اینترنت منتشر شده بودند و فقط 6 اثر آن جدید بود.

حامد همایون

او می گوید از کودکی با ساز و آواز آشنایی داشتم و پس از دبیرستان سلفژ را نزد آقای میری آموختم. به صورت تدریجی گیتار و پیانو زدم و به صورت حرفه ای دوره های آهنگسازی را گذراندم. با این وجود می گوید که من نوازنده نیستم.

حامد همایون

خانواده و تحصیلات حامد همایون

او م گوید که خانواده من به موسیقی علاقه نداشتند و بیشتر به دنبال تحصیلات بودند. در دورهمی های خانوادگی می خواندم و در دانشگاه هم به صورت جدی تر با بچه ها گروه داشتیم و به صورت دست و پا شکسته آهنگ هایی می ساختیم. او معتقد است که دانشگاه فضای خوبی برای پیشرفت او بوده است.

با وجود دنبال کردن موسیقی، در دانشگاه شاگرد ممتاز بود. با اینکه خانواده اش توقع داشتند که دکترا بگیرد و استاد دانشگاه شود ولی این کار را نکرد.

حامد همایون

کسب درآمد

در این مدت از طریق استودیوی شخصی که داشت آهنگ ضبط می کرد و برای دیگران آهنگسازی می کرد و از این روش کسب درآمد می کرد.

می گوید از طریق سامان امامی به موسسه ترانه شرقی آشنا شدم و به استان تهران آمدم.

حامد همایون

به کدام خواننده علاقه مند است؟

او می گوید که به آهنگ های سلن دیون علاقه دارد و کارهایش را دنبال می کند. کریس دی برگ هم به دلیل آواز زیبایی که دارد مورد علاقه اوست.

مطلب مشابه: بیوگرافی رضا بهرام و همسرش + زندگی هنری و شخصی این خواننده پاپ و عکس های او و همسر

حامد همایون

ازدواج و همسرش

او هنوز مجرد است. در برنامه دورهمی مهران مدیری اعلام کرد ه در یک سال آینده زندگی مشترک تشکیل می دهد و ازدواج می کند. در پاسخ به رامبد جوان در برنامه خندوانه که گفته بود عاشق شده ای یا نه : گفت بلکه در 18 سالگی برای اولین بار عاشق شده ام. البته با این وجود او هنوز ازدواج نکرده است.

حامد همایون

لحن عجیب حامد همایون

او نوعی لحنی خاص در آهنگ هایش دارد که می گوید با سامان تصمیم گرفتیم یک لحن خاص داشته باشیم. این لحن برگرفته از لحن پارسی در متون قدیمی است و ما به آن لحتن شاهنامه ای می گوییم.

حامد همایون

انتخاب به عنوان سفیر مبارزه با سرطان

حامد همایون در دی ماه سال 96 به عنوان سفیر مبارزه با سرطان وزارت بهداشت معرفی گردید. این خواننده به صورت داوطلبانه در دعوت های موسسه خیریه محک اجرا می کند.

زندگینامه و عکس های حامد همایون

حامد همایون خواننده پاپ ایرانی و خواننده آهنگ معروف چتر خیس است.

همایون نخستین کنسرت خود را به نفع کودکان سرطانی در مؤسسه محک برگزار کرد. او که آثارش در سال ۱۳۹۵ با استقبال مخاطبان مواجه شده آهنگ برنامه صبحگاهی شبکه اول به نام فرمول ۱ را اجرا کرده است. همایون در آغاز توسط پروژه استعدادهای موسیقی ایران مؤسسه ترانه شرقی معرفی شد و به زودی آلبوم خود را ارائه خواهد کرد.

حامد همایون

ممنوع التصویر شدن

حامد همایون که در اردیبهشت سال 1398 در آمریکا کنسرت برگزار کرد، توسط صدا و سیما ممنوع التصویر و ممنوع الصدا شد.

در کنسرت او بهروز وثوقی حضور داشت و او در آمریکا بر سر مزار هایده (خواننده زن) هم حضور پیدا کرد که گفته می شود اینها دلایل ممنوع التصویر شدن وی هستند.

او در پاسخ به ممنوع التصویر شدنش گفت :  تشکر ویژه از صداوسیمای عزیز  که تا به امروز بدون هیچ چشم‌داشتی، هرآنچه ازدستمان  برمی آمد را بدون هیچ گونه چشم‌داشت مالی انجام دادیم؛ ازحذف عادل فردوسی پور و چهره‌های محبوب این مردم تا ممنوع شدن صدا و تصویر من. روز به روز درحال پیشرفت هستید تبریک ویژه من و بپذیرید»

   

مطالب مشابه را ببینید!