حرفهای جنجالی همسر دوم جنیفر لوپز در مورد او +عکس

حرفهای جنجالی همسر دوم جنیفر لوپز در مورد او +عکس

جنيفر لوپز” ستاره نام آشناي دنياي موسيقي غرب همواره حجم سنگيني از شايعات و اتهامات را به دنبال داشته است. اخيرا دومين همسر رسمي وي ” کريس جود” سخناني در مورد ازدواج کوتاه مدتش با وي داشته است که او را دوباره به سوژه ای جنجالی و پر حاشیه  در رسانه ها تبدیل کرد.

جنیفر لوپز

آنها در سال 2001 ازدواج کردند و بعد از 9 ماه زندگي مشترک از هم جدا شدند . “کريس” که يک ستاره رقص است پس از 12 سال سکوتش را شکست و در مورد ازدواجش با جنيفر گفت: اگرچه اين يک رخداد لذت بخش و فراموش نشدني بود اما مشغله کاري جنيفر و اينکه آنها نميتوانستند نزديک هم باشند باعث شد خيلي زود به  بن بست برسند.
او معتقد است هر زني بايد بين کار و زندگي خصوصي يک تعادل عاقلانه برقرار کند و ساعتي را در کنار همسرش باشد .اما این مورد بسیار مهم در مورد زندگی من و جنيفر به دلیل مشغله های کاری او رعايت نشد . همسرش اضافه ميکند اگر او را در سفرها همراهي نميکردم حتي از کوچکترين رابطه ها دور ميشديم.

جنیفر لوپز

او اضافه ميکند جنيفر هرگز قادر نبوده است بين کار و زندگي شخصي اش تمايز قائل شود و هميشه مشکلات کاري روي رفتار او تاثيرگذار بوده است.
وي اکنون دوباره ازدواج کرده است و اعلام کرده از زندگي اش راضي است. ناگفته نماند جنیفر لوپز تا کنون واکنشی به این سخنان نداشته است.

مطالب مشابه را ببینید!