اخبار هنرمندان

حرف های فتانه ملک محمدی در مورد اولین حضورش در تلویزیون

فتانه ملک محمدی

فتانه ملک محمدی به زودی در سریال چرخ فلک در تلویزیون دیده خواهد شد.

فتانه ملک‌محمدی، بازیگر جوان سینمای کشورمان است که اولین  حضور خود را در فیلم سینمایی «سوپراستار» تجربه کرد. وی که دانش‌آموخته رشته موسبقی است، برای اولین بار با سریال «چرخ فلک» در تلویزیون ظاهر خواهد شد. در ادامه گفتگوی مار را با این بازیگر می‌خوانید:

* در حال حاضر مشغول چه کاری هستید؟
در حال تصویربرداری سریال اپیزودیک «چرخ فلک» هستیم. در یکی از اپیزودها که دو قسمتی است به کارگردانی  عزیزالله حمیدنژاد حضور دارم.

* چه نقشی را در این سریال ایفا می‌کنید؟
در اپیزود «سارا»، نقش دختری به نام «سارا» را بازی می‌کنم که دانشجوست و تصمیم دارد از خانواده خود جدا زندگی کند. به همین دلیل ماجراهایی برای «سارا» پیش می‌آید.

*‌ به نظر می‌رسد این اولین حضور شما در تلویزیون است؟
همین‌طور است. بعد از «سوپراستار»، در فیلم «پنهان» مهدی رحمانی و «پرسه در شهر لاجوردی» محمد علی نجفی که پارسال در اصفهان فیلمبرداری شد؛ اما هنوز اکران نشده است، بازی کردم.

* شما به طور حتم پیش از این پیشنهاد تلویزیونی داشتید؟
بله، من هر سال ماه رمضان پیشنهاد تلویزیونی داشتم؛ اما به دلایلی که خودم اعتقاد دارم نپذیرفتم. در میان سریال های ماه رمضانی،‌ سریال «مدینه» را دیدم که دوستانم در آن حضور داشتند.

* دلیل انتخاب سریال «چرخ فلک» چه بود؟
دلیل اصلی این سریال کارگردان اثر بود. چرا که من فیلم «اشک سرما» را زمان دبیرستان از وی دیده بودم و علاقه زیادی به آن داشتم. بیشتر از ده بار فیلم را دیدم. به نظرم آرزوی هر کسی که با ایشان کار کند. اسم آقای حمید‌نژاد را که شنیدم، هیجان زده شدم و زمانی که قصه را خواندم دیدم از اول تا آخر، «سارا» در پستی‌ و بلندی‌های زندگی حضور دارد و این نقش جای کار زیادی برای من داشت.

 

فتانه ملک محمدی

 

* فکر می کنید بازهم در سریالی بازی کنید؟
بازی در سریال‌های مناسبتی و تلویزیونی فشار و حجم کاری زیادی دارد؛ اما وجود عزیزالله حمید‌نژاد خیلی به گروه کمک کرد. اگر شرایط اینگونه باشد، باز هم در تلویزیون کار می‌کنم؛ اما دغدغه اصلی من سینماست.

* حضور شما در سینما با یک کار خوب شروع شد. در این خصوص توضیح بدهید.
اولین فیلم من در فیلم سینمایی «سوپراستار» بود. حدود دو سال کار نکردم و مشغول درس خواندن بودم. به دلیل کم تجربه بودن، فیلمنامه‌هایی که پیشنهاد شد را می‌خواندم ولی چیزی از آن‌ها دریافت نمی‌کردم.

* برای بازی نکردن در این فیلم‌ها پشیمان نشدید؟
برای یکسری از فیلم‌ها پشیمان شدم؛ چرا که در زمان اکران فیلم‌های خوبی بودند.

*‌ دوست دارید چه نقشی را تجربه کنید؟
من نقش فردی که حرف نمی‌زند و با نگاه بازی می‌کند را دوست دارم. همچنین دوست دارم نقش دختری را بازی کنم که مظلوم نباشد.

* درباره خانم میلانی صحبت کنید. دوباره پیشنهادی به شما دادند؟
خانم میلانی بعد از «سوپراستار»، «آتش بس» و «یکی از ما دو نفر» را کار کرده است. باید برای پیشنهاد شرایط نقش مناسب باشد. آرزوی من است، دوباره با ایشان کار کنم. با حضور در فیلم خانم میلانی که کار اولم بود و خیلی هم مورد استقبال قرار گرفت، انتظار من برای انتخاب‌های بعدی را بالا برد.

 

فتانه ملک محمدی

 

* به عنوان جوانی که در سینما حضور دارید، وضعیت سینما را چطور می‌بینید؟
در این چند سال وضعیت سینما خیلی تغییر کرده است. در گذشته کمتر فیلم ساخته می‌شد اما در حال حاضر فیلمسازان جوان به قدری درخشان کار می‌سازند که هر سال در جشنواره منتظر دیدن فیلم های نسل جوان سینما هستیم و این اتفاق باعث خوشحالی است. چراکه فکر، ایده و بازیگران جدید با آنها همراه است.

*  درباره حضور خود در عرصه موسیقی توضیح بدهید؟
من ویولن می‌زنم. به دلیل علاقه به کودکان و موسیقی برای آن‌ها تدریس می‌کنم. لیسانس موسیقی دارم؛ اما برای ارشد امسال به احتمال زیاد رشته‌های مطالعاتی می‌خوانم.

* دغدغه شما در حال حاضر؟
کار کردن در  سینما دغدغه‌ام است. همچنین می‌خواهم تغییراتی در زندگی شخصی‌ام ایجاد شود.

* صحبت پایانی؟
ممنون از شما. امیدوارم نتیجه سریال خوب شود. مردم هم از سریال راضی باشند؛ چراکه همه زحمت زیادی کشیدند.

 

نوشته های مشابه