واکنش کاربران به حضور هکر اهوازی در ماه عسل (عکس)

ماه عسل پسر 20 ساله ای را دعوت کرد که حساب مردم را قبلا خالی می کرد و کاربران به این میهمان ماه عسل واکنش نشان دادند.

حضور هکر اهوازی در برنامه ماه عسل و جنجال در شبکه اجتماعی

برنامه ماه عسل در چهاردهمین روز از ماه مبارک رمضان با اجرای احسان علیخانی بر روی آنتن رفت. میهمان برنامه ماه عسلشایان جوان هکر 20 ساله اهوازی بود. پدر شایان راننده بازنشسته تاکسیرانی است و او دو خواهر دارد. او دوران کودکی را با شیطنت های مختلف گذرانده است و با درس خواندن میانه خوبی ندارد.

شایان یک هکر است. او اولین بار با هک کردن ایمیل کار خود را شروع می کند و همینطور از هک کردن ایمیل های قدیمی و فروش آنان درآمدزایی می کرد و در این باره می گوید:زمانی که چت روم های یاهو بسته شد درآمد من نیز به صفر رسید و پس از این مسئله به دنبال کار دیگری رفتم.

واکنش کاربران به حضور هکر اهوازی در ماه عسل (عکس)

شایان هکر 20 ساله اهوازی در ماه عسل

این پسر هکر اهوازی، از شروع کارش گفت:” اولین بار ایمیل یکی از دوستان بود که دنبال پسوردش بودم و بیشتر ایمیل های قدیمی و مهم را هک کردم. “

علیخانی از اولین باری که از حساب فردی پول برداشت کرد، پرسید و شایان گفت:” قرار بود از یک حسابی پولی بردارم اما اینترنتم قطع شد و متوجه شدم مودم سوخته. اولین بار به خاطر خرید مودم، حدود 170 هزار تومن از یکی از حساب ها برداشتم”.

شایان 20 ساله که هم اکنون به وسیله وثیقه آزاد شده، فیشینگ و جعل حساب را با برداشت 170 هزار تومان از حساب فردی شروع کرده است و بعد از مدتی توسط پلیس شناسایی و در دادگاه به 8 سال حبس محکوم شد.

واکنش کاربران به حضور هکر اهوازی در ماه عسل (عکس)

شایان هکر اهوازی در برنامه ماه عسل

مهمان جنجالی ماه عسل واکنش های مختلفی را در فضای مجازی به همراه داشت.

کامنت های کاربران صفحات مجازی درباره حضور هکر در ماه عسل

***به نظرم یکی از جنجالی ترین ماه عسل های این چند سال رو دارم میبینم.

***این هکر نیست. فقط صفحه مجازی میساخته… هکر یعنی واقعا بره مثلا وارد سرور خود بانک بشه و از اطلاعات خود بانک سرقت کنه نه این کاری که این کرده.

***این پسر رو به عنوان هکر مملکت آوردنش. جا داره صنف هکرها فردا در اعتراض سایت علیخانی رو هک کنن.

***طرف خودشو میکشه نفوذ میکنه به یه سیستم بعد این با سو استفاده از عدم دانش عام مردم به خودش میگه هکر.

***این دوست عزیز phisher هستن نه هکر! 70.میگه از تراکنش بانکی طرف فهمیده لباسی که خریده چی بوده!

***یک Fake Designer با جعل عنوان هکر آوردن ماه عسل. یارو داره خالی بنده می کنه و علیخانی شگفت زده شده.توی کدوم بانک می نویسه شلوار خریدی؟

***تو جو فیش حقوقی، ماه عسل یه هکر آورده که به حساب های مالی میلیاردرا سرک میکشیده. علیخانی میگه بتوچه که اینا پولا رو از کجا میاوردن.

***یه phisher رو آوردن ماه عسل به عنوان هکر ، طرف داره خالی بندی میکنه در حد لالیگا ! از شماره کارت طرف سنش رو چطور بدست آورده !؟

***هکرها بعد از تماشای برنامه امشب ماه عسل شغل خود را رها کردند و به چوپانی روی آوردند.

***عجب دزد با معرفتی! نسبت به داراییشون پول رو ورمیداشته!!

***پسره رو آوردن ماه عسل یک جوری گفتن بهت میگن “هکر” فک کردم رفته خود بانک رو هک کرده، یک صفحه مجازی درست کردن که دیگه انقد هکر هکر نداره.

واکنش کاربران به حضور هکر 20ساله اهوازی درماه عسل ! + کامنت ها

مطالب مشابه را ببینید!