مجله تاپ‌ناز‌

حمل و نقل بین المللی از ایران برای تمام نقاط جهان

بهترین خدمات باربری بین المللی

در طول سالهای گذشته که سیاست صادرات کالا در کشور تقویت شده است ، نیاز به خدمات حمل و نقل بین المللی با بهترین کیفیت نیز بیش از پیش احساس شده است. ارسال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و حتی محموله های شخصی که به دلیل افزایش مهاجرت ها در چند سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

حمل و نقل بین المللی یک راهکار مناسب برای ارسال محموله های فروخته شده و یا ارسال نمونه کالا برای حضور در بازارهای بین المللی می باشد اما با وجود برخی شرکت های غیر متخصص و همچنین تحریم های بسیاری که بر علیه کشور عزیزمان وجود دارد مشکلات بسیار زیادی ایجاد شده است.

در این مقاله قصد دارید یکی از برترین شرکت های حمل و نقل بین المللی که امکان ارسال محموله های مختلف از ایران به خارج از کشور و حتی بالعکس را فراهم می نماید را به شما عزیزان معرفی نمایید.

شرکت حمل و نقل آنی بار با سالها تجربه در ارائه خدمات باربری بین المللی امکان ارسال محموله ها و کالاهای مختلف را با بهترین کیفیت برای شما عزیزان فراهم می نماید . در ادامه به بررسی خدمات این مجموعه می پردازیم.

حمل و نقل بین المللی از ایران برای تمام نقاط جهان

انواع خدمات حمل و نقل بین المللی آنی بار

مجموعه آنی بار به عنوان یکی از قوی ترین شرکت های حمل و نقل در خاورمیانه با تکیه بر توانایی و دانش خود امکان ارسال محموله های مختلف از طریق روش های متنوع باربری را برای شما عزیزان فراهم می نماید تا در اسرع وقت محموله های با ابعاد ، شرایط و اوزان مختلف را به سراسر کشور ارسال نمایید.

در مجموعه آنی بار ، انتقال محموله های مختلف از طریق روش های باربری زیر انجام میشود :

  • حمل و نقل هوایی
  • حمل زمینی
  • حمل دریایی

این روش های حمل و نقل بین المللی هریک دارای مزایا و بعضا معایب خاصی هستند . اگر قصد دارید محموله های خود را به نقاط مختلف جهان ارسال نمایید ، مهترین موضوع را می توان انتخاب یک روش حمل مناسب دانست.

برای انتخاب روش مناسب برای حمل و نقل کالاهای با شماره 57669-021 در تماس باشید و پس از مشاوره رایگان با کارشناسان اقدام به ارسال محموله های خود نمایید.

حمل و نقل بین المللی به روش دریایی

برای ارسال محموله هایی که وزن زیاد و یا حجم زیادی دارند ، بهترین و مقرون به صرفه ترین روش باربری را می توان حمل دریایی نامید.

در حمل و نقل دریایی ، محموله ها از طریق کشتی های بزرگ باربری به نقاط مختلف جهان ( بنادر بزرگ ) منتقل می شوند. به عنوان مثال ، محموله هایی که از چین به ایران وارد می شوند 99 درصد به صورت دریایی و از طریق بندرعباس انجام خواهند شد.

علاوه بر این ، ارسال بار از دبی به ایران نیز به همین صورت انجام می شود. این روش کمترین هزینه را برای بارگیری و ارسال حجم زیادی از محموله ها ارائه می نماید و علاوه بر این بهترین و ایمن ترین روش حمل و نقل بین المللی نیز می باشد.

در روش حمل دریایی از بهترین بیمه نامه نیز استفاده می شود که امنیت سرمایه شما را نیز تامین می نماید. در حمل و نقل دریایی ، انتقال کالا و محموله ها با استفاده از کانتینر انجام میشود.

حمل و نقل بین المللی از ایران برای تمام نقاط جهان

حمل و نقل زمینی به صورت بین المللی

یکی از روش های ارسال محموله و کالا به نقاط مختلف جهان ، حمل و نقل زمینی است . البته این روش بیشتر برای ارسال محموله ها به کشور های همسایه و یا کشور های اروپایی مورد استفاده قرار میگیرد و برای شرق آسیا ، افریقا و جنوب خاور میانه مورد استفاده قرار نمیگیرد.

در حمل و نقل بین المللی به صورت زمینی از یک یا چند دستگاه تریلی ترانزیت استفاده می شود که امکان بارگیری 23-24 تن محموله های مختلف را دارند.

در روش حمل و نقل زمینی امکان بارگیری محموله ها از همه نقاط کشور وجود دارد و در اسرع وقت محموله های شما با بهترین کیفیت بارگیری و ارسال خواهند . ارسال بار از کشور های دیگر به ایران نیز از طریق حمل زمینی انجام خواهد شد . به عنوان مثال برای ارسال بار از ترکیه به ایران نیز می توانید از طریق حمل زمینی محموله های خود را منتقل نمایید.

حمل و نقل بین المللی از ایران برای تمام نقاط جهان

حمل و نقل هوایی

سریعترین روش برای ارسال محموله و کالاهای مختلف به نقاط مختلف جهان ، حمل و نقل هوایی است . در حمل و نقل هوایی محموله های مختلف بر اساس شرایط گمرکی اجازه ارسال را دریافت و از طریق خطوط هوایی حمل می شوند . در حمل و نقل هوایی ، انتقال محموله ها دارای شرایط و محدودیت های زیادی است اما این روش در اسرع وقت و با بهترین کیفیت محموله های شما را منتقل می نماید.

در حمل و نقل هوایی محدودیت های زیادی برای ارسال محموله ها وجود دارد که به صورت زیر می باشند :

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیجات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

هزینه های حمل و نقل هوایی بین المللی نسبت به حمل زمینی و حمل دریایی تا حدودی بیشتر است اما سرعت انتقال بار و کالاهای شما نیز تا حد زیادی سریعتر از روش های دیگر است . اگر برای ارسال هوایی به سایر کشور های جهان نیاز به مشاوره دارید با شماره 57669-021 در تماس باشید و از این طریق با کارشناسان مجموعه آنی بار مشاوره نمایید.

حمل و نقل بین المللی از ایران برای تمام نقاط جهان

حمل و نقل بین المللی اثاثیه 

برای انتقال اثاثیه و لوازم منزل نیز خدمات حمل و نقل بین المللی می تواند بهترین انتخاب باشد. مجموعه آنی بار در خدمات حمل و نقل بین المللی با بسته بندی تخصصی محموله ها از طریق روش های متناسب برای محموله شما آماده همکاری است.

انتقال اثاثیه به همه کشور های جهان انجام میشود و مهاجران گرامی نیز می توانند تمام اثاثیه منزل خود را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه ارسال نمایند. برای ارسال اثاثیه نیز از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده می شود .

حمل و نقل بین المللی از ایران برای تمام نقاط جهان

استفاده از بهترین بیمه نامه در حمل و نقل بین المللی

برای ارسال محموله ها به نقاط مختلف جهان با هر روش باربری باید از بهترین بیمه نامه استفاده شود . در روش های حمل و نقل مختلف بر اساس میزان ارزش محموله و مبلغ اعلامی صاحب محموله میزان پوشش بیمه نامه مشخص می شود.

مجموعه آنی بار برای ارسال محموله های شما به کشور های دیگر از طریق حمل دریایی و زمینی از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا شما عزیزان با خیال آسوده محموله های خود را ارسال کنید . علاوه بر این برای حمل و نقل بین المللی نیز ایرلاین ها همگی شامل بهترین و کاملترین بیمه نامه هستند که در صورت روز حادثه تمامی خسارات را در اسرع وقت پرداخت خواهند نمود.

مشاوره حرفه ای برای ارسال بین المللی کالا

اگر قصد دارید کالا یا محموله ای را به نقاط مختلف جهان ارسال کنید ، پیشنهاد ما تماس با شماره های مجموعه آنی بار است . شرکت حمل و نقل آنی بار با کمترین هزینه و در اسرع وقت امکن انتقال محموله های شما به همه نقاط جهان را فراهم می نماید. حمل و نقل بین المللی آنی بار با سالها سابقه در اسرع وقت آماده همکاری با همه هموطنان در خصوص انتقال محموله های مختلف می باشد.

برای مشاوره با کارشناسان آنی بار از طریق تماس با شماره پنج رقمی آنی بار 57699-021 در تماس باشید . علاوه بر این با مراجعه به وبسایت آنی بار anibar.net می توانید بهترین و کاملترین اطلاعات را در اختیار داشته باشید.

برچسب ها : باربری,حمل و نقل,بین المللی

مطالب مشابه را ببینید!