حیوان سال 1401 + سال 1401 و 2022 سال کدام حیوان است؟

سال 1401 سال چه حیوانی است؟ سال 2022 سال کدام حیوان است؟ آیا سال 1401 سال نحسی است؟

حیوان سال 1401 سال ببر می باشد

سال 1401 یا 2022 سال ببر است.

ببر همیشه عاشق رهبری و پیشرو بودن است و البته ممکن است شایسه این مقام نباشد. ببر یک طغیان گر ناراضی است. ببر به سردمداری علاقه دارد و نخستین کسی است که شعار پویایی می دهد. در عشق از ببر نباید پیروی کرد و احتیاط کرد زیرا او او خود نمی داند نتیجه کارش چه می شود.

ببر دنبال ماجراجویی است و مسئولیت کارهایی را که می کند نمی پذیرد. شخصیت ببر گیرا است و برای هر کسی راحت نیست که در مقابل این حیوان تعظیم کند. ببر عاشق رهبری و فرمانروا بودن است و مطیع هیچ کسی نیست. خود را از همه برتر می داند و اگر کمی به اطرافیان خود تعوجه کند موفق تر خواهد بود. شجاعت، جنگجویی و بی باکی جزو خصوصیات بارز متولدین سال ببر است. او فرمانده و سرپرستی شایسته است. ببر علاقه به مال و ثروت زیاد ندارد ولی ممکن است پول زیادی به دست آورده باشد.

ببر درونگرای زودرنج است طوری که وقتی درگیر مسائل عاشقی می شود هیجان او غیر قابل منترل می شود. زن ببر هم در جریانات عاشقی خود خیلی ماجرا دارد. متود سال ببر دوران کودکی دلنشین و آرامی دارد و در دوره بعدی زندگی با هیجان و ریسک های زیادی روبرو می شود ولی با این وجود باز هم قوی است و از پا در نمی آید. ددوران پیری ببر آرام و راحت می گذرد.

حیوان سال 1401 + سال 1401 و 2022 سال کدام حیوان است؟

ببر نماد چیست؟

ببر نماد دلیری و بی باکی است و این حیوان نتر است. ببر در عشق و زندگی روزمره خود شتاب زده عمل می کند. توصیه می شود که در تمام امور صرفا دنباله رو ببر نباشید.

مردان متولد سال ببر
مردانی که در سال ببر به دنیا آمده اند ، روحیه ماجراجویانه ای دارند. چیزی که خطرناک تر است ، بیشتر می خواهند آن را امتحان کنند. آنها از بیان خود نمی ترسند و می توانند در کار پرخاشگر باشند. بعضی اوقات اعتماد به نفس آنها ارتباط با دیگران را دشوار می کند ، بنابراین باید کمی ملایمتر شوند.

آنها مثبت هستند و از استانداردهای زیبایی بالایی برخوردار هستند. با این حال ، آنها تا حدی فاقد احساسات عاشقانه هستند و ممکن است خانواده ای سرد و ناراضی ایجاد کنند.

زنان متولد سال ببر
زنانی که در سال ببر به دنیا آمده اند ، مسحور کننده هستند. آنها آزادی بیان خود را از طریق مد و کار دوست دارند. آنها مانند یک گربه کوچک سرزنده و دوستانه هستند. با این حال ، آنها همیشه پنجه های خود را تیز نگه می دارند.

آنها باهوش و صبور هستند ، قادرند در هر محیطی عملکرد خوبی داشته باشند. آنها همچنین با دادن آزادی و احترام به فرزندان ، فرزندان بزرگی می سازند.

افراد معروف متولد سال ببر

در میان متولدان این سال، به شخصیت‌هایی استثنایی بر می خوریم. مشهورترین زنان متولد این سال لولا مونتز، ایزادورا دونک، امیلی برونته و مریلین مونرو هستند که هر چهار نفر در جوانی و به مرگی مرموز و دردناک از دنیا رفته اند.

از مردان متولد سال ببر، می توان به روبسپیر، بایار و سن فرانسوا اشاره کرد.

در میان متولدین این سال – به جز آنهایی که زندگی شان کوتاه بوده است – به جنگجویانی بزرگی همچون مولوتوف، هوشی مینه، لویی کارل مارکس، آیزنهاور، بولیوار و ژنرال دوگل و نیز اندک هنرمندانی مانند بتهوون – که سر شار از شور و حرارت بوده – بر می خوریم.

مارکوپولو، تیبریوس سزار،‌ چارلز لیندبرگ، سن دومینیک و آلک گینس نیز در سال ببر زاده شده اند.

شغل و ثروت سال ببر

مشاغلی که با روحیات متولدین سال ببر سازگار هستند عبارت هستند از:
وزیر، رئیس جمهور، سرکارگر، فرمانده چتربازان، سردسته تبهکاران، گاوباز، راننده مسابقات اتومبیل‌رانی، بدل‌کار سینما، رئیس هیات اکتشاف، رهبر نظامی، مرد سیاست، سردسته مزدوران … و هر شغل دیگری که عنوان ریاست و رهبری داشته باشد، حتی رئیس قبیله سرخ پوستان! یا بتواند احساس نیاز این افراد به ماجراجویی را ارضا کند.

حیوان سال 1401 + سال 1401 و 2022 سال کدام حیوان است؟

طالع‌بینی چینی متولدین سال ببر

 • ببر، این موجود عصیانگر و شورشی، همواره با شتاب زدگی خاص خودش علیه قدرت‌های برتر طغیان می‌کند و اصلا سرکشی و نارضایتی با خونش در آمیخته است. او دوست دارد سردمدار باشد، ولی متاسفانه غافل از این نکته است که شایستگی و برازندگی رهبری کردن را ندارد. ولی به هر حال همیشه اولین کسی است که شعار حرکت کردن می‌دهد. اما در کسب و کار، عشق و عاشقی و جنگ احتیاط حکم می‌کند که دیگران کورکورانه از او پیروی نکنند و حتی اگر می‌توانند هراز گاهی او را از حرکت باز دارند.
 • راه افتادن به دنبال یک متولد سال ببر می‌تواند شروع یک فاجعه بزرگ باشد. چون او همیشه به دنبال ماجراجویی است و گاهی خواسته‌هایی غیرمنطقی، دور از احتیاط و بدون مسئولیت دارد. اما ایستادگی در برابر او و تصمیماتش هم بسیار مشکل است. چون شخصیتی گیرا دارد و ظاهر نافذ و پرهیبتش نمود ویژه‌ای به او می‌بخشد. مردم خواه‌ناخواه به این شخص احترام می‌گذارند و حتی دشمنانش هم از این قاعده مستثنی نیستند.
 • متولدین سال ببر دوست دارند همه از آن‌ها اطاعت کنند، اما از این که خودشان فرمانبردار کسی باشند بیزار هستند. در حقیقت هیچ کس را شایسته آن نمی‌دانند که به ایشان دستور بدهد. ببر اگر بتواند قبل از دست زدن به هر کاری اندکی تفکر کند و به نصایح دیگران گوش بدهد، حتما به موفقیت‌های چشم‌گیری خواهد رسید.
 • ببر همیشه جویای رهبری است. او با وضع موجود در ستیز و با قدرت حاکم در کشمکش است و از تمام افرادی که به دنبال زندگی آرام و بی دردسر هستند بیزار است.
 • بدترین نکته در مورد این صفات او این است که هنگام اخذ تصمیم‌های مهم دچار شک و تردید می‌شود و آنقدر این دست و آن دست می‌کند که دیگر کار از کار گذشته باشد. به هر حال رفتار او به عنوان یک فرمانده نظامی یا سرپرست واحد صنعتی در خور تحسین است.
 • ممکن است ببر مجرمی مخوف از کار درآید، چون به کار‌های خطرناک و پرهیجان علاقه‌مند است. خانم‌های متولد سال ببر نیز از این قاعده مستثنی نیستند. آن‌ها اغلب در راه اصلاح‌طلبی و سنت‌شکنی پیش‌قدم می‌شوند و برای آنچه درست می‌پندارند می‌جنگند.
 • ببر حرص و طمع چندانی نسبت به مال و ثروت ندارد، اما می‌تواند پول زیادی به دست بیاورد. او بیش از دیگران اهل عمل است و بخت هم با او یار است. ملکه الیزابت دوم در سال ۱۹۲۶ «سال ببر» به دنیا آمد و هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد که او روزی به سلطنت برسد.
 • متولدین سال ببر جنگجویی تیزبین، زودرنج و درون‌نگر هستند. آن‌ها هر وقت درگیر مسائل بزرگ عشقی شوند، به قدری پرشور و حرارت می‌شوند که کمتر می‌توانند شادی‌های عشق را لمس و درک کند. خانم‌های متولد سال ببر نیز ممکن است تجربه‌ها و ماجرا‌های عشقی فراوانی داشته باشند که اغلب پایان خوشی ندارد.
 • دوران کودکی یک متولد سال ببر آرام و بی‌دردسر خواهد گذشت، اما دوره دوم زندگی او با خطرات و هیجانات همراه خواهد بود. در این دوره از زندگی ببر با مشکلات مالی، خانوادگی، عاطفی و ازدواج دست به گریبان است. هر چند هیچ یک از این مشکلات او را از پا در نمی‌آورد. اما اگر با مهارت از سر راه برشان ندارد چه بسا که پیامدهای آن در دوره سوم زندگی برایش دردسرساز شود. اگر ببر از عهده حل مشکلات بر بیاید و به پیری برسد، روزگار کهنسالی را با آرامش و آسایش سپری خواهد کرد.
 • این که ببر در روز یا شب متولد شده باشد، در چند و، چون سرنوشتش تاثیر زیادی دارد. ببر‌های متولد شب، به خصوص آن‌هایی که نیمه‌شب به دنیا آمده باشند تا اندازه‌ای از گرفتاری‌های زندگی در امان خواهند بود و نسبت به ببر‌هایی که در روز، به ویژه نیمه روز متولد شده‌اند، زندگی بی‌دغدغه‌تری خواهند داشت.
 • به هر حال زندگی ببر پر از ماجرا و خطر است و تفاوت در ساعت زاده شدن، زندگی راحت و آسانی برایش به ارمغان نخواهد آورد، آنچه مهم است این است که ببر از آن بید‌ها نیست که با این باد‌ها بلرزد. بین خودمان باشد راه دیگری هم ندارد. او خواهان تحولات گوناگون، هیجان، شور و حرارت است و زندگیش هم به همین صورت خواهد بود. ماجراجویی‌های او بار‌ها زندگی‌اش را به خطر می‌اندازد و چه بسا که با مرگی ناگهانی و دلخراش از دنیا برود.
 • ببر برای آسیایی‌ها شگون دارد و تداعی‌کننده قدرت برتر و نماد آسودگی و امنیت در زندگی انسان‌ها می‌باشد. وجود یک ببر در خانه احتمال بروز دزدی، آتش‌سوزی و آزار ارواح خبیث را به حداقل می‌رساند.

حیوان سال ببر

روابط عاطفی متولدین سال ببر با متولدین ماه های مختلف چگونه است؟

زن متولد سال ببر با 
با متولد سال موش : آینده خوبی ندارد چون مرد موش برای رضایتمندی خانم ببر خود را به در و دیوار می زند.
با متولد سال گاو : امکان پذیر نمی‌ باشد چون گاو آرامش ببر را از بین خواهد برد.
با متولد سال ببر : توصیه نمی شود.
با متولد سال خرگوش : سخت و دشوار است چون ببر درونگرا خرگوش بازیگوش است و تحملش برای ببر سخت است.
با متولد سال اژدها : خوب است اژدها به خوبی ببر را تقاعد می کند.
با متولد سال مار : از هم جدا هستند و هر کسی راه خود را می رود.
با متولد سال اسب : چرا که نه ؟ برای اسب زندگی آرام لذت بخش خواهد بود و خانم بر هم پیشرفت خواهد کرد.
با متولد سال بز : وای بر عاقبت آنها … ببر بز را قورت می دهد.
با متولد سال میمون : خوب است اما دردسرهای خاص خود را دارد.
با متولد سال خروس : ببر خودسر و مغرضانه عمل می کند و تحمل نادانی و حماقت خروس را ندارد.
با متولد سال سگ :  خوب است اگر چه ظاهرا مسخره است اما تخیلات هر دو زندگی را بسیار دلنشین می کند.
با متولد سال خوک : بسیار خوب است.
مرد متولد سال ببر با 
با متولد سال موش : زندگی بدی نخواهد بود اگر موش بتواند با روحیه ماجراجویی ببر سازگار شود.
با متولد سال گاو : امکان پذیر نمی‌ باشد.
با متولد سال ببر : با وجود اینکه هر دو ببر هستند و تفاهم دارند اما درست نیست.
با متولد سال خرگوش : رابطه پیچیده ای خواهند داشت.
با متولد سال اژدها : رابطه خوب و محکمی خواهند داشت چون هر دو از قدرت زیادی برخوردارند.
با متولد سال مار : هیچ وقت جور در نمی آید.
با متولد سال اسب : خوب است . ببر سرگرم امور مردانه و اسب آزادی عمل خواهد داشت.
با متولد سال بز : بد است. طعمه ببر می شود.
با متولد سال میمون : اگر میمون تلاش کند می توان به آینده آنها امیدوار بود.
با متولد سال خروس : ببر خروس را شیفته و مطیع خود می سازد.
با متولد سال سگ :  زندگی خوبی می شود آنها باهم هم سو و در یک جبهه هستند.
با متولد سال خوک : با درایت خوک ببر رام می شود و همه چیز خوب پیش می رود.

مطالب مشابه را ببینید!