مجله تاپ‌ناز‌

خاطره اسدی | بیوگرافی و عکس های خاطره اسدی و همسرش و زدگی شخصی اش

بیوگرافی خاطره اسدی

خاطره اسدی بازیگر متولد 7 مهر سال 1362 در تهران است او بازیگر سینما و تلوزیون است.

او فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد می باشد.

مخالفت پدر با بایگری اش

پدر او هیچ تمایلی نداشت که دخترش بازیگر شود ولی حالا نظرش عوض شده است. او می گوید آنچنان پرکار هم نیستم که پدرم بخواهد به کارم حساس شود.وقتی که برای فیلم آیدا انتخاب شدم پدرم اجازه نمی داد بازی کنم.

آقای صدرعالمی با پدرم صحبت کرد و پس از یک یا دو ساعت حرف زدن، پدرم راضی شد.

عاشق نقش های منفی هستم

او می گوید که از نقش های منفی و ضد قهرمان خوشم می آید ولی به دلیل چهره ام که می گویند معصوم است این نقش ها را به من نمی دهند.

خاطره اسدی

ازدواج و همسر خاطره اسدی

او در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده است. شایعه هایی مبنی بر ازدواج او با شهرام حقیقت دوست منتشر شده بود که اصلا درست نیست و عکس های این دو مربوط به اکران خصوصی یک فیلم بود.

بازیگران محبوب او

او درباره بازیگران محبوب خودش توضیح داده اسـت: شخصا بازی شهاب حسینی، مهتاب کرامتی، لیلا حاتمی، هانیه توسلی، رویا نونهالی و ویشکا آسایش را می پسندم. اینها بازیگران محبوب مـن هستند

خاطره اسدی

شروع فعالیت بازیگری

فعالیت سینمایی را از سال 1383 با بازی در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا شروع شد.   او در گفتگویی در مورد این فیلم گفته است:

همیشه گفته‌ ام کـه اگر آقای صدرعاملی برای فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا نابازیگر نمی‌ خواست و هانیه توسلی مـن را در دانشگاه نمی‌ دید، شاید هنوز وارد سینما نشده بودم.

اگر بخواهم دقیق تر توضیح دهم: مـن از مدت‌ ها قبل ازآن فیلم هم داشتم تست می‌ دادم، اما هیچوقت، هیچ اتفاقی نمی‌ افتاد. هانیه جزو بازیگران محبوب مـن اسـت و همیشه دوستش دارم.

خاطره اسدی

نخستین سریال

نحستین حضور او در تلوزیون در سریال سقوط یک فرشته به کارگردانی بهرام بهرامیان و در کنار مسعود رایگان و فریبا کوثری بود. پس از آن بود که در نمایش های حسین کیانی هم ایفای نقش کرد.

خاطره اسدی

فیلم های خاطره اسدی

 1. دیشب باباتو دیدم آیدا (۱۳۸۳)
 2. تقاطع (۱۳۸۴)
 3. ستایش (۱۳۸۵)
 4. هفت دقیقه تا پائیز (۱۳۸۷)
 5. شبانه روز (۱۳۸۷)
 6. دلواپسی (۱۳۸۸)
 7. برف روی شیروانی داغ (۱۳۸۹)
 8. آخرین سرقت (۱۳۹۰)
 9. ۵۷۸ روز انتظار (۱۳۹۰)
 10. بشارت به یک شهروند هزاره سوم (۱۳۹۱)
 11. سر به مهر (۱۳۹۱)
 12. خشکسالی و دروغ (۱۳۹۴)
 13. نقطه کور (۱۳۹۶)
 14. عطر تلخ (۱۳۹۶)

سریال های خاطره اسدی

 1. سقوط یک فرشته (۱۳۹۰)

نمایش خانگی

 1. ممنوعه (۱۳۹۷)

تئاتر

 1. همسایه آقا (۱۳۹۵)
 2. سعدی تابستان ۳۲ (۱۳۹۵)

خاطره اسدی

شرکت در کلاس بایگری

خاطره اسدی در سن 14 سالگی به کلاس های بازیگری صدا و سیما می رفت و از آنجا به بعد حرفه این حرفه را به صورت جدی ادامه داد.  در همان زمان دوره های این کلاس را گذراند و در سال 1381 هم در دانشگاه هنر و معماری در همین رشته ادامه تحصیل داد.

در فیلم مستندی با عنوان «صورتک» ساخته علی عطار بازی کردکه البته بهاره رهنما هم با اوهمبازی بود. این فیلم درباره زنانی است که برای زیبایی صورت تغییراتی در چهره خود ایجاد می کنند و به عمل های جراحی دست می زنند.
او می گوید بازی در «آخرین سرقت» تجربه بسیار خوبی بود، ضمن اینکه هیچ گاردی نسبت به ژانر طنز ندارم، اتفاقا خیلی هم کمدی تلخ یا اجتماعی را دوست دارم.
خاطره اسدی 3 خاطره اسدی 4 خاطره اسدی 5 خاطره اسدی 6 khatereh 1 khatereh 6 khatereh 5 khatereh 4 khatereh 3 خاطره اسدی خاطره اسدی خاطره اسدی خاطره اسدی خاطره اسدی خاطره اسدی
بخوانید : بیوگرافی سولماز آقمقانی

مطالب مشابه را ببینید!