مجله تاپ‌ناز‌

خانم های برای داشتن پاهای صاف و زیبا این نکات را رعایت کنید

خانم های برای داشتن پاهای صاف و زیبا این نکات را رعایت کنید

یکی از قسمت های بدن خانم ها که در زیبایی تاثیر زیادی دارد پاها هستند. بیشتر خانم ها علاقه دارند که پاهای صاف و زیبایی داشته باشند. در این مطلب به 9 نکته برای داشتن پاهای زیبا و جذاب اشاره می کنیم.

روش هایی برای داشتن پاهایی زیبا و جذاب

پاهایی صاف و درخشان چیزی است که همه دختران آرزویش را دارند. همه ی ما دوست داریم تا پاهای ابریشمین خودمان را در دامن های زیبا و شلوارک های جذابمان به نمایش بگذاریم. اما به دست آوردن چنین پاهای زیبای آماده برای عکس، چیزی است که خیلی از شما را فراری می‌دهد. بنابراین در این راهنما چند ترفند ساده را به شما معرفی خواهیم کرد تا همیشه پاهایتان ابریشمین و جذاب باشد.

 

بطور کامل پاهایتان را مرطوب کنید

پوست خشک، پوسته پوسته و زشت است. اولین و مهم‌ترین قانون داشتن پاهایی زیبا این است که کاملا آنرا هیدراته و مرطوب نگاه دارید. پس یک مرطوب کننده ی بدن خوب بخرید و بصورت سخاوتمندانه هر روز از آن استفاده کنید، مخصوصا پیش از اینکه به رختخواب بروید.

 

از شر موهای پاهایتان خلاص شوید

موی پا چیز نفرت انگیزی است که می‌تواند ظاهر شما را کاملا ضایع کند. شما می‌توانید به راحتی با اپیلاسیون یا اصلاح از شر تمام موهای ناخواسته پاهایتان خلاص شوید. بعلاوه می‌توانید از کرم‌های موبر موجود در بازار نیز استفاده نمایید. بعضی اوقات، برخی از خانم‌ها ممکن است به وکس آلرژی داشته باشند، یا اینکه ممکن است پوستشان پس از اپیلاسیون تحریک شود یا حتی جوش بزند. در این موارد، اصلاح گزینه ی جایگزین مفیدی است.

 

برای از بین بردن موها آماده شوید

این مورد، شامل مراقبت از بعضی چیزهاست که به شما اطمینان بدهد پاهایتان برای مدت زمان بیشتری صاف و نرم خواهد ماند. برای این منظور، ۱۲ تا ۱۴ ساعت پیش از اصلاح، پوستتان را کاملا مرطوب نمایید.

 

از یک تیغ خوب با تیغه های متعدد و تیز استفاده کنید

به جای تیغ های ارزان، از انواع مرغوب و تیز استفاده کنید، تا پروسه ی اصلاح پایتان راحت شود، بنابراین مطمئن خواهید بود که نتیجه ی پایانی پاهایی ابریشمین است.

 

پوستتان را در آب گرم بخیسانید

وان را پر از آب گرم کنید و مدتی در آن دراز بکشید، یا اینکه پیش از اصلاح، دوش آب گرمی بدون کف و صابون بگیرید. ایده اولیه این است که پیش از شروع روند اصلاح، پوستتان به طور کامل هیدراته شده باشد. اما آب گرم، باعث می‌شود منافذ پوستتان باز شده تا اصلاح بهتر و نرم تری داشته باشید.

 

از پوستتان لایه برداری کنید

شما می‌توانید از لایه بردارها یا یک لیف یا حتی اسکراب های خانگی مثل شکر و روغن زیتون استفاده نمایید. لایه برداری از پوستتان به شما اطمینان می‌دهد که تمام سلول‌های مرده پوست از بین رفته‌اند، بنابراین اصلاح صاف و نرم تری خواهید داشت.

 

از یک کرم اصلاح خوب استفاده کنید

ابتدا لطفا اطمینان پیدا کنید که به کرمی که می‌خواهید از آن استفاده کنید حساسیت ندارید، برای این منظور ابتدا بخشی از پوستتان را تست کنید. سپس دستورالعمل روی کرم را دنبال کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 

پاهایتان با آب سرد آبکشی کنید

پس از اینکه تمام پایتان را اصلاح کردید، کاملا پاهایتان را با آب سرد آبکشی کنید تا منافذ پوستتان بسته شود.

 

حالا پاهای خود را مرطوب کنید

حالا با یک پوشش سخاوتمندانه از یک مرطوب کننده خوب کارتان را به پایان برسانید و پاهای زیبا و درخشان خود را به نمایش بگذارید.

 

مطالب مشابه را ببینید!