مجله تاپ ناز / مطالب جالب / اختصاصی تاپ ناز / خبر ازدواج عمو پورنگ درست است؟ عکس همسر داریوش فرضیایی منتشر شد

خبر ازدواج عمو پورنگ درست است؟ عکس همسر داریوش فرضیایی منتشر شد

ازدواج عمو پورنگ

عمو پورنگ ازدواج کرده؟!!!

این روزها خبرهای در مورد ازدواج داریوش فرضیایی یا عمو پورنگ به گوش می رسد، آیا درست است؟

ازدواج عمو پورنگ وداریوش فرضیایی که نه تنها کودکان، بل که بزرگسالان نیز او را به سبب اجرای متفاوت برنامه «عمو پورنگ» در سیما و البته بیشتر با همین اسم می‌شناسند،

علی ضیاء در آغاز برنامه با خطاب کردن فرضیایی به عنوان «آدم جریانساز» در حوزه برنامه‌های کودک، به عنوان اولین سوال از وی خواست بگوید لباس‌هایش را چه کسی انتخاب می‌کند؟!

 

او گفت: خودم و مادرم!

 

فرضیایی با بیان اینکه عمو پورنگ گذشته و حتی کودکی اوست گفت:

 

من همه آمال و آرزوهای کودکی‌ام را در عمو پورنگ متبلور کرده‌ام زیرا کودکی و نوجوانی خیلی خوبی را پشت سر گذاشته‌ام در حالی که برعکس عموپورنگ، داریوش فرضیایی واقعی مثل همه مردم عادی، دارای دغدغه و درگیر با خیلی از مسائل و مشکلات آدمهای دیگر است.

 

او که نزدیک چهار ماه پیش پدر خود را از دست داد، با یادآوری اینکه از آن اتفاق آسیب زیادی دیده است، اضافه کرد:

 

من آن موقع برنامه زنده داشتم. می‌آمدم روی صحنه و برای لحظاتی از آن فضای غم‌انگیز دور می‌شدم، انرژی می‌گرفتم و به خانه می‌رفتم. پدرم با توجه به بیماری‌اش مدت‌ها بود که روی تخت دراز کشیده بود و نمی‌توانست حرکت کند.

 

با افتخار و با حسرت می‌گویم که چرا این قدر کم توانستم به پدرم خدمت کنم. از پدرم کمتر سخن گفته‌ام زیرا بیشتر مامانی هستم! پسر‌ها بیشتر مامانی هستند و دخترها بیشتر، بابایی!

 

ضیاء، مجری برنامه بعضیا، پرسید: از پدرتان کتک هم خورده بودید؟!

 

داریوش فرضیایی گفت: نه اما نگاهش خیلی جذبه‌دار بود. من سعی کردم روزهای آخری را که سپری می‌کردند لحظه به لحظه با ایشان و کنارشان باشم چنان که وقتی قصد داشتم به خانه بروم این قدر اشتیاق داشتم که گویا می‌خواهم بچه‌ام را ببینم، می‌خواهم پدرم را ببینم و به ایشان غذا بدهم؛ پدر خیلی عزیز است؛ مادرم از این صحنه‌ها دلش می‌سوخت.

 

او افزود: به مادرم می‌گفتم دارم لحظاتی را تجربه می‌کنم که تعریف دیگری از زندگی به من می‌دهد. وقتی می‌دیدم پدرم دیگر حرکتی نمی‌تواند بکند؛ حتی برای خوردن آب یا غذا؛ من باید به او کمک می‌کردم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا رابطه او با پدرش همیشه این قدر صمیمی بوده است گفت:

 

اواخر این طور شد و به همین دلیل می‌گویم حسرت. ما وقتی بزرگ می‌شویم می‌گوییم بزرگ شده‌ایم دیگر! ولی من احساس می‌کنم آغوش پدر را نیاز داشتم و دارم.

 

فرضیایی از روزهای سخت دیگری نیز یاد کرد که برادرش را به دلیل ابتلا به سرطان از دست داده بود: من از سر برنامه به بیمارستان می‌رفتم و از بیمارستان به برنامه می‌آمدم. سخت بود تضاد بین این دو. همزمان باید با دردی که داشم می‌آمدم جلوی دوربین؛ با این حال احساس می‌کردم این دوربین و این بچه‌ها، و بودن با این‌ها، آن را جبران می‌کند.

ازدواج عمو پورنگمجری بعضیا پرسید چرا عمو پورنگ از این حرف‌ها کمتر سخن به میان آورده و ما درباره برادر و پدرتان کمتر حرفی شنیده‌ایم؟

مهمان برنامه گفت: مخاطب من باید فضای شاد را تجربه کند. دغدغه من شاد بودن بیننده است.

 

عمو پورنگ در بخش دیگری از سخنانش و در جواب به کنایه ضیاء درباره «سری دوزی خاله و عمو» گفت: من ابتدا پورنگ بودم؛ لقب عمو را بچه‌ها به من دادند.

 

مجری بعضیا با اشاره به شایعه به هم خوردن رابطه عموپورنگ و تهیه کننده برنامه گفت: ان شاء الله که همیشه رابطه این قدر خوب و جذاب باشد و ما هم لذت ببریم!

 

فرضیائی با خنده پاسخ داد: حتماً خوب است؛ نگران نباشید! من حتی در مسائل مالی، تهیه کننده را بیشتر از خودم قبول دارم.

 

با پیش آمدن صحبت از مسائل مالی، وی ادامه داد: پول چیز بدی نیست اما بعضی آن را زیر لحاف و تشک می‌گذارند بعضی‌ها هم در کار سرمایه گذاری می‌کنند. من هم پول را دوست دارم چون زندگی با پول می‌چرخد.

 

او شایعاتی چون پایان برنامه عموپورنگ به سبب مسائل سیاسی، سیاسی بودن خود و… را رد کرد و در صحبت از نحوه تفکر و دنیای فکری خود گفت:

 

 

من نه سیاست بلدم، نه واردش می‌شوم، نه علاقه مندم، نه سرم می‌شود؛ برنامه من کودک است؛ برنامه کودک را باید کودکانه دید. این تعبیرات غلط اولین صدمه‌اش را به بچه‌های ما می‌زند. بچه‌ها ضمیرشان پاک است، فکرشان پاک است و ذهنشان جایی برای این بحث‌ها ندارد.

 

فرضیایی تاکید کرد: بچه‌ها را باید جدی گرفت.

او همچنین گفت: بیشترین دغدغه من کودک است. زمان پخش برنامه برای کودک باید بهترین زمان باشد. چرا باید این قدر سطحی نگاه کرد؟ اگر می‌خواهیم اثرگذار باشیم باید زمان خوبی برنامه‌شان را پخش کنیم. من احساس می‌کنم مسئولان آن قدر سرشان شلوغ است که کودک را فراموش کرده‌اند.

 

مجری برنامه معروف کودکان افزون بر این‌ها در واکنش به این گفته که می‌گویند شما سخت پول خرج می‌کنید، گفت:

 

من جواب می‌دهم سخت پول در می‌آورم و به همین دلیل سخت پول خرج می‌کنم. ما اگر چارچوب بندی درستی داشته باشیم این واژه سخت را کنار می‌گذاریم. با این حال، شاید بعضی‌ها بگویند سخت است.

 

ضیاء پرسید: ما کی قرار است دامادی شما را ببینیم؟ بچه‌ها دوست دارند، من هم دوست دارم رفیقم داماد شود.

 

عموپورنگ با خنده‌ای ابراز امیداوری کرد همزمان با هم باجناق شوند!

 

مجری برنامه بعضیا خواست با مطرح کردن مبحث سن و سال، خود را از چنین عاقبتی در امان بدارد که فرضیائی با خنده افزود: ببین! از برنامه زنده برای بالا بردن سن من استفاده نکن! من تنها مجری هستم که سنم در هر برنامه‌ای ۱۸ سال است! با این حال، اگر فرصت و شرایط آن پیش بیاید حتما ازدواج خواهم کرد.

 

او گفت: الان دغدغه خانوادگی دارم که مادرم است. ایشان قلبشان درد می‌کند و زیاد نمی‌تواند راه برود.
ازدواج عمو پورنگ
در این برنامه همچنین امیرمحمد متقیان، یار و همراه عموپورنگ در برنامه سازی برای کودکان که فرضیایی او را «مثل بچه خودم که الان دیگر بزرگ شده» توصیف کرد،

 

پس از بازگویی چگونگی آشنایی با عموپورنگ و ورودش به این برنامه گفت: آدم‌ها هیچ وقت در پشت صحنه آن طور نیستند که جلوی دوربین هستند. خیلی از بازیگران طنز را اغلب مردم فکر می‌کنند این‌ها مدام در حال خندیدنند!

 

در حالی که پشت صحنه خیلی آدمهای جدی‌ای هستند. من از بچگی چون گفته‌ام عمو، هنوز هم می‌گویم عمو و عمو آن طور نیست اما بین اینهاست. قلبی مهربان دارد اما پشت صحنه و در کارش جدی است.

 

او اضافه کرد:‌‌ همان عموپورنگ محبوب قلب بچه‌ها برای من هم محبوب است ولی جدا از رابطه دوستی و شخص داریوش فرضیایی.

 

امیرمحمد درباره خودش نیز گفت: من از بچگی خجالت در کارم نبود. اوایل اجرای برنامه از درس خواندن عقب افتادم اما بعد از بچه‌های بازیگر پرسیدم که چطور درس‌هایشان را می‌خوانند، من هم برای عقب نیفتادن از درس راهی را رفتم که آن‌ها رفته بودند. حالا کنکور هنر و علوم انسانی داده‌ام، هر دو را قبول شده‌ام و باید تصمیم بگیرم کدام را انتخاب کنم.

 

چند وقت پیش این عکس از عمو پورنک در کنار همسرش یلدا باکری منتشر شد که درست نیست و شایعه ای بیش نیست.

عمو پورنک در کنار همسرش یلدا باکری

عمو پورنگ خبر ازدواجش را باز هم تکذیب کرد

داریوش فرضیایی معروف به عمو پورنگ در برنامه رادیویی «عید من بهار من» و صفحه اینستاگرام خود، خبر ازدواجش را تکذیب کرد.

 

پیش از این با توجه به عکسی که او در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود، خبر احتمال ازدواج او در فضای مجازی و سایت‌ها دست به دست شد.

 

اما او در برنامه رادیویی «عید من بهار من» رادیو جوان، این خبر را تکذیب کرد و گفت: «کاش نمی‌رفتم سیزده بدر! برگشتم دیدم چه خبر شده! کل ایران دارن به من تبریک میگن خودم از همه جا بی‌خبرم!»

 

او همچنین در پستی جدید در اینستاگرامش، این خبر را سوءتفاهم دانسته و نوشته است «ظاهرا پست اخير بنده ابهاماتي را به‌همراه داشته كه بايد توضيحاتی را خدمت‌تان عرض كنم، از جمله اين‌كه عكس منتشر شده در اینستاگرام مربوط به مراسم نامزدی يكی از بيننده‌های عزيز ( ر – ی) است كه سال‌ها با برنامه‌های عموپورنگ خاطره داشته و بزرگ شده و برای خوشحال نمودن بنده عكس فوق را با اين عبارت برايم ارسال نمود:

 

عمو جان سلام

 

تصورش دور نيست شايد براي شما نيز اتفاق بيفتد ، دخترتون عروس شد .

 

شنيدن اين خبر آن‌قدر مرا خشنود و مسرور ساخت كه تصميم گرفتم عكس و جمله ايشون رو در صفحه‌ام قرار بدم كه متاسفانه حواشي زيادی به‌همراه داشت تا جاييكه همكاران و حتی اقوام زنگ ميزدند و شوكه بودند كه چرا ما از ازدواجت خبردار نشديم، گواه سخنان بنده هم دوستان خوبم در راديو آقايان فرزاد حسنی و افشين حسين‌خانی و … هستند كه همين چند دقيقه پيش ارتباط تلفني داشتيم و تاييد ميكنن كه شايعه‌ای بيش نبوده. با اين حال از همه شما بزرگواران بابت اشتباهی كه رخ داد عذرخواهی می‌كنم.»

 

ازدوج عموپورنگ

 

همچنین بخوانید :

[امتیاز دهنده: 76 نفر و میانگین امتیاز: 2.8]

38 دیدگاه ها

 1. ای بابا اخرمعلوم نشد ازدواج کرده یانه وااااااااا

  • سلام نه باباازدواج نکرده اگه ازدواج میکردخودش خبرمیدادتوسایتش …پس این نشون دهنده اینکه شایعه است

 2. ای بابلازفزولی ترکیدیم ازدواج کرده یا ن

 3. نه ازدواج نکرده

 4. سلام توروخدا بگین اقای فرضیایی جونم ازدواج کرده یا نه به خدا دارم سکته میکنم ازدواج عموبورنگ با نیلوفر بهبودی صحت داره توروخدا جواب بدین دارم دیوونه میشم من به ایشون ایمان دارم ایشالله که ازدواج نکرده ولی خواهشا توروخدا هرکی واقعا اطلاع داره بگه شایعه درست نکنین لطفا هرکی واقعا میدونه امام حسینی بگه.

 5. توروخدا بگین عموبورنگ ازدواج کرده یا ن شایعه درس نکنین واقعیتو بگین…

 6. گفتگوی جالبی بود که خواندم.

 7. اینا همش شایعه است عموپورنگ اصلا ازدواج نکرده.

 8. من توی هندوانه دیدم عمو پورنگ گفت که ازدواج نکرده!!!

 9. عموپورنگ ازدواج نکرده و مجرد است.

 10. زهرا شکوری عاشق عشقم داریوش جان

  سلام عشقم خوبی داریوش جونم فقط مواظب خودت باش گلم لطفا زودتر بیا زنجان دلم عجیب برات تنگ شده دارم میسوزم به خدا خیلی سخته راسی ازدواج کردی به خدا من میمیرم اگه ازدواج کنی.نمیتونم.من الان دانشجو هسم.سلام برسون به خواهرزاده و خواهرات نوروز96 رو بیا زنجان دیگه باشه…خیلی دوجت دالم خدافظ عشقم.

 11. سلام عزیزم خوبی غشقم داریوش جان بدبختی از سرم میباره تمام فیلماتون توی رمم بود حالا رمم ویروسی شده عکسام وعکساتون توش بود.دعا کنید فقط به خدا انقدر گریه کردما…بغض های مرطوب مرا باور کن این باران نیست که میبارد این صدای خسته قلب من است که از چشمان اسمان بیرون میریزد…دلم براتون خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی تنگ شده.عزیز بودن جرم نیست…امتیازیست که تو در قلب من داری و خیلی ها ندارندعشقم .دوستت دارم داریوش جووووووون …مواظب خودتم باش.یاعلی.

  • زهراشکوری حالت خوبه؟؟؟واقعاشک دارم یذره عقل داشته باشی.این چرت و پرتاچیه که درموردآقای فرضیایی میگی؟نه حیایی نه خجالتی انگارکه شوهرته همچین بهش عشق میورزی.اون فقط یه هنرمنده.اینوبفهم.چراانقدربزرگش کردی آخرش برات دردسرسازمیشه اینا.واقعاایناآخرش برات مشکل سازمیشه،یفکری واسه خودت بردار.اون اصلاتورونمیشناسه واین کارای توهم فقط شخصیتتو خاکشیر و ترحم انگیزمیکنه.به خودت بیا.زندگی واقعی فیلم و برنامه و بازیگری نیست.ایناهمش بهت اسیب میزنه.فرق بین بازیگر و زندگی واقعی روبفهم.

 12. نه بابا نکرده . کی میاد با این ازدواج کنه آخه

 13. عاشق هزار آتیشه شم

 14. نه بابا ازدواج نکرده خودش تو خندوانه گفته بخاطر مادرم ازدواج نمیکنم

 15. خوشحالم که این خبر نادرست است.

 16. یکی برای زهرا شکوری آب قند بیاره. غش کرد بنده خدا

 17. خانم راستروان از رشت

  سلام. مامانی بابایی بودن واسه یه آدم بالغ ناخوشایند هست “بسیاری”(نه همه) از این افراد همسران ایده آلی نیستند چون والدین وابسته باعث می شوند حواس فرزند خصوصا پسر از روی همسر معصوم پرت شود و به گونه ای والدین این افراد خصوصا مادران پسرها تلاش می کنند حواس فرزند را از همسرش متوجه خود سازند.
  مسلمان بودن هنر نیست انسان بودن و مومن بودن و احترام گذاشتن به حد و مرز دیگران خصوصا زوج جوان مهم است.بسیاری از ما خانم ها چند سال تلاش بی وقفه و طاقت فرسا کرده ایم تا حد و مرز را به والدین شوهر نشان دهیم و به شوهرمان مستقل تر بودن را آموخته ایم و شوهرانمان مخفیانه به ما گفته اند ما قبلا تجربه (در رعایت همسر و شناخت به تقدس والای همسر)نداشتیم و امروز می فهمیم .
  خصوصا امروز با کم شدن تعداد فرزندان دخالت والدین بیش از حد زیاد شده و عده ای دخالت بیش از حد را به پای نصیحت می گذارند.
  از همین روزنه های به ظاهر حلال فساد و کینه بر می خیزد . با بی توجهی به همسر جایی که باید احترامش حفظ شود و به او توجه بیش تری شود.”
  هر مرد مسئول زن خود است و نباید وظایف شوهران را پسران انجام دهند.رابطه با والدین محترمانه باشد ولی وابستگی و بعضی لوس بازی ها آفت وپر عارضه است.

 18. خانم راستروان از رشت

  می گویم و باز می گویم وابستگی به والدین خصوصا در شرایط تاهل بسیار مذموم است. باز آفرین به افرادی که چون نمی توانند خودشان را عوض کنند دیگران را آزار نمی دهندو آویزان خود نمی کنند.
  متاسفانه این بعضی از والدین هستند که تلاش می کنند تظاهر کنند فرزندشان به خودشان وابسته است و جو سازی منفی راه می اندازند.
  یک زن واقعی از مرد وابسته به کسی غیر از خودش متنفر است حتی اگر به زبان نیاورد.
  بعضی زنان مسن به عروس می گویند شوهرت به من وابسته است و بعد عروس خانم در طول زندگی می فهمد این حرف فقط خیال و خواسته ی شخصی نادرست مادرشوهر بوده و حقیقت نداشته.زشت است زن را نسبت به شوهرش بدبین کردن. قلب مرد تنها برای همسرش با شدت می تپد و خوب است جای چیزها را با هم عوض نکنیم و عقده های خود را بر سر شوهردیگران خالی نکنیم.
  حد نگه داشتن را هر کسی بلد نیست هنر می خواهدو نور ایمان.

 19. خانم راستروان از رشت

  آقای ضیاء برای من امثال شما جالب نیستند. اون آقایی که با خانمش مجریگری میکنه جذابه

 20. خاک تو سرت زهرا شکوری

 21. چقدر بی حیایی برو خواستگاریش که نمیری از عشقش

 22. زری شکوری این چه وضعشه موقع ازدواجته ها HH

 23. حیف که شمارشو ندارم وگرنه میگفتم بیاد با این شکوری عروسی کنه که بدبخت بوی ترشیدگیش همه جارو ورداشته

 24. زهرا شکوری تو بلوغه احساساتی شده کاریش نداشته باشین.

 25. نبابا بنده خدابه خاطر مادرش ازدواج نمیکنه چون معلوم نیست اگه زن بگیره زنش پذیرای مامانش باشه یانه واین هیچ ربطی به مامانی بودنش نداره چیزی جزاحترام وتکریم مقام مادرنیست

 26. به شماها چه ربطی داره؟ یاد گرفتید همه جا فضولی کنید این خانم دوست داشته نظرش رو بگه اخه به شماها چه؟؟؟!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *