مجله تاپ‌ناز‌

خرید استیکر کارت بانکی با بهترین قیمت و کیفیت از کیس برتر

استیکر کارت بانکی ( Bank Card Sticker ) محصول نه چندان تازه ای که وارد بازار شده و آسان ترین و مناسب ترین راهکار برای جلوگیری از سرقت اطلاعات کارت بانکی می باشد. همزمان با پیشرفت تکنولوژی و به روی کار آمدن اقلام و لوازم مختلف، حفظ منابع زندگی به خصوص منابع مالی برای افراد خیلی حائز اهمیت شده است.

image 30

همیشه برای هر مشکلی یک راه حل آسان هم وجود دارد. استیکر کارت بانکی آسان ترین روش برای حفظ اطلاعات کارت بانکی ما و شما می باشد که دیگر نیازی به ترس و نگرانی از افشای اطلاعات کارت بانکی خود نداریم. به این جهت که با قرار گرفتن یک طرح کاملا جذاب و سفارشی که بر اساس سلیقه خود انتخاب می کنیم، بر روی کارت بانکی خود، از افشای اطلاعات کارت جلوگیری و امنیت و اعتبار خود را حفظ می کنیم.

انواع مختلف طرح های استیکر کارت بانکی

در سایت کیس برتر تعداد و تنوع طرح های استیکر کارت بانکی به قدری زیاد هست که راضی به خرید چند عدد نخواهید شد و سبد خرید شما همیشه پر از استیکرکارت بانکی خواهد بود.

استیکر کارت بانکی با طرح بی تی اس

قطعا همه ی ما نام گروه موسیقی کره ای، با نام بی تی اس BTSرا شنیده ایم. گروهی که طرفدارانش قلب خود را با آن آمیخته اند. البته که این گروه بیشترین محبوبیت خود را بین نو نهالان دارد. و به خاطر همین محبوبیت، ما شروع به طراحی استیکر کارت بانکی با تنوع بی نظیر کرده ایم. به طوری که فقط برای بخش استیکر کارت بانکی بیش از 100 مدل طرح جذاب و بروز آماده سازی کرده ایم.

image 31

به غیر از طرح های آماده ای که برای استیکر کارت بانکی ارائه می کنیم، علاقه مندان به گروه بی تی اس می توانند طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن برای آن ها طراحی و چاپ کنیم.

استیکر کارت بانکی مدل بازی و گیم

برخی دیگر از نوجوانان در انتخاب طرح و مدل استیکر کارت بانکی سوق به سمت طرح های بازی و شخصیت های بازی های کامپیوتری و گیم های مختلف دارند. برخی علاقه به شخصیت های بازی های کامپیوتری و دیجیتال دارند و برخی دیگر با این شخصیت ها بزرگ شده اند و زندگی کرده اند. برخی هم به عنوان سبک کاری و زندگی و شغل و بیزینس خود به آن نگاه می کنند. برای این افراد نیز طرح ها و سبک های مختلف موجود است.

استیکر کارت بانکی مدل انیمه

البته جذاب تر از همه ی اینا مدل ها و طرح های انیمه برای استیکر کارت بانکی می باشد. اکثر پسران نوجوان، این روزها سوق یه سمت شخصیت های ژاپنی و فیلم و کارتون های ژاپنی و انیمه های محبوب شده اند. به حدی که تمامی وسایل روزمره زندگی و لباس های خود را از طرح ها انیمه و شخصیت های محبوب آن پوشانده اند. برای این افراد نیز طرح های جذابی از استیکر کارت بانکی داریم که تمام شخصیت و انیمه های روز و محبوب نظیر ناروتو ، کاکاشی و … می اشند.

image 32

استیکر کارت مدل خاص و جنتلمن

برخی افراد نیز شغل و جایگاهی در محل کار خود دارند که بسیار رسمی تر می باشد و آن افراد هم برای حفظ اطلاعات کارت بانکی خود نیاز به این دارند که از استیکر کارت بانکی استفاده کنند. اما از تصاویر و مدل های بسیار رسمی استفاده می کنند. مجموعه ی ما برای این افراد نیز مدل ها و طرح های خاصی تولید و در دسترس دارد که متناسب با شخصیت و سبک زندگی این افراد می باشد. نظیر تصویر شخصیت های محبوب در دنیای امروز که در تصویر زیر نمایان می باشد که مشخصا این سبک استیکر کارت بانکی مورد توجه این افراد قرار میگیرد.

استیکر کارت بانکی طرح هالیوودی

از همه ی این ها که بگذریم از شخصیت های هالیوودی و بازیگران و شخصیت های فانتزی سینما نمی توانیم بگذریم. تصور کنید که شخصیت و کاراکتر بیبی یودا، کاراکتر جوکر و دیگران بازیگران محبوب یا حتی شخصیت محبوب سریال پیکی بلایندرز… همگی در مجموعه کیس برتر قرار دارند.

image 33

اصلا آیا نیاز هست که استیکر کارت بانکی بخریم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که استیکر کارت بانکی بادیگارد کارت بانکی شما می باشد و از افشای اطلاعات کارت بانکی شما محافظت می کند تا خیالتان راحت و آسوده خاطر باشد که نقدینگی شما جای امنی می باشد.

مزایای خرید استیکر کارت بانکی از کیس برتر

استیکر کارت بانکی تنوع بسیار زیادی دارد و ما در کیس برتر برای طراحی و تولید استیکر کارت بانکی بر اساس تنوع و سلیقه افراد، اقدام به طراحی بیش از 5000 مدل مختلف نموده ایم که روز به روز نیز در حال گسترش می باشد و طرح های جدید در حال اضافه شدن می باشد که همگی آنها از بررسی سلیقه ی مشتریان و شما عزیزان الهام گرفته شده اند. به این ترتیب مشتریان عزیز چه برای خرید تکی و چه برای خرید عمده استیکر کارت بانکی با تنوع گستره ای برای انتخاب روبرو هستند و هر سلیقه ای داشته باشید، ما برای شما طرح هایی برای ارائه داریم.

نکته بسیار مهمی که افراد زیادی دررابطه ‌با این استیکرها به آن توجه نمی‌کنند این است که چرا اصلا باید از این استیکرها استفاده کنیم؟ در پاسخ باید گفت که این کار مزایای زیادی دارد و از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کارت بانکی بر اساس سلیقه و نیاز شما
  • جلوگیری از کلاه برداری از کارت شما
  • تنوع بی نظیر در کیس برتر
  • قابل‌استفاده برای همه ی کارت های بانکی

خرید عمده استیکر کارت بانکی با طرح دلخواه و سفارشی

سوای خرید محصولات آماده استیکر کارت بانکی، برخی مشتریان می باشند که سعی در استفاده به صورت تبلیغی از این استیکر ها دارند. به طوری که برای تبلیغ برند و فروشگاه خود، تمایل به خرید با طرح سفارشی یا خرید با اضافه کردن لوگوی خود به استیکرها را دارند که برای این افراد شرایط ویژه با قیمت های استثنایی در نظر گرفته ایم. همچنین اگر به صورت طرح آماده و تعداد بالا خرید کنید، به صورت اتوماتیک با افزایش تعداد استیکر ها قیمت استیکر ها به طور اتوماتیک کاهش پیدا می کند که به این سبک فروش عمده، فروش پلکانی گفته می شود.

حالا چرا از استیکر کارت بانکی برای تبلیغ برند خود استفاده کنیم؟

کارت بانکی دیگر مثل گذشته نمی باشد و شما در هر لحظه و برای پرداخت تمام هزینه ها از کارت بانکی استفاده می کنید. حالا در نظر داشته باشید که تمام وقت روی کارت بانکی اشخاص مختلف، طرحی قرار دارد که در کنار آن لوگوی شما قرار دارد. یا حتی طرح به صورت کاملا سفارشی از برند شما می باشد. این مسئله باعث می شود که مشتری هر روز با مشاهده برند شما، با آن انس بگیرد و ناخودآگاه تمایل به خرید محصولات خود از برند شما داشته باشد.

جمع‌بندی

در هر صورت دیگر نمی توان از استیکر کارت بانکی به عنوان محصول ساده یاد کرد. چرا که می تواند امنیت کارت بانکی ما را حفظ کند؛ زیبایی خاصی به کارت بانکی ما بدهد و یا حتی تبلیغاتی برای ما انجام دهد.

و جدای از همه ی این موارد همیشه حفظ پول و امنیت مالی جزو مواردی بوده است که بشر از ابتدا با آن روبرو بوده است.

مطالب مشابه را ببینید!