مجله تاپ‌ناز‌

خرید امسال به قیمت پارسال در شهر لوازم‌خانگی و شهر فرش

شما هم به‌خاطر گرانی دست‌ودلتان به خریدکردن نمی‌رود؟! انگارنه‌انگار که تا همین چند وقت پیش قیمت‌ها خیلی ارزان‌تر از الان بود. ولی چاره چیست؟ نمی‌شود خرید ملزومات و ضروریات زندگی را عقب انداخت. با همه این‌ها، قیمت‌ها در شهر لوازم‌خانگی و شهر فرش همان قیمت‌های پارسال است؛ چون این دو فروشگاه مرجع لوازم‌خانگی و فرش هستند.

image 59

مزیت‌های خرید از شهر لوازم‌خانگی و شهر فرش

خرید از یک فروشگاه مرجع مزیت‌های زیادی دارد؛ مثلاً خیالتان از واقعی بودن قیمت‌ها راحت است. به‌‌راحتی می‌توانید سایت 124.ir را در تلفن همراهتان سرچ کنید و مطمئن شوید قیمت‌های فروشگاه مورد تأیید وزارت صنعت معدن و تجارت است. علاوه بر این‌ها، خرید از شهر لوازم‌خانگی و شهر فرش این مزیت‌ها را دارد:

  • قیمت‌ها کف بازار است و مطمئن هستید در فروشگاه‌های فیزیکی سطح شهر، هیچ محصول مشابهی ارزان‌تر از کالاهای شهر لوازم‌خانگی و شهر فرش پیدا نخواهید کرد.
  • می‌توانید کالاها را به‌صورت اقساط و با حداقل کارمزد، حدود یک درصد ماهیانه، تهیه کنید.
  • کارمزد خرید اقساطی بعد از کسر پیش‌پرداخت از قیمت مصرف‌کننده منظور می‌شود و به باقی‌مانده قیمت تعلق می‌گیرد.

این تنها بخشی از مزیت‌های خرید از شهر لوازم‌خانگی و شهر فرش است. به این فهرست باید تنوع بی‌نظیر محصولات، شفافیت در محاسبه کارمزد و پیش‌پرداخت و… نیز اضافه کنیم. حالا این دو فروشگاه بزرگ و معتبر برای رفاه حال مشتریان تصمیم گرفته‌اند تا مدت محدودی کالاهای خود را به قیمت پارسال عرضه کنند.

image 8

الان بخر؛ ولی به قیمت پارسال حساب کن!

فروش لوازم‌خانگی و فرش به قیمت پارسال، کاری است که تنها از یک فروشگاه بزرگ و معتبر برمی‌آید. طبیعتاً با افزایش قیمت‌ها، فروش کالا به قیمت پارسال به نفع هیچ فروشگاه و فروشنده‌ای نیست؛ اما شهر لوازم‌خانگی و شهر فرش مرجع هستند.

آن‌ها قبلاً در فروش‌های ویژه و جشنواره‌های مختلف بهترین شرایط را برای خرید کالا مهیا کردند و این بار نیز می‌خواهند یک شگفتی را رقم بزنند؛ بنابراین توصیه می‌کنیم از فرصت به وجود آمده استفاده کنید و تا قبل از گران‌شدن کالاها، خریدتان را از این دو فروشگاه انجام دهید.

برای خرید از شهر لوازم‌خانگی و شهر فرش می‌توانید به شعبه‌های این دو فروشگاه در شهرهای تهران، اصفهان و ساری مراجعه کنید. شعبه مرکزی آن‌ها در شهر تهران، بعد از میدان آزادی روبه‌روی تهرانسر واقع است.

مطالب مشابه را ببینید!