مجله تاپ‌ناز‌

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما در فلای تودی

هنگام برنامه‌ریزی برای بسیاری از سفر‌های داخلی یا خارجی، متوجه خواهید شد که بلیط هواپیما گران‌ترین بخش سفر است. همان‌طور که می‌دانید در سال‌های اخیر قیمت پرواز‌های شرکت‌های هواپیمایی مختلف افزایش‌یافته است. به هر حال، اگر هزینه پرواز شما خیلی گران باشد، احتمالا سفر خود را به تعویق انداخته یا با وسیله دیگری به مسافرت می‌روید.

به طور کلی چه به‌تنهایی سفر می‌کنید یا با خانواده خود به دنبال مسافرت و تفریح در تعطیلات هستید، همیشه پیداکردن یک بلیط پرواز ارزان، باعث شده تا هزینه‌های سفر شما به‌شدت کاهش یابد؛ اما چگونه و از کجا چنین بلیط‌هایی را رزرو کنیم؟ تا پایان این متن همراه ما باشید تا پاسخ سؤالات خودتان را بیابید؛ همچنین با یک کانال فروش بلیط هواپیما لحظه آخری معتبر نیز آشنا شوید.

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما در فلای تودی

خرید اینترنتی بلیط هواپیما چگونه است؟

به طور کلی می‌توان گفت که خرید اینترنتی بلیط هواپیما، یکی از روش‌های پرطرفدار و آسان برای رزرو پرواز سفر‌های داخلی و خارجی است. در واقع امکان مقایسه قیمت و امکانات ایرلاین‌های مختلف، صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های جانبی از دلایل این محبوبیت است.

در سال‌های اخیر امکان خرید بلیط پرواز در سایت‌های اینترنتی در سریع‌ترین زمان و به‌صورت آنلاین فراهم شده است. شما در هر لحظه از شبانه‌روز و در هر مکانی با اتصال به اینترنت به‌راحتی می‌توانید، مبدأ و مقصد سفر خود را به همراه تاریخ آن مشخص کرده و انواع پرواز‌های ایرلاین‌های داخلی و خارجی را مشاهده کنید. در نهایت نیز با بهترین قیمت هزینه آن را با کارت‌های شتابی پرداخت کرده و بلیط هواپیما را رزرو کنید. قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت را با همین روش از شرکت‌های هواپیمایی مختلف مقایسه کرده و خرید کنید.

چه موقع بلیط هواپیما رزرو کنیم؟

از مواردی که در قیمت نهایی بلیط هواپیما بسیار تأثیرگذار است، زمان سفر خواهد بود. به طور معمول، بهترین زمان خرید بلیط سیستمی برای پرواز‌های داخلی 2 الی 3 هفته قبل از روز سفر است؛ این زمان برای پرواز‌های خارجی در حدود 7 هفته زودتر خواهد بود.

البته در مورد بلیط‌های لحظه آخری و چارتری کمی موضوع متفاوت شده و هرچه به زمان سفر نزدیک‌تر باشد، احتمال اینکه هزینه کمتری برای بلیط پرواز پرداخت کنید، بیشتر است. در ادامه بیشتر در مورد انواع بلیط هواپیما توضیح می‌دهیم.

بلیط هواپیما سیستمی

همان‌طور که گفته شد اگر برنامه سفر شما از قبل مشخص است یا اینکه مسافرت خارجی از پیش تعیین شده‌ای دارید؛ بلیط سیستمی هواپیما را از ماه‌ها یا هفته‌ها قبل با قیمت بسیار مناسب‌تری از سایت‌های آنلاین، رزرو کنید.

بلیط چارتر هواپیما

یکی از گزینه‌های خرید بلیط هواپیما ارزان، انتخاب پرواز‌های چارتری است. در واقع آژانس‌های هواپیمایی با اجاره صندلی‌های یک مسیر پروازی، آن‌ها را با قیمت‌های متفاوت و گاهی ارزان‌تر در اختیار مسافران قرار می‌دهند. برای خرید این نوع بلیط نیز می‌توانید از چند هفته قبل تا یک یا 2 روز مانده به سفر اقدام کنید.

بلیط هواپیما لحظه آخری

در حال حاضر، پیداکردن بلیط هواپیما لحظه آخری، ساده‌تر از قبل شده است. در واقع با به‌کارگیری تکنیک‌های جستجو در سایت‌های آنلاین رزرو بلیط پرواز، به‌آسانی مناسب‌ترین و ارزان‌ترین پرواز را از بین ایرلاین‌های مختلف، انتخاب کنید.

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما در فلای تودی

امکانات ویژه سایت فلای تودی برای خرید بلیط ارزان هواپیما

فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده که نرخ‌های تمامی ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی، همچنین پرواز‌های خارجی، پرواز‌های داخلی ایران و پرواز‌های داخلی سایر کشور‌ها را به‌آسانی در هر زمان مشاهده کرده و با بهترین قیمت رزرو کنید. این موضوع باعث شده تا این شرکت، به ارزان‌ترین سایت خرید بلیط هواپیما در ایران تبدیل شود.

البته فلای تودی به‌عنوان کانال فروش بلیط هواپیما لحظه آخری، سرویس‌های منحصر به فردی نیز ارائه کرده که با استفاده از هرکدام به‌راحتی می‌توانید خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما را تجربه کنید. با دقت به امکاناتی که در ادامه بیان می‌کنیم، بلیط پرواز‌های داخلی یا خارجی را با قیمت‌های بسیار مناسب‌تر رزرو کنید.

سرویس اطلاع از آخرین قیمت بلیط هواپیما

با استفاده از این سرویس ویژه و ثبت ایمیل خود، هر زمان که تغییری در قیمت بلیط پرواز موردنظرتان اتفاق افتاد، شما در سریع‌ترین زمان، مطلع خواهید شد. با این ویژگی علاوه بر اینکه در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید، دیگر نیازی به جستجو در سایت‌های مختلف را ندارید.

سرویس تقویم قیمتی

هنگامی که پروازی را در سایت فلای تودی جستجو کنید، در بالای صفحه، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی مشخص می‌شود. در این سرویس پرواز‌های ارزان در نزدیکی تاریخ سفر شما نمایش داده شده که اگر عجله‌ای برای مسافرت ندارید، ارزان‌ترین بلیط هواپیما را انتخاب کنید.

سرویس نمودار قیمتی

با این ویژگی سایت فلای تودی، به‌راحتی بیشینه، کمینه و متوسط قیمت بلیط پروازی خود را در حوالی تاریخ انتخابی بر روی نمودار مشاهده کرده و با مقایسه قیمت‌ها، ارزان‌ترین بلیط هواپیما را رزرو کنید.

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما در فلای تودی

خرید بلیط هواپیما از فلای تودی

در این متن بهترین راهکار‌های پیداکردن یک پرواز ارزان را برای شما بیان کردیم. اگر شما هم این مراحل را دنبال کنید، هرگز فردی نخواهید بود که بیشترین هزینه را برای بلیط هواپیما پرداخت کرده است. از آنجایی که هزینه‌های سفر به‌شدت افزایش‌یافته است، رزرو یک بلیط ارزان‌قیمت لحظه آخری می‌تواند برای شما بسیار مقرون‌به‌صرفه باشد؛ البته به‌محض اینکه پروازی را پیدا کردید که از آن راضی هستید، فورا آن را رزرو کنید، زیرا قیمت‌های هواپیما لحظه به لحظه تغییر می‌کنند.

سایت فلای تودی، بهترین مرجع برای پیداکردن بلیط‌های لحظه آخری پرواز‌های داخلی و خارجی است؛ به عنوان مثال شما می‌توانید قیمت بلیط هواپیما مشهد رفت و برگشت را مشاهده کرده و با بهترین نرخ رزرو کنید. شما چه روش دیگری برای خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما، پیشنهاد می‌کنید؟

مطالب مشابه را ببینید!