مجله تاپ‌ناز‌

6 نکته مهم که در خرید تلویزیون شهری باید بدانید

چشم مخاطبان را به سوی خود بکشانید تا قدم‌های آن‌ها نیز سمت شما بیاید. با خرید تلویزیون شهری می‌توانید این جمله را عملی کنید. ابعاد بزرگ این نمایشگر دیجیتال توجه رهگذران را به سوی شما جلب می‌کند و آن‌ها را به تعامل با برند شما وا می‌دارد. فناوری در زمینه تبلیغات نیز تاثیرات خود را به جای گذاشته و امروزه تلویزیون شهری و بیلبورد‌های دیجیتال جای روش‌های سنتی قبل را گرفته‌اند.

تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با 6 نکته مهمی که به شما در خرید تلویزیون شهری کمک می‌کنند؛ آشنا شوید.

image

نکات مهم در انتخاب و خرید تلویزیون شهری

استفاده از زمان‌های مرده افراد در طی روز راهکار مناسبی برای تبلیغات است. با کمک نمایشگر دیجیتال شما می‌توانید حتی رانندگان خودرو‌ها را نیز تحت تاثیر قرار دهید. نصب این بیلبورد‌های دیجیتال در میدان‌ها و مراکز پر تردد شهر و حتی نمای ساختمان، باعث می‌شود در هر لحظه ده‌ها نفر به این تبلیغ نگاه کنند. با خرید نمایشگر با کیفیت می‌توانید درصد بالایی از این افراد را به مشتریانی وفادار برای خود تبدیل کنید. اگر قصد خرید نمایشگر دیجیتال برای تبلیغ کسب و کار خود را دارید؛ در نظر گرفتن نکات زیر به شما توصیه می‌شود.

ابعاد نمایشگر

قبل از خرید بیلبورد دیجیتال به دقت محل نصب و قرارگیری آن را مشخص کنید. ابعاد تلویزیون شهری با توجه به محل نصب و نیاز مشتری تعیین می‌شود. بزرگ‌تر شدن ابعاد نمایشگر بر روی قیمت آن نیز تاثیر می‌گذارد. این موضوع حتی بر روی هزینه‌های مربوط به حمل و نقل و نصب نیز موثر است و آن‌ها را افزایش می‌دهد. پیش از خرید تلویزیون شهری به دقت ابعاد آن را مشخص کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

قیمت تلویزیون شهری

یکی از موضوعات مهمی که باید قبل از خرید تلوزیون شهری آن را بررسی کنید؛ مسائل مربوط به قیمت است. قبل از خرید تلویزیون شهری تبلیغاتی باید قیمت و کیفیت محصولات مختلف را با هم مقایسه کنید. عوامل مختلفی بر روی قیمت تلویزیون شهری تاثیر گذارند. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت دیاکو از قیمت محصولات مختلف اطلاع پیدا کنید. تلویزیون شهری فضای داخل موجود در این وب سایت رنج قیمتی 24 الی 115 میلیون تومان دارد. قیمت نوع بیرونی این نمایشگرها در رنج بین 48 الی 49 میلیون تومان است.

کیفیت اجزای سازنده

برای این‌که بتوانید تبلیغات خود را با کیفیت بالا به معرض دید عموم بگذارید؛ باید به کیفیت اجزای سازنده آن دقت کنید. کیفیت اجزای سازنده تلویزیون شهری، مشخص کننده عمر نمایشگر است. هرچه تلویزیون شهری، کیفیت بالایی داشته باشد؛ می‌توانید زمان طولانی تری از آن استفاده کنید. کیفیت قطعات درونی سازنده بر روی وضوح تصاویر، رفرش ریت ، عمر و روشنایی آن نیز تاثیر گذار است.

نحوه نگهداری و تعمیر

برای این‌که بتوانید برای طولانی مدت از تلویزیون شهری برای تبلیغ برند خود استفاده کنید؛ باید به نگهداری آن نیز اهمیت بدهید بیلبورد دیجیتال، به طور مستقیم در معرض تغییرات آب و هوا و برف و باران قرار می‌گیرند. قبل از خرید تلویزیون شهری باید محل مناسبی برای نصب آن انتخاب کنید. نگهداری درست و تعمیر به موقع تلویزیون شهری باعث می‌شود عمر این نمایشگرها افزایش یابد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش از موضوعات مهمی به حساب می‌آیند که توصیه می‌شود قبل از خرید تلوزیون led آن‌ها را بررسی کنید. نصب تلویزیون شهری در فضای بیرون باعث می‌شود که در معرض برف و باران قرار گیرد. این شرایط باعث می‌شود که شما بعد از خرید تلویزیون شهری، هزینه‌های هنگفتی برای تعمیر یا تعویض آن بپردازید. گارانتی و خدمات پس از فروش شما را از هزینه‌های بعد از خرید رهایی می‌بخشد. باید قبل از خرید نمایشگر شهری، به دقت مواردی که تحت پوشش گارانتی قرار می‌گیرند را بررسی کنید. دیاکو ال ای دی با گارانتی دو ساله و پشتیبانی مادام العمر برای تمامی محصولات خود ارائه می دهد .

image 1 scaled

تداوم عملکرد نمایشگر شهری به وجود جریان برق بستگی دارد. برای این‌که بتوانید تبلیغاتی 24 ساعته داشته باشید؛ باید جریان برق مورد نیاز برای نمایشگر را تامین کنید. میزان مصرف انرژی در این نمایشگر‌ها به طور مستقیم با بازده و کیفیت آن‌ها ارتباط دارد. در صورتی که تلوزیون شهری کیفیت پایینی داشته باشد بازده آن نیز کم می‌شود.

در این شرایط این تلویزیون شهری انرژی بیشتری برای روشن ماندن صرف می‌کند. این موضوع هزینه‌های مربوط به مصرف برق را در طولانی مدت به طور سرسام آوری افزایش می‌دهد. با بررسی کیفیت دستگاه و اجزای سازنده آن می‌توانید به بازده و میزان مصرف انرژی آن دست یابید.

مصرف برق زیاد در نمایشگر‌ها علاوه بر افزایش هزینه‌های انرژی، به خود دستگاه نیز آسیب می‌رساند. بازده پایین دستگاه باعث تولید گرمای زیادی در عملکرد طولانی مدت آن می‌شود. این گرما حتی می‌تواند ساختار خود نمایشگر را نیز تهدید کند و کیفیت قطعات را پایین بیاورد. برای اینکه بتوانید با مشکل مربوط به روشن ماندن مداوم تلویزیون شهری مقابله کنید باید خنک کننده‌های مناسبی نیز خریداری کنید.

image

خرید از فروشگاه‌های معتبر

برای این‌که بتوانید به نمایشگری با کیفیت بالا دست یابید؛ باید از فروشگاه‌های معتبر و شناخته شده خرید تلویزیون شهری را انجام دهید. در صورتی که نمایشگر خود را از برندی ناشناخته خریداری کنید؛ در مورد موضوعات مربوط به گارانتی و خدمات پس از فروش نیز به مشکل بر می‌خورید. مجموعه دیاکو به عنوان یکی از فروشگاه‌های معتبر در زمینه تولید و فروش تلویزیون شهری، تابلو روان و انواع نمایشگر‌های led شناخته می‌شود. شما می‌توانید به صورت حضوری یا آنلاین به فروشگاه‌های این مجموعه مراجعه کنید.

اطلاعات دقیق هر یک از محصولات به همراه قیمت به روز آن، در وب سایت به طور دقیق نوشته شده است. در صورتی که اطلاعات کافی برای خرید نداشته باشید؛ می‌توانید از مشاوره کارشناسان این مجموعه کمک بگیرید.

وب سایت دیاکو ال ای دی : https://www.diacoled.com/

مطالب مشابه را ببینید!