مجله تاپ‌ناز‌

خرید جاروبرقی خانگی با مناسب ترین قیمت از شرکت کسری

خرید جاروبرقی خانگی با مناسب ترین قیمت از شرکت کسری

خرید جاروبرقی خانگی با مناسب ترین قیمت از شرکت کسری در میان همه برندهایی که در بازار وجود دارند و می‌شناسید، بهترین تجربه از خریدی باکیفیت را برایتان رقم می‌زند. از زمانی که الکتریسیته کشف شد، مخترعین کوشیدند تا با استفاده از این انرژی پاک، رفاه و آرامش انسان را افزایش دهند. یکی از وسیله‌‌های اختراع‌شده با این انرژی، جاروبرقی است که پیدایش آن به 100 سال پیش باز می‌گردد.

در این مقاله ما نکات مهمی را که هنگام خرید جاروبرقی باید به آن توجه کنید مرور خواهیم کرد. مطالبی مانند انواع جاروبرقی خانگی، جمع‌آوری کثیفی‌ها با جاروبرقی، قیمت این وسیله الکتریکی و نکات مهم هنگام خرید این تجهیزات را بررسی می‌کنیم.

انواع جاروبرقی خانگی

جاروبرقی‌های خانگی به چند دسته تقسیم می‌شوند. این دسته‌بندی‌ها شامل جاروبرقی مرکزی، خوابیده و سطلی هستند. اگر اطلاعات کافی از این جاروبرقی‌ها نداشته باشید هنگام خرید با مشکل مواجه خواهید شد. در ادامه توضیحات مختصری در مورد این تجهیزات خواهیم گفت.

ذکر این نکته لازم است که با خرید جاروبرقی خانگی با مناسب ترین قیمت از شرکت کسری می‌توانید تمام محصولاتی را که در ادامه معرفی کرده‌ایم به سبد خرید خود اضافه کنید.

جاروبرقی مرکزی بدون حمل بار سنگین

با پیشرفت علم جاروبرقی‌های مرکزی اختراع شدند. جاروبرقی‌های مرکزی به‌علت نصب موتور خارج از خانه بسیار کم‌صدا هستند. مهم‌ترین ویژگی این محصول عدم نیاز به جابه‌جایی جاروبرقی با وزن سنگین است. شما به‌راحتی بدون حمل هیچ وسیله سنگین و فقط با گرفتن لوله جاروبرقی به تمام نقاط خانه می‌روید و به همه‌جا دسترسی دارید.

جاروبرقی خوابیده

جاروبرقی خوابیده نیز از انواع مهم این تجهیزات است که نسبت به سایر جاروبرقی‌ها طول عمر و کیفیت بیشتری دارد. به‌علاوه این وسیله از قیمت مناسب‌تری هم برخوردار است. شکل‌وشمایل جاروبرقی خوابیده را همه ما به‌خوبی به یاد داریم؛ چرا که از قدیم‌الایام مدل‌های مختلف آن را زیاد دیده‌ایم.

جاروبرقی سطلی

همان طور که از نام این وسیله پیداست، جاروبرقی سطلی مخزنی شبیه به سطل دارد. معمولا مخزن آن نسبت به سایر جاروبرقی‌ها بزرگتر است به همین دلیل، کمتر درگیر خالی‌کردن آن خواهید شد. مهم‌ترین ویژگی این نوع جاروبرقی همین مخزن بزرگ آن محسوب می‌شود.

انواع جاروبرقی از لحاظ جمع‌آوری آشغال ‌ها و محفظه ‌ها

انواع جاروبرقی از لحاظ جمع‌آوری آشغال ‌ها و محفظه ‌ها

جاروبرقی‌ها ازلحاظ جمع‌آوری زباله به 2 دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول جاروبرقی‌های مخصوص خاک هستند. این تجهیزات توانایی مکش خاک و آشغال‌های کوچک خشک را دارند و با مکش آب موتور آنها می‌سوزد.

دسته دوم این تجهیزات، جاروبرقی‌های آب‌وخاک هستند. این وسایل علاوه‌بر مکش خاک، آب را هم جذب می‌کنند. خلاف دسته اول، موتور این تجهیزات با مکش آب نمی‌سوزد و مایعات را در محفظه خود نگه می‌دارد. محفظه‌ جاروبرقی‌های آب‌وخاک، در انواع مختلفی وجود دارند که برخی از آن‌ها شامل مخزنی، کیسه دائم و کیسه موقت هستند.

چنانچه قصد خرید جاروبرقی خانگی با مناسب ترین قیمت از شرکت کسری را دارید، می‌توانید تمامی این اطلاعات را در سایت شرکت بخوانید. همچنین با مشورت کارشناسان این مجموعه، به آگاهی از نکات بیشتر و ارزشمندتری دراین‌خصوص می‌رسید.

نکات مهم هنگام خرید جاروبرقی

برای خرید جاروبرقی، مسئله کیفیت باید اولویت شما باشد تا از کارایی بالای وسیله در تمیزکردن خانه لذت ببرید. قبل‌از خرید جاروبرقی حتما تحقیقات لازم را انجام دهید و نیاز خود را به این تجهیزات بشناسید. با خرید جاروبرقی خانگی با مناسب ترین قیمت از شرکت کسری همه راهنمایی‌ها برای بهترین انتخاب به شما ارائه می‌شود.

هنگام خرید جاروبرقی به قیمت جاروبرقی خانگی، کیفیت برند منتخب، طول عمر مفید و خدمات پس‌از فروش آن دقت کنید. حتی اگر بهترین جاروبرقی را خریده باشید اما محصول شما پشتیبانی پس‌از فروش نداشته باشد، درصورت بروز خرابی یا هرگونه مشکل دیگر، هیچ کاری از دست شما ساخته نیست.

شما برای جاروکردن خانه به نقاط مختلفی مانند راهرو، راه‌پله و اتاق‌خواب‌ها می‌روید. حتی ممکن است بخواهید جاروبرقی را برای تمیزکردن فضای داخلی ماشین‌تان استفاده کنید. این یعنی باید وسیله را جا‌به‌جا کنید. پس حتما به وزن جاروبرقی دقت داشته باشید؛ چون سنگین‌بودن آن، حمل‌ونقل را برایتان به‌شدت دشوار خواهد کرد.

صدای جاروبرقی نیز اهمیت زیادی دارد چون در مدت جاروکشیدن خانه اگر این وسیله صدای زیادی داشته باشد خودتان و اعضای خانواده اذیت می‌شوید. حتی ممکن است دچار سردرد شوید.

از بررسی اندازه سیم جاروبرقی غافل نشوید؛ چراکه در هنگام جاروکشیدن منزل مجبور می‌شوید مدام جارو را از برق بکشید و به پریز جدید بزنید. پس شاید بهتر باشد یک جاروبرقی با سیم بلند انتخاب کنید.

مکش جاروبرقی نیز باعث می‌شود در مدت‌زمان کمتر فضای بیشتری را تمیز کنید. اگر در خانه شما گردوغبار زیادی می‌نشیند، پیشنهاد ما به شما انتخاب جاروبرقی با قدرت مکش بالاست.

علاوه‌بر این موارد، جاروبرقی با مکش بالا باعث دفع حشرات می‌شود. الیاف فرش ازجمله مکان‌هایی است که حشراتی مانند کک در آن تخم‌گذاری می‌کنند. اگر جاروبرقی با مکش بالا داشته باشید، این حشرات دفع خواهند شد. البته هرچقدر مکش جاروبرقی بیشتر باشد مصرف برق آن نیز بیشتر است.

اگر در جاروکشیدن بسیار دقیق هستید و حتی دورترین نقاط را جارو می‌کنید حتما این تجهیزات را با نازل‌های متنوع (سری) خریداری کنید تا امکان دسترسی به دورترین نقاط خانه برایتان مهیا باشد. با درنظرگرفتن این نکات شما بهترین جاروبرقی را خریداری خواهید کرد. البته برای دسترسی به بهترین، به توصیه ما از خرید جاروبرقی خانگی با مناسب ترین قیمت از شرکت کسری بی‌توجه نباشید.

قیمت جاروبرقی بر اساس چه مشخصه هایی محاسبه می شود؟

قیمت جاروبرقی بر اساس چه مشخصه هایی محاسبه می شود

جاروبرقی عضو جداناشدنی از منزل شماست که بار نظافت را به دوش می‌کشد. پس خرید آن برای هر خانه‌ای واجب است. زمانی که برای خرید این وسیله، سایت شرکت کسری را باز کنید، با طیف متنوعی از قیمت‌ها مواجه می‌شوید. به‌نظر شما این تفاوت‌ها از کجا آب می‌خورد؟

همان‌طور که گفتیم، جاروبرقی در انواع مختلفی تولید می‌شود و پیرو این موضوع، قیمت این وسیله با توجه به قدرت، کیفیت و ویژگی‌هایی که دارد تغییر می‌کند. مثلا جاروبرقی‌های سطلی نسبت به جاروبرقی‌های معمولی خانگی قیمت بیشتری دارند. بهترین راه درنظرگرفتن نیاز و بودجه است تا خرید خوبی را تجربه کنید.

برای تجربه این حس، خرید جاروبرقی خانگی با مناسب ترین قیمت از شرکت کسری بهترین انتخاب است. برای بازدید از تجهیزات این برند و خرید محصول مورد نظر به سایت https://kasra.co.com/ مراجعه کنید. ازنظر خیلی از افراد بهترین جاروبرقی، گران‌ترین آنهاست. در نظر داشته باشید قیمت بالا دلیل بر کیفیت بالا نیست و قیمت پایین نیز اشاره بر بی‌کیفیتی ندارد.

جمع‌بندی

با خرید جاروبرقی خانگی با مناسب ترین قیمت از شرکت کسری بهترین خریدتان را تجربه کنید. وقتی پای صحبت از خرید آنلاین به میان می‌آید، باید فروشگاهی را انتخاب کنید که از اعتبار بالایی برخوردار باشد و مزیت‌هایی همچون پشتیبانی پس‌از فروش، ضمانت کالا و تنوع بالا را برای مشتریان خود در نظر بگیرد. شما با کسری به همه این مزیت‌های رقابتی دسترسی دارید.

مجموعه کسری همچنین امکان خرید مستقیم را فراهم کرده تا شما بدون واسطه و پرداخت سود، نیازهای خود را با قیمتی مقرون‌به‌صرفه تهیه کنید. بنابراین، با مجموعه کسری هم کیفیت را به‌خوبی حس می‌کنید و هم قیمتی که متناسب با بودجه شما باشد.

مطالب مشابه را ببینید!