مجله تاپ‌ناز‌

آقای دلجوان، همراه شما در انتخاب و خرید فرش دستباف در فروشگاه آریاس

e6034edb dc99 4040 931d 84951ac14b10 1

اگر تا به امروز تجربه خرید فرش دستباف را داشته‌اید از این موضوع آگاه هستید که تا چه میزان نیاز به راهنمایی و مشاوره خواهید داشت. اما اگر این تجربه را نداشته‌اید، با یک نگاه گذرا به تنوع نقوش در فرش ایرانی متوجه این موضوع خواهید شد که برای خریدی آگاهانه نیاز به داشتن اطلاعات دارید.

این روزها خدمات گرفتن مشاوره درزمینه خرید انواع فرش‌های دست‌بافت را می‌توانید از فروشگاه‌های معتبر و رده بالا که تجربه زیادی در فروش و ارائه فرش دارند دریافت کنید. اگر علاقه دارید تا با مشاوره فروش بنده آقای دلجوان، آشنا شوید تا آخر مقاله با من همراه باشید.

نحوه خرید فرش دستباف بر اساس قیمت و ارزش‌ گذاری

اگر به سایت بازار آنلاین فرش آریاس سرزده باشید متوجه نحوه فروش و ارائه فرش‌ها ازطریق بنده شده‌اید. یکی از بهترین نکاتی که در خرید فرش همیشه به آن تاکید می‌کنم مقایسه قیمت‌ فرش‌ها با یکدیگر است. تاجایی‌که ممکن بود توانسته‌ام با بیانی گیرا و ساده مقایسه‌ای عالی در کمترین زمان را به شما ارائه دهم.

فرقی نمی‌کند با هدف خرید چه فرشی به فروشگاه آریاس (https://arias.ir/)سر زده باشید، درنهایت شما با اطلاعاتی جامع از دامنه قیمت فرش‌های مختلف فروشگاه را ترک خواهید کرد. در واقع بررسی محصولات به این شیوه می‌تواند زمینه را برای خریدی مطمئن و شاید قابل سرمایه‌گذاری فراهم کند.

ارائه فرش‌های دستبافت براساس فروش و درخواست بالا

نحوه ارائه و فروش فرش دستباف توسط من دقیقا به این‌صورت است که برای شما برترین یا شاید ترندترین مدل‌های فرش را انتخاب کنم. برای مثال این‌روزها خرید انواع فرش‌های تبریز بسیار ترندی و پرطرفدار است. افراد بسیاری به‌لحاظ قیمت، کاربرد و طراحی عاشق و شیفته این سبک فرش‌ها هستند. به‌همین دلیل در انتخاب اول درصورتی‌که خودتان گزینه‌ای برای خرید نداشته باشید این مدل قالی‌ها توسط اینجانب به شما ارائه خواهد شد.

بنابراین، به این نکته توجه داشته باشید که شما بهترین و به‌روزترین مشاوره‌ها را از فروشگاه آریاس دریافت خواهید کرد. ترندی‌بودن فرش‌های دست‌بافت یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید چراکه ارتباط مستقیمی با دکوراسیون و معماری داخلی شما دارد و این رتبه‌بندی‌های می‌تواند بر هر اساسی تعیین شود.

مقایسه فرش‌های دستبافت به ‌لحاظ اندازه

اندازه یکی از مهم‌ترین نکاتی است که همیشه روی قیمت نهایی سوار می‌شود. شاید بتوان آن را از ضروری‌ترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری در خرید فرش دانست. در فروشگاه آریاس و مشاوره فروش من این نکته به‌خوبی رعایت می‌شود.

بنده با تسلط کافی در شناخت و تاثیر اندازه روی نرخ فرش‌ها قادر هستم خیلی راحت بهترین و مناسب‌ترین اندازه‌های فرش را برای خرید به شما ارائه دهم. برای مثال اگر دنبال تهیه فرش‌های گرد یا دایره‌شکل برای سرمایه‌گذاری هستید شاید بهتر باشد ابتدا از من در این زمینه مشاوره بگیرید. این امکان وجود دارد که درحال‌حاضر این سرمایه‌گذاری مطمئنی نباشد.

فرش‌ها را براساس قدمتی که دارند ارزیابی می‌کنند

image 225

خرید فرش دستبافت در واقع یک خرید لاکچری محسوب می‌شود. ازآنجایی‌که درحال خرید یک کالای لوکس هستید باید به این نکته هم توجه داشته باشید که قدمت در این نوع محصولات یکی از ملاک‌های مهم در قیمت‌گذاری است.

اگر عاشق خرید فرش‌های کارکرده و آنتیک هستید از مشاوره‌های بنده هم در این زمینه استفاده کنید. قدمت یک فرش فاکتوری است که توسط ارزیابان بررسی شده و به نتیجه نهایی می‌رسد. برای دریافت اطلاعات دقیق از نوع پرز، جنس تاروپود، نوع گره و بافت، محل بافت، عمر قالی و طرح و نقشی که قالی با آن تزیین شده است حتما از کارشناسانی حرفه‌ای و درجه‌یک بهره ببرید.

در پی تمام این موارد، چیزی که باید به آن توجه داشته باشید نحوه نگهداری از این محصولات است. در خرید فرش دستباف آنتیک یا کارکرده باید اطلاعاتی دررابطه با مراقبت از این کالا هم دریافت کنید که در فروشگاه آریاس امکان‌پذیر است.

فروش و خرید فرش دستباف بر اساس منطقه بافت

ازآنجایی‌که مناطق بافت در فرش ایرانی یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای تعیین قیمت فرش دستباف و خرید فرش محسوب می‌شود، فروشنده باید به نوع طرح و بافت این مناطق تسلط کامل داشته باشد. بنده به‌عنوان یکی از کارشناسان در این زمینه که آگاهی کامل به تمام نقوش مربوط به هر منطقه دارد، می‌تواند تنها با یک مقایسه ساده آن‌ها را براساس نیاز شما از هم تفکیک کند.

اگر معیارتان برای خرید قیمت باشد بهترین فرش از مناطق ایران به شما معرفی می‌شود. این درصورتی است که معیار شما می‌تواند براساس دکوراسیون یا چیدمان تعیین شود. فرقی نمی‌کند با کدام پیش‌زمینه قصد خرید فرش دستباف را داشته باشید. بنده شما را در این مسیر همراهی خواهم کرد.

کدام نقوش در خرید فرش دستباف باارزش‌تر است؟

image 226

زمانی که قصد دارید یک فرش دستبافت را خریداری کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که در حال خرید یک اثر هنری هم هستید. نقوش فرش‌ها براساس هنرمند و طراح نقشه، منطقه بافت و بافنده ارزش‌گذاری می‌شوند. خرید فرش‌هایی لوکس با نام طراح اثر، یکی از شیوه‌های مهم در خرید فرش‌های دست‌بافت به‌حساب می‌‌آید.

برای مثال فرش‌های تبریز گل سرسبد فرش‌های ایرانی هستند که با نام طراحان خود به‌فروش می‌رسند. این مورد را می‌توانید در فرش‌های اصفهان هم به‌خوبی مشاهده کنید. درنمونه‌های تاریخی اسم بافنده و خبرگی وی در بافت فرش بسیار مطرح بوده که نمونه‌ اعلای آن را می‌توانید در فرش شیخ ‌صفی مشاهده کنید.

به‌طور کلی نقوش فرش از مهم‌ترین فاکتورها برای هماهنگی و هم‌نشینی این محصولات در دکوراسیون شماست. دقت در انتخاب بهترین آن‌ها تمرکزی بالا برای گردش میان جزئیات می‌طلبد. شما با مشاوره فروش بنده می‌توانید بهترین نوع آن‌ها را انتخاب و سپس خریداری کنید.

جمع‌بندی

خرید فرش دستباف در بین محصولاتی قرار می‌گیرد که نیاز به مشاوره خرید دارد. پیشنهاد می‌کنم در این زمینه حتما از کارشناسان و مشاوره‌های خبره در فروشگاه‌های معتبر استفاده کنید. فرش یک کالای بسیار لاکچری محسوب می‌شود که فاکتورهای متنوعی برای انتخاب و قیمت‌گذاری دارد. این کار نیاز به تخصص و تجربه‌ای بالا دارد تا آن‌ها را تفکیک کرده و بهترین گزینه را برای خرید پیش روی شما قرار دهد.

مشاوره‌های فروش اینجانب در فروشگاه فرش آریاس بر این اساس چیده شده است. در این مقاله به بررسی مهم‌ترین این المان‌ها برای خرید پرداختیم که در خرید حضوری از فروشگاه یا مراجعه به صفحه اینستاگرام می‌توانید از این مزیت‌ها برخوردار شوید.

مطالب مشابه را ببینید!