مجله تاپ‌ناز‌

خرید و قیمت تخته نرد در کرج

خرید و قیمت تخته نرد در کرج

ما در فروشگاه کلبه تخته نرد، طیف گسترده‌ای از ست‌های تخته نرد از تولیدکنندگان برجسته و هنرمند را به شما خریداران گرامی عرضه می‌داریم.  تولید کنندگان ما دارای سبک‌های منحصر به فرد هستند و مجموعه‌هایی را ارائه می‌دهند که نیازها و بودجه‌های مختلف را تامین می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت فروشگاه کلبه تخته نرد، قیمت ها و طرح و جنس‌های مختلف تخته نرد را با هم مقایسه کنید، تخته مورد نیاز خود را خریداری نمایید..

بهترین انتخاب برای خرید تخته نرد

خرید و قیمت تخته نرد در کرج

انتخاب یک ست تخته نرد مناسب برای خرید، گاهی می تواند دشوار باشد. زیرا تخته نرد انواع بسیار زیادی دارد که در شکل، جنس و اندازه بسیار متفاوت هستند. خریدار اغلب برای انتخاب بهترین گزینه‌ دچار مشکل  می‌شود. با این حال، با در نظر گرفتن نیازهای خاص شما، انتخاب را می توان به طور قابل توجهی محدود کرد. ما این راهنمای خرید تخته نرد مفید را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم تا ست تخت نرد عالی را انتخاب کنید. برای خرید تخته نرد در کرج به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین در سراسر ایران به فروشگاه کلبه تخته نرد سر بزنید.

فروشگاه کلبه تخته نرد یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید لوازم جانبی تخته نرد و شطرنج و منچ و مارپله در کرج است. شما قبل از خرید می توانید از تیم حرفه‌ای فروشگاه مشاوره بگیرید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای خرید تخته نرد چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

خرید و قیمت تخته نرد در کرج

قبل از تصمیم‌گیری در مورد ست تخته نرد، مهم است که مشخص کنید چند بار از آن استفاده خواهد شد و برای چه مواردی استفاده می‌شود. یک بازیکن جدی که قصد دارد تخته نرد خود را به مسابقات ببرد، نسبت به کسی که به دنبال تخته ارزان قیمتی است که برای بازی خانوادگی از آن استفاده کند، نیازهای متفاوتی خواهد داشت.

هنگامی که نیازها مشخص شد، خریدار می تواند شروع به جستجوی مجموعه‌های تخته نرد کند. در هنگام خرید باید موارد زیر بر حسب سلیقه و نیاز در نظر گرفته شود:

 • اندازه
 • قیمت
 • متریال
 • کیفیت
 • شکل ظاهری

اندازه تخته نرد

یکی از نکات کلیدی‌ای که در انتخاب ست تخته نرد باید در نظر گرفته شود، اندازه آن است. اندازه تخته نرد، احساس کلی و میزان لذت بردن از بازی را تعیین می کند.

بزرگ‌ترین سایز مرسوم در تخته نرد 53*53 سانتی متر است. این سایز از تخته نرد برای رقابت و بازی جدی باشگاهی و همچنین علاقه‌مندان در خانه، ایده آل است. تخته نردهای 53*53 دارای سطح بازی بزرگ و  لوازم جانبی در سایز بزرگ هستند و کیفیت بازی در این تخته‌های بزرگ استثنایی است. با این حال، مجموعه‌های 53*53 سانتی متری، ممکن است بهترین انتخاب برای بازیکنان با فضای محدود نباشد.

مجموعه تخته نرد 48*48 یک انتخاب عالی برای بازیکنان با فضای محدود تر است. این‌ تخته نردها کمی کوچک‌تر از مجموعه‌های تخته نرد با اندازه 53*53 سانتی متری هستند، اما اندازه آن‌ها در کیفیت بازی تاثیری ندارد. تخته نرد های 48*48 سانتی متری برای مصارف خانگی ایده آل هستند و در بین بازیکنان حرفه‌ای انتخابی محبوب هستند.

اگر می خواهید تخته نرد خود را از منزل بیرون ببرید و در مسافرت، پارک یا پیک نیک از آن استفاده کنید، تخته نردهای 38*38 سانتی‌متری را به شما توصیه می‌کنیم. این تخته‌ها قابل حمل‌تر هستند و فضای کمی را اشغال می‌کنند. با این حال، استفاده از تخته نرد کوچک‌تر ممکن است کیفیت بازی را کاهش دهد. در این نوع از تخته‌ها مهره‌ها کوچک‌تر هستند و ممکن است حرکت دادن آن‌ها، لذت بخش نباشد.

جنس تخته نرد

یکی دیگر از عوامل کلیدی که باید در نظر گرفته شود، جنس تخته نرد است. با خرید تخته نرد در کرج، از فروشگاه کلبه تخته نرد، شما می‌توانید تخته‌نرد مورد نیاز خود را بر اساس جنس و طرح مورد نظر خریداری کنید. جنس و طرح تخته نرد، بصری‌ترین قسمتی است که بر تجربه بازی تأثیر می‌گذارد. در نمونه کارهای ما ست‌هایی با روکش‌هایی از جنس چوبی (گردو و روسی)، چاپی و چرمی موجود است. هر سبک مزایا و معایبی دارد و در نهایت به ترجیحات شخصی بستگی دارد. در سایت فروشگاه کلبه تخته نرد امکان مقایسه محصولات برای شما همراهان گرامی فراهم شده است.

طرح های تخته نرد فروشگاه کلبه تخته نرد

خرید و قیمت تخته نرد در کرج

شما برای خرید تخته نرد در کرج از سایت فروشگاه کلبه تخته نرد، گزینه‌های زیادی برای انتخاب طرح و شکل تخته نرد دارید که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

انواع طرح تخته نرد در سایت فروشگاه کلبه تخته نرد:

 • تخته نرد با طرح تابلو خاتم نقاشی شکارگاه
 • تخت نرد خاتم اصفهان با انواع طرح ها
 • تخته نرد فروهر
 • تخته نرد چوب روس در انواع طرح ها (چوگان شاهنامه، چوگان آبی، تذهیب،
 • تخته نرد با دور منبت کاری شده
 • تخته نرد معرق کاری
 • تخته نرد هلالی در طرح ها و جنس های متنوع
 • تخته نرد دایره‌ای
 • تخته نرد قلبی
 • تخته نرد چرمی

و بسیاری دیگر از موارد زیبا و فاخر، که علاوه بر تخته نرد بودن یک اثر هنری و زینتی بی نظیر محسوب می شوند.

خرید تخته نرد در کرج از فروشگاه کلبه تخته نرد

خرید و قیمت تخته نرد در کرج

اگر به‌دنبال خرید تخته نرد در کرج هستید و زیبایی و اصالت کالا برای شما مهم است، به‌ فروشگاه کلبه تخته ‌نرد سر بزنید و از خرید خود نهایت لذت را ببرید.

مطالب مشابه را ببینید!