مجله تاپ‌ناز‌

خرید گیفت کارت و جم بازی ها

خرید گیفت کارت و جم بازی ها

گیفت کارت ها در حقیقت نوعی کارت هدیه هستند که دارای یک اعتبار غیر نقدی مشخص هستند اما اعتبار آنها قابلیت انتقال به حساب ها و اشخاص دیگر را ندارد. کاربران می توانند با خرید گیفت کارت و جم بازی ها می توانند از خدمات، برنامه ها، داده ها و اطلاعات مورد نظر خود استفاده کنند.

امروزه تمامی شرکت های معتبر و موسسه های مطرح در سراسر جهان برای افزایش رفاه کاربران خود اقدام به عرضه انواع مختلفی از گیفت کارت ها می کنند.

همچنین استودیوهای بازی سازی جم بازی های مختلف را در اختیار گیمرها قرار می دهند و بازیکنان می توانند با خرید این جم ها سطح بالاتری از بازی ها را تجربه کنند.

گیفت کارت می تواند بهترین هدیه ممکن برای افرادی همچون گیمرها، نتورکرها، دانشجویان و … باشد و می تواند در هزینه ها، زمان و انرژی آنها صرفه جویی کند.

جم بازی های ویدیویی و موبایلی

بازی های موبایلی و ویدیویی امروزه از محبوبیت بالایی در سراسر جهان برخوردار بوده و علاوه بر سرگرمی می تواند به عنوان یک منبع کسب درآمد شناخته شود.

شرکت های بازیسازی مانند خرید یوسی پابجی موبایل برای کسب سود بیشتری اقدام به عرضه ارز و جم بازی می کنند و گیمرها نیز می توانند خرید جم بازی ها و انجام خرید درون برنامه ای اندروید و ios از انواع آپدیت ها، آیتم ها و امکانات موجود در بازی ها استفاده کنند و سطح مهارت های خودشان را ارتقا بدهند.

در اصل گیمر می تواند با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ، خرید یوسی پابجی موبایل و خرید جم سایر بازی ها لذت و هیجان بسیار بیشتری را تجربه کنند.

گیفت کارت های رایج و محبوب دنیا

خرید گیفت کارت و جم بازی ها

همانطور که گفته شد تقریبا تمامی شرکت های معتبر اقدام به عرضه گیفت کارت های مختلف می کنند اما تعدادی از این گیفت کارت ها محبوبیت و رواج بیشتری دارند و کاربران می توانند با تهیه آنها از خدمات مختلفی بهره مند شوند. خرید گیفت کارت ایکس خرید گیفت کارت گوگل پلی، خرید گیفت کارت استیم، خرید گیفت کارت مینت از شرکت Paymentwall،خرید گیفت کارت اپل، خرید گیفت کارت پلی استیشن، خرید گیفت کارت ریزر گلد، باکس و … می تواند امکان استفاده از خدمات، برنامه ها و داده های مختلفی را به کاربران بدهد.

البته باید توجه داشت که در زمان خرید گیفت کارت 1 دلاری ایکس باکس، خرید گیفت کارت ریزر گلد فیلیپین، و تهیه ویزا کارت و مستر کارت تحویل آنی آنها و سایر گیفت کارت ها باید به نکاتی همچون نوع گیفت کارت، نوع گیفت کارت و جم، فروشگاه عرضه کننده و میزان سابقه آن، قیمت گیفت کارت، کارمزد و مالیات، ناحیه و منطقه مورد استفاده، تاریخ انقضا و … برای جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو توجه ویژه ای داشت.

خرید مطمئن از گیم کد

سایت فروشگاهی گیم کد از جمله سایت های فروشگاهی معتبری است که با داشتن اینماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می تواند خریدی امن و مطمئن را برای کاربران رقم بزند. شارژ فوری محصولات درون برنامه‌ای، داشتن SSL مناسب، شارژ فوری خرید جم بازی، داشتن درگاه بانکی مطمئن، پشتیبانی آنلاین قبل و بعد از خرید، تحویل فوری محصول و … از مهم ترین ویژگی های سایت فروشگاهی گیم کد هستند و کاربران می توانند با مراجعه به این سایت در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت اقدام به خرید گیفت کارت 1 دلاری ایکس باکس،  خرید گیفت کارت ریزر گلد فیلیپین، خرید گیفت کارت ریزر گلد گلوبال و خرید جم انواع بازی‌های موبایلی و ویدیویی نمایند.

مطالب مشابه را ببینید!