جالب و خواندنی

خواننده معروف پرده بکارت خود را برای آزادی دختران به حراج گذاشت!

خانم هنرپیشه بکارتش را در برابر آزادی دختران معاوضه می کند ، ستاره موسیقی پاپ بکارت خود را به بوکوحرام فروخت.خانم هنرمند نیجریه ای برای ازادی دختران دانش اموز گروگان گرفته توسط بوکوحرام در شبکه اجتماعی عنوان نمود حاضر است برای رهایی دختران از بند بکارت خود را به آنها بفروشد.

پرده بکارت

خانم ادوکیه 23 ساله عنوان نمود در ازای آزادی 276 دختر دانش آموز ، حاضر است پرده بکارت خود را معاوضه نماید. دختران دانش آموز در ماه اوریل توسط بوکوحرام ربوده شدند.

خانم خواننده و هنرپیشه ساکن شهر ایمو به روزنامه ونگورد نیجریه می گوید:اکنون ساعت 11 شب است می دانید در ذهن من چه می گذرد؟به آن دختران فکر می کنم که اکنون کجا هستند و ممکن است چه اتفاقی برای آنها رخ دهد. منصفانه نیست. آنها خیلی جوان هستند. کاش می توانستم با معاوضه خودم جان آنها را نجات دهم.

خانم خواننده که نماینده صلح سازمان ملل نیز می باشد می افزاید:آنها دختران 12 تا 15 سال هستند.من بزرگتر و با تجربه تر از آنها هستم. من حاضرم هر شب با 10 تا 12 مرد بخوابم ولی تو را به خدا به آنها رحم کنید و آنها را آزاد کنید تا به آغوش والدین خود برگردند.

گفته می شود اخیرا دو تن از نیروهای بوکوحرام دستگیر شدند. در پی این دستگیری رهبران بوکوحرام موضع قبلی خود را از جنگلهای سامبیسا به سوی مرزهای کامرون تغییر داده اند.

منبع : دیلی خبر

نوشته های مشابه