تازه های سلامت

خوراکی‌های چربی سوز

خوراکی‌های چربی سوز

خوراکی‌های چربی سوز

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از چربی سوزهاست، که البته بیشتر به صورت شیمیایی و دارویی تهیه می شوند، به همین علت استفاده از آنها کمترتوصیه می شود.

اما شما می توانید از غذاهای مختلفی که خاصیت چربی سوزی دارند، به جای قرص های شیمیایی استفاده کنید.

در این مقاله از جهانی‌ها به تعدادی از موادی که دارای چربی سوزی واقعی هستند می پردازیم:

با ما همراه باشید:
برخی از چربی سوزها مانند: فلفل قرمز، بسیار محبوب هستند اما، همچنان تعدادی ماده چربی سوز وجود دارد که شاید آنها را نمی شناسید یا به خاصیت چربی سوزی آنها آگاه نیستید.

شکلات تلخ: شکلات یکی از موادی است که بسیاری از تحقیقات نشان از آن دارد که باعث چاقی یاا فزایش وزن در بدن ما می شود. اما این تحقیقات در مورد شکلات تلخ صدق نمی کند. بسیاری از تحقیقات نشان از آن دارد که افرادی که شکلات تلخ مصرف می کنند بیشتر لاغر می شوند.

خوراکی‌های چربی سوز

خوراکی‌های چربی سوز

 تخم مرغ: بر اساس تحقیقات مختلف که تا به حال انجام شده است، تخم مرغ بزرگترین منبع پروتئین روی زمین است و تمامی ۹ آمینو اسید مفید برای عضله سازی در آن قرار دارد. این در حالی است که تخم مرغ به فرآیند عضله سازی کمک می کند و در کنار آن میزان زیادی از چربی های شکمی و بدن شما را از بین می برد.

خوراکی‌های چربی سوز

 

خوراکی‌های چربی سوز

فلفل دلمه ای زرد: با فلفل دلمه ای آشنا هستید، ولی معمولا از نوع سبز استفاده می کنیم .این در حالی است که به گفته پزشکان استفاده از فلفل دلمه ای زرد برای افرادی که رژیم دارند بسیار لازم است. ویتامینc و ماده مغذی به نام کارنتین که در این سبزی وجود دارد، متابولیسم بدن را ا فزایش می دهد و باعث می شود تا شما بتوانید به راحتی وزن خودتان را کاهش دهید.

خوراکی‌های چربی سوز

 

خوراکی‌های چربی سوز

 بادام زمینی: منبع غنی فیبرکه در بادام زمینی های خام قراردارد، گزینه دیکری است که افراد چاق برای لاغر شدن باید به آن توجه کنند. خوردن بادام زمینی باعث می شود تا شما احساس سیری کامل کنید و این خود از خوردن غذاهای مختلف جلوگیری می کند. همچنین بادام زمینی باعث می شود تا دستگاه گوارش مقداری کالری بسوزاند تا آن را هضم کند و این خود یک عامل برای چربی سوز ی واقعی است.

نوشته های مشابه