داستان زنی که با 6 هوو زندگی می کند! +عکس

خانم “تريسي شارپ” به همراه همسر و 6 زن ديگر او در يک مزرعه زندگي ميکرد.او ميگويد حسادت به شدت در ميان اين زنان رايج بود و اين خانم 46 ساله نهايتا تصميم گرفت در سال 2010 آن خانه را ترک کرده و به همراه فرزندانش به تنهايي در خانه اي ديگر زندگي کند.

زن

او ميگويد از اينکه شوهرش را با 6 زن ديگر تقسيم کرده بود مشکلي نداشته است . او عاشق همسر خود بوده و با تلاش فراوان در مزرعه و کار در کنار ديگران سعي داشت زندگي اش را حفظ کند.

اما نهايتا انزوا ، حسادت بيش از حد زنان به يکديگر و تنهايي باعث شد او تصميم بگيرد شوهرش را رها کند.

اين زن 46 ساله ميگويد : اين مرد مثل يک پادشاه بر زنان حکمراني ميکرد اما زنان به صورت مداوم در حال درگيري و مشاجره با يکديگر بودند . 6 روز در هفته کار ميکردند و فقط ماهانه 30 پوند به عنوان خرجي از همسر خود دريافت ميکردند.

او دومين همسر اين مرد است و در سال 1998 ازدواج کرده اند. اين مرد 12 فرزند از 7 همسر خود دارد.و گفتني است که طبق گزارشات هيچکدام از اين ازدواجها رسمي و قانوني نيست.

اين زنان در يک مزرعه بزرگ 675 هزار پوندي زندگي ميکنند . خانم شارپ ميگويد: احساس ميکردم در يک خانه جهنمي دچار طلسمهاي شيطاني شده ام براي همين تصميم گرفتم خود را نجات دهم . اگرچه زندگي در اين شرايط سخت بحران اقتصادي واقعا مشکل است اما اين آرامش را به بودن در کنار ديگر زنان همسرم ترجيح ميدهم.

ازدواج عجیب ازدواج عجیب ازدواج عجیب ازدواج عجیب

مطالب مشابه را ببینید!