مجله تاپ‌ناز‌

داستان سریال بوم و بانو + عکس های سریال و اسامی و بیوگرافی بازیگران

سریال بوم و بانو سریالی جدیدی است که در این مطلب اطلاعاتی در مورد این سریال، اسامی بازیگران، بیوگرافی بازیگران، داستان سریال و زمان پخش آن را می خوانید.

سریال بوم و بانو به قلم شعله شریعتی و اعظم بهروز نگارش شده است و تهیه کننده این سریال ارمان زرین کوب است.

285434 815 e1567425533320

داستان سریال بوم و بانو

داستان این سریال در زمان دوره پهلوی اول است و بزنگاهی است از تلافی عشق، سیاست و مذهب و در خلاصه آن آمده است:  در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می شود و شورشان به یغما می رود، عشقی بی آلایش سر بر می آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می رود، اما در واپسین لحظات، چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد…

داستان سریال بوم و بانو

بازیگران سریال

بازیگران معروفی همچون مسعود رایگان، فریبا متخصص، ساغر قناعت، بهنام تشکر و مهدی احمدی در این سریال ایفای نقش می کنند و بازیگران دیگری هم به این سریال اضافه می شوند.

بهنام تشکر نقش سرهنگ سپنتا را در این سریال به عهده دارد. مسعود رایگان نقش تیمسار افشار را بازی می کند. ساغر قناعت هم که پیش از این در فیلم مالاریا و جشن دلتنگی ایفای نقش کرده بود برای اولین بار در یک سریال تلویزیونی ایفای نقش می کند.

فریبا متخصص بازیگر با تجربه ایرانی هم در نقش همسر تیمسار افشار بازی می کند.

داستان سریال بوم و بانو

زمان پخش و تعداد قسمت ها

پیش تولید این سریال از تابستان 1398 آغاز شده است و در بیش از 150 لوکیسن اصلی و فرعی فیلمبرداری انجام شده است. سریال بوم و بانو در ژانر عاشقانه ساخته شده است و در 35 قسمت برایا پخش از شبکه دوم سیما تولید شده است. این دومین همکاری سعید سلطانی و آرمان زرین کوب در مقام کارگردان و تهیه کننده بعد از سریال ستایش می باشد.

داستان سریال بوم و بانو

 

مطالب مشابه را ببینید!