گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / گالری تصاویر / عکس بازیگران / داستان سریال جودا و اکبر و قسمت آخر سریال جودا و اکبر
loading...

داستان سریال جودا و اکبر و قسمت آخر سریال جودا و اکبر

سریال جودا و اکبر

داستان سریال هندی جودا و اکبر و خلاصه قسمت آخر سریال جودا و اکبر

سریال درام جودا و اکبر ساخته سال 2013 در هندوستان می باشدکه نقش های اول این سریال را پاریدهی شارما در نقش جودا و راجات توکاس در نقش اکبر شاه بازی می کنند. همچنین فیلم سینمایی جودا و اکبر با بازی آیشواریا رای و هرتیک روشن در سال 2008 اکران شد.

ابهت، شکوه و زرق و برق این داستان تاریخی حماسی، به ندرت در فیلم‌های امروزی دیده می‌شود.

داستان سریال جودا و اکبر

موضوع این داستان عشقی- حماسی که در قرن شانزدهم در هند در زمان حکمرانی امپراطور مغول «اکبر» روایت شده، علاقه و نهایتا ازدواج او با شاهزاده خانواده راج پوت، جودا است؛ یک پیوند بحث برانگیز که بیشتر به منظور اتحاد 2فرهنگ و دین مختلف برای رسیدن به مقاصد سیاسی انجام می‌گیرد.

پیروزی‌های متعدد این سلطان، برای او لقب اکبر  یا بزرگ را به ارمغان می‌آورد، اما دستمایه اصلی فیلم، داستان علاقه این پادشاه مقتدر به یک شاهزاده هندوی سرکش(جودا) است.

سریال جودا و اکبر

جودا به ازدواج با سلطان اکبر بزرگ رضایت می‌دهد به شرطی که اجباری برای تغییر دین وی در کار نباشد و او بتواند بدون توجه به مذهب درباریان، اعمال دینی خود را به پا دارد و این آغاز داستان است.

اکبر به دلیل موفقیت‌های بیشمارش در حکمرانی، یکی از برجسته‌ترین فرمانروایان مغول محسوب می‌شود. وی در سن 13سالگی به تخت نشست و در 14سالگی اولین نبرد را پیروز شد، و حتی در آن زمان به عنوان فرمانروایی عاقل، نیک اندیش و خیرخواه شناخته شد.

در ابتدای فیلم می‌بینیم که سربازان اکبر، ارتش مجهز و برتر همو ویکرام آدیتیا را در جنگ دوم پانی‌پات در سال 1556 شکست می‌دهند. هنگامی که همو(سردار دشمن) بیهوش و زخمی به قصر آورده می‌شود، سلطان اکبر در قصر حضور ندارد و جانشین امپراطور دستور سربریدن او را صادر می‌کند، اما پادشاه این دستور را بی‌عدالتی، بی‌تمدنی و برخلاف قوانین جنگ می‌خواند که این نشان دهنده وجدان قوی این امپراطور و یک امتیاز برجسته در پیروزی‌های جنگی است.

در همان حال که کشورگشایان مغول به سمت ایران و ممالک عربی پیش می‌آورند، جنگ‌های خونینی رخ داد و ایالت‌های فراوانی به شبه قاره هند اضافه شد و تحت کنترل آنها درآمد. در شرایطی مشابه جنگ‌های صلیبی در اروپا ، جنگ‌های خونین در مشرق زمین در مقابل نیروهای افغان و ترک پیشرونده در گرفت.

پیشینیان چنگیزخان از قرن 16 بر جنوب آسیا، از افغانستان تا دورترین قسمت‌های هند را اشغال کرده و تا 2 قرن بر آنها حکم راندند.

به عنوان یک پادشاه مسلمان در هند، سیاست سلطان جلال الدین اکبر یکی از روشنفکرانه‌ترین سیاست‌ها در زمینه سازش با مذاهب مختلف است. وی بی‌شباهت به پیشینیان و شاهان پس از خود، با دیگر ادیان به خوبی مدارا می‌کرد.

در جامعه‌ای متشکل از گروه‌های مختلف، اکبرخان جو مدارا و احترام به تمام عقاید و ادیان مردم را  برانگیخت و مناظراتی با سران تمام ادیان ترتیب داد. او تلاش کرد تمایز موجود میان مسلمان و غیر مسلمان را در کشورش از میان بردارد تا حدی که  برای ایجاد و حفظ صلح و اتحاد و به خاطر صلاح مردم کشورش تصمیم به ازدواج با شاهزاده هندوی خانواده راج پوت گرفت. اکبر یک شخصیت بسیار قدرتمند بود. او از عواقب احتمالی کارها و تصمیماتش – و میدان جنگ- واهمه نداشت.

این فیلم  با هر مقیاسی که سنجیده شود یک فیلم حماسی تمام عیار است. هر سکانس سرشار از رنگ‌های بسیار جذاب، منظره‌های زیبا و پراحساس است و در یک کلام باید گفت که کارگردان به خوبی از پس تعریف کردن داستان برآمده است.

اغراق نیست که آغاز فیلم را شگفت‌آور بخوانیم چون به هر حال جودا – اکبر  یکی از پرهزینه‌ترین فیلم‌های هندی است که تا به حال ساخته شده؛ از زینت آلات ارزشمند و گران قیمت ( به عنوان مثال یک جواهر 40کیلویی از طلای خالص به قیمت 7/5 میلیون پوند) و قلعه‌های مزین به جواهرات و قصرهای مجلل گرفته تا ارتش‌های مجهز به انواع ابزار آلات جنگی و با هزاران سرباز. جودا – اکبر  همه اینها را دارد، به علاوه یک داستان عاشقانه که بخش رسمی از فیلم است.

سریال جودا و اکبر

توجه خاصی به جزئیات معطوف شده که البته از کارگردان «لاگان» نمی‌توان کمتر از این انتظار داشت. کارگردان در تعریف داستان صبر و حوصله زیادی به خرج داده و به حق هم آن را بسیار جذاب به تصویر کشیده است. شاید بتوان زمان 3ساعت و نیم این فیلم را اینچنین توجیه کرد.

البته این زمان طولانی محاسنی هم دارد.  باوجود سکانس‌های بی‌نقص (یا کم نقص) جنگی،‌نبردهای تن به تن، توطئه‌های درون قصر و یک تصنیف فوق‌العاده هیچ صحنه خسته کننده‌ای وجود ندارد و البته ما تاریخ را برای مقایسه در پیش‌رو داریم.

«پاریدهی شارما» در نقش جودا، مهربان اما مردد است (همانطور که باید باشد) و نبرد درونی خود را به خوبی به تصویر می‌کشد. «راجات توکاس » به حق در خور نقش «اکبر» است و نقش خود را با تمام وجود و با به کارگرفتن تمام جذابیت‌هایی که بر ایفای تمام و کمال این نقش شاهانه مورد نیاز است بازی می‌کند. گزینش سایر هنرمندان نیز با دقت خاصی انجام شده و در کل، گروه انتخابی برای کار، گروه بی‌نقصی است.

آمیتاب باچان – بازیگر سینمای هند- در مورد این فیلم گفته است: باتوجه به منابع متعدد تاریخی نمی‌توان این فیلم را صددرصد مستند دانست… اما آنچه در آن تردیدی نیست شأن و مقامی است که ما همواره برای «اکبر» قائل بوده‌ایم و هستیم، امتیازات او به عنوان یک جنگاور بزرگ و یک پادشاه مقتدر که تمام ایالت‌هایی که امروزه به نام هند می‌شناسیم را یکپارچه کرد ، غیر قابل انکار است.

این فیلم  او را  واقع گرایانه، بخشنده، شریف و در عین حال تا حدی ظالم و سنگ دل  به تصویر کشیده. با تمام این اوصاف این فیلم تمام جنبه‌های شخصیتی او را به تصویر نکشیده، مانند علاقه او به هنر و حمایت از هنرمندان یا این حقیقت که او با ترکیب بخش‌هایی از صوفی‌گری هندو و مسیحیت، مذهبی به نام «دین الهی» را بنیان نهاده است. شقاوت و ظلم‌ذاتی او در جنگ‌ها نیز از دید تماشاگر پنهان مانده است. اکبر خان اغلب از سرهای بریده شده مردمان سرزمینی که اشغال می‌کرد هرم می‌ساخت.

قصد ما مقایسه «جودا اکبر» با لاگان نیست  ولی از این طریق می‌توان به پیشرفت چشمگیر کارگردان (آشوتوش گواریکر) در این چند سال اخیر پی برد، زیرا آخرین اثر او «سوادس»( وطن در نسخه دوبله شده به فارسی) اصلا قابل مقایسه با این فیلم‌ها نیست.

جودا- اکبر یک فیلم عالی و سرگرم کننده است، از آن دسته فیلم‌ها که باید  حضور آن بر پرده نقره‌ای را مغتنم و قابل قدردانی دانست. اگر شما بتوانید از زمان طولانی فیلم و پایان آن (اگرچه خوشایند است) چشم بپوشید جودا- اکبر حداقل ارزش یک نگاه اجمالی را دارد. آن را بسیار باشکوه خواهید یافت، اما بهتر است یک بالش همراه خود داشته باشید!

سریال جودا و اکبر سریال جودا و اکبر

عکس های سریال جودا و اکبر

عکس های جودا در سریال هندی جودا و اکبر

بیوگرافی اکبر در سریال جودا و اکبر و عکس های اکبر

 بیوگرافی سوجامال در سریال جودا و اکبر و عکس های او

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]
loading...

97 دیدگاه ها

 1. از هندی ها خوشم نمیاد زشتن

 2. اتفاقا هندی ها همشون خوشگلن و فیلم های خیلی زیبایی میسازن این سریال هم چون فقط یک قسمت دیدم نظر خاصی نمیتونم بدم ولی بد به نظر نمیاد
  ولی خواستم بگم برو سلیقه ی بی خودتو عوض کن گندم جان

 3. من هم با گندم موافق نیستم هندی ها خیلی خوبن

 4. سلام من عاشق این سریالم و با این که تاز گذاشتنش عاشقشم فکر و ذکرم شده جودا و اکبر به طوری که دوست پسرم یعنی نامزدم جاوید رو به کلی فراموش میکنم درضمن اسم واقعی من جودا راستی گندم خانوم حرف چرت نزن هندی بیشترشون خوشگله توب این فیلم هم جودا و اکبر و روقیه جدید زیباتر

 5. توصیه میکنم این سریال باشکوه را از اول تماشا بفرماییدوبهترین جایگزین وتماشاتراز سریال خرم سلطان میباشد وکاملا زیبا

 6. به نظرمنم این فیلم یکی از بهترین ها در تاریخ هند هستش درسته تازه قسمت های اولش رو میبینم ولی از همون شخصیت اول سریال مشخصه که فیلم بسیار عالی هستش اولش نفرت و معلومه که آخرش عشق هستش

 7. بهتلین سریالیه ک بعد فریحا وعشق ممنوع دیدم….باوخرم ک همش چرت بود این عالیه….این بازیگرنقش اکبر هم پوز خنداش عالیه

 8. عاشقشم ، خیلی خوبه .
  درسته که تا حالا فقط چند تا قسمتش پخش شده اما نمی دونم چرا اینقدر دوستش دارم . واقعا فیلم خوبیه ????

 9. عالین منو خالم معتاده فیلمش شدیم و ما عاشقه پوزخندای اکبریم

  • سلام من بینهایت منتظر قسمت هایی که این دو عاشق هم میشن هستم واقعا عالین من که عاشقشونم????????????????❤?

 10. سريال جودا و اکبر سريالي زيبا و کاملا احساسي است – بايد به کارگردان آن تبريک گفت – جذاب و زيبا و پر ابهت هست . کاملا بيننده رو محو خودش ميکنه

 11. شازیا جوووون

  من عاشق سریال های هندی هستم از جم بالیوود خواهش می کنم اینو دیگه نصفه تموم نکنه

 12. من عاشق این سریالم

 13. از شبکه جم بالیوود خواهش میکنم که سریال جودا اکبر را مثل بقیه سریال ها نصفه تمام نکنید ولطفا سریال ازدواج مجدد را ادامه اش رو پخش کنید ?

 14. واقعا عالیه.من زیاد فیلم هندی نمی بینم اما این یه چیز دیگه س.خانواده م هم دنبال میکنن.حتی وقتی سفر بودم خواهرم برام اون قسمت ها رو ضبط کرد.خود بازیگر نقش اکبر و ماهامانگا عالین

 15. خدایی عالیه من عاشقش شدم حتی وقتی مهمون میادم اهمیت نمیدم فقط جوداواکبر

 16. من با گندم جون موافقم هندیا خیلی زشتن ولی تو فیلم جوداواکبر نقش های اولش خوشگلن که البته حتی جلال گریم شده حالا ازبحث زیبایی خارج شیم فیلم قشنگیه ومن دنبالش میکنم امروزم قسمتی بود که اکبر مست به اقامتگاه جودارفت جودا اونو هول داد

 17. سما نيكانيك

  اين سريال خيلي عاليه خيلي دوسش دارم آشقه اين سريالم به نظر من اين خيلي بهتر از حريم سلطانه
  من تا الان تمام اين سريال هاي هندي رو ديدم و همشون مزخرف بود به جز سريال جودا و اكبر و سريال قبول مي كنم اين سريال ها بهترين سريال هندي بود كه تا به حال تو عمرم ديدم واقعا لاك داره???????????????

 18. من عاشق سریال جوداواکبر هستم فقط امیدوارم اینو هم مثل سریال های قبل نصفه تموم نکنن

 19. عالیه بسیار قشنگه

 20. عالیه زیباست

 21. سریال جالب ودیدنی هست.من که عاشقشم.شب ازسرکارمیام تا این سریالو نبینم شام نمیخورم.منو بابام معتادش شدیم .وداستانشوهم توتاریخ خوندم .بهترین سریالی که توعمرم دیدم.عاشقتم جودااااا..مردم هندوفرهنگشونو خیلی خیلی دوست دارم

 22. سلام
  من که تا حالا از فیلم و سریال های هندی خوشم نمی اومد و ب غیر از دو الی سه تا از فیلم های هندی اون برای همراهی خونه مجبور شدم نگاه کنم از این سریال واقعا خوشم اومد ب بقیه دوستان توصیه میکنم حتما نگاه کنند.

 23. مضخرفه.خیلی چرته

 24. من عاشق این فیلمم واقعا جوداواکبر بازیگرای بسیار خوبی هستن من چهره عصبانی ولبخند جلال رو دوست دارم وواقعا شخصیت یه مرد واقعی روداره

 25. سلام خیلی خیلی عالیه من که با شوق نگاه میکردم ولی چرا تو نصف تموم شدوبرگشته از اول میده خواهشن دیگه اینجوری نکنین و از اونجا که مونده ادامه بدید تا ببینیم تا اخرش چه میشه التماس میکنم……..

 26. من ديوونه فيلمشم ميميرم براش ولي بدضدحالي زديددوباره برگشته ازاول خيلي ناراحت شدم

 27. من واقعا طرفدار سریال جودا واکبرهستم واقعا جزاب است.

 28. خیلی زیبا و قشنگه

 29. خواهشن ادامشو زودتر پخش کنید حوصلم نمیگیره یه بار دیگه از اول نگاه کنم

 30. کی ادامشو پخش میکنین

 31. خيلي دوسشون دارم

 32. این فیلم واقعا عالیه likeخیلی خوبه من عاشقه این فیلمم

 33. این فیلم عالیه like عاشقه این فیلمم

 34. خیلی خوبه واییییییییی

 35. خیلی خوبه واقعا عالیه

 36. از هندی ها اصلا خوشم نمیاد

 37. از نظر من هندی ها مثل جودا خانم نه تنها زیبا اند بلکه خوش مرام و دلگرم و مهربان هستند

 38. من واقعادیوونه فیلمشم تانبینم خوابم نمیبره میمیرم واسه لجبازیای جوداکه رقیه بیگوم وجلال رودق میده ومیچزونه خیلی باشخصیتش حال میکنم…البته جلال هم هیچی تودلش نیست خیلی دوسش دارم ک زودکوتاه میاد

 39. وااااااااای من عاشق این فیلمم ولی امیدوارم مثل فیلم رویای شیرین جوانی وازدواج مجدد نصفه ونیمه نباشه لطفأ

 40. سلام
  به نظر من هندی ها رسم و رسومات جالبی دارند .من تشکر ویژه دارم از جم بالیوود بخاطر پخش همچین سریال هایی از جمله جودا و اکبر ، قبول میکنم و …
  اما خواهش مندم که این سریال هارو نصفه پخش نکنید . با تشکر.

 41. فیلم خیلی قشنگه اما چرا هی از اول میاد و تا چند قسمته لطفا جواب بدید تا قسمت اخرش بزارید ممنون جم بالیود

 42. مهدی شاه محمدی

  سلام من از این سریال خوشم میاد وجودااراخیلی دوست دارم جودا هرجایی که هستی عاشقتممممممممممممم

 43. با سلام من عاشق این سریال جودا و اکبر هستم و من حتی جمعه ها که تکرارش هست هم میبینم با تشکر از جم بالیوود و کارگردان این سریال…

 44. بنظرمن این سریال خیلی مسخره هست بازیگرانشم مسخره بنظرشماچی؟؟؟؟؟؟؟؟

 45. واقعا یک درم آموزنده درمورد سیاست عشق زندگی

 46. سلام میشه لطف کنین بگین این سریال چند قسمته؟

 47. جودااكبرعشقمه من 2جزء ازش ديدم والان دارم جزء 3رو ازش تماشاميكنم واقعا سريال جذابيه آدم روميبره به زيبايى تاريخ گذشته

 48. وای من عاشق جلال هستم وازدیدن این فیلم کیف میکنم فقط خواهش نصفه نمونه…باتشکر

 49. من عاشق فیلم جودا اکبر هستم واقعا فیلم عالییه مخصوصا عاشق اون چشم های جودا هستم خیلی قشنگن اکبر هم نمونه ی مرد واقعیه که در هر صورتی عاشق زنشه راستی این اکبر واقعا سبیل بهش میاد

 50. سریال بینهایت عالیههههه خدا کنه زود تر تمووووم شه قسمتهای تکراریش قسمت های جدید و پخش کنن من که بی صبرانه منتظرشم

 51. جودا بسیار زیبا و خوش قلب من خیلی این سریالو دوست دارم

 52. من این فیلم رو دوست دارم وامیدوارم قسمت های
  جدید زود تر پخش بشه.

 53. من از این سریال متنفرم ولی مامانم این سریال را خیلی دوست دارد

 54. به نظر من مردمان هند با اینکه در فقر زندگی می کنن ولی انسانهای شریفی هستند . و باید در رابطه با سریال جودا و اکبر به مسئولین جم بگویم که لطفآ ادامه سریال را پخش کنید برای اینکه من و خانوادم همگی این سریالو دوست داریم پس لطف کنین و ادامه سریالو دوباره شروع به پخش کنید .

 55. می خواستم ببینم چرا وقتی یک سریال قشنگ و زیبا پخش می کنید چه دلیلی داره نیمه کاره سریال را قطع می کنید … این هم از خصوصیات ما ایرانی هاست تا می بینیم مردم به چیزی علاقه نشان می دهند آن را قطع میکنیم تا دیگه سرگرم نباشند .

 56. خواهش بگین ودرزیرنویس بنویسدجوداواکبر کی شروع میشه بازم خواهش

 57. سلام خواهشن بگین جودا واکبر چراپخش نمیشه جون من بزارین بقیشو ببینیم جم بالیوود خیلی دوست داریم پس خواهش میکنم نزارید نسبت به جم بدبین بشیم

 58. من عاشق این سریال شدم جم بالییود تا قسمت۱۲۲گذاشت بعد دیگه نذاشت بخدا ندیدن ای سریال برام عذابه دوست دارم این سریالو ببینم تر خدا شبکه ای بگید که من این سریالو ببینم ترخداااااااااا

 59. سلام ببخشید خیلی مسخرس این سریال همرو تو کف گذاشته خب چرا کامل پخش نشد؟؟؟؟؟؟؟؟ ، یکبار دیگه تا اینجا رسید دوباره از اول پخش شد ، باز دوباره که رسید تا همین قسمت قطع شد مردم وقت میزارن تماشا میکنن تا اینکه متوجه بشن آخرش چی میشه ، یکجور بی احترامی هست …… لطفا پیگیر بشید متشکرم

 60. با سلام. من این سریالو تو شبکه زی الوان عربی نگاه کردم که چهار جزء هستش و بسیار عالی و دیدنی و حتی زندگیه پسرشون و بعد از اون نوشون یعنی جهانگیر شاه و شاه جهان رو هم پخش کردن در ادامه ش. بسیار عالی و تک

 61. خیلی عالیه…

  • منم عاشق این سریال شدم پسرم که هنوز 2سالش تموم نشده است سریال شروع میشه سیخ وامیسته نگاه میکنه

 62. وااای چقدر مسخره اس که این کانال جم باليوود همه سریالارو نصفه میده. نمیدونم چه آزاری دارین! !!؟؟؟? خواهشا سریال زبان عشق رو دیگه نصفه ندین ممنون

 63. من واقعا عاشق اکبر شدم.موقعی ک پوزخند میزنه بیشتر عاشقش میشم.واااااای دیوووونشم

 64. من زیاد سریال های هندی و کلا سریال تماشا نمیکنم اما یه قسمت این سریال رو که دیدم واقعا محوش شدم و گاهی اوقات اینقدر جذاب میشه که نمیتونم تا فردا شب صبر کنم قسمت بعد رو ببینم سریع همون لحظه دانلود میکنم و میبینم… خیلی عالیه تبریک احسنت و تشکر فراوان از کارگردانش

 65. من این سریال و خیلی دوست دارم تو جم بالی وود دنبالش میکردم ولی متاسفانه باز از اول شروع شد ودیگ قیدش و زدم از کجا ادامه اش و ببینم

 66. این سریال یهترین سریال هندی است من عاشق دیدن این سریال هستم خیلی این سریال را دوست دارم

 67. نظر هرکس محترم ولی خداییش سریال های جم همشون سریالهای بیخودی هستن که یه جورایی میخوان خوانواده ها رو به بی راهه بکشن در ضمن سریال میخواین خیلی سریالهای بهتری هست من خودم خیلی سریال میبینم این خیلی بی خود سریال میخواین این چندا:banshe-the 100ماورا طبیعه-مردگان متحرک-و خیلی های دیگه

 68. با سلام
  میدونید واقعا واسه عوامل جم خیلی خیلی متاسفم ک هر بار این سریال رو نیمه نصفه ول میکنه بنظر من شبکه ای ک واسه بیننده هاش و وقتی ک میزارن پای سریالاشون میشینن و اونو دنبال میکنن قائل نیست لیاقتش انزواست و این ک بایکوت بشه و دیگه کسی سریالاشو تماشا نکنه بنظر من این رسما توهین به بیننده هاست.چندین بار سریال جودا و اکبر تا نصفه پخش و بعد پخشش متوقف شد .اونم بدون زیرنویس و عذرخواهی از بینندها این کمال بی ادبیه

 69. بنظر من شبکه ای ک واسه بیننده هاش و وقتی ک برای دیدن سریالای این شبکه میزارنارزش و احترام قائل نیست لیاقتش منزوی شدن و بایکوت کردن شبکست.چون بدون احترام گذاشتن به یننده و حتی ی زیرنویس ی دفعه پخش سریال متوقف میشه و یا از اول پخش میشه شما خودتونو مسخره کردین یا مردمو.؟؟لیاقت وقتی ک مردم واستون میزارن رو ندارید.شرط اول احترام به حقوق بینندست ک شما با توهین به اونا این حق رو ازشون گرفتین

 70. سلام سریالش خیلی قشنگه من دوسش دارم امااین خیلی مسخرست ک قسمت های میانی فیلم ،یهویی تموم میشه تا ۶ماه بعد دوباره از اول میذارن خیلی مسخرس توروخدا اصلاح کنید ینی چی اخه

 71. فيلمنامه آبكي، شخصيت پردازي فوق العاده ضعيف، بازي بازيگران به معناي واقعي كلمه افتضاح. اينجا ديگه اينقدر سريال ضعيفه كه بحث سليقه من و شما مطرح نيست. اگر از نظر دوستان اين سريال خوبيه پس قطعاً “گيم آف ترونز” رو نديدن. اگه واقعاً براي وقتمون ارزش قائليم چرا سريال هاي قوي تر نبينيم؟ سپاسگزارم.

  • کاملا کاملا موافقم.خیلییی خرج کردن براش ولی از حیث کارگردانی ضعیفه.ولی ب هرحال از قبول میکنم خیلییییییی بهتره.من حالم از توهمات فیلمای هندی بهم میخوره.ینی توهم در حد چییییییییی

 72. مروارید عرفان

  فیلم با احساس و لطیف جودا و اکبر شاهکاریست در نوبه خود . کلا انچه در این فیلم مورد توجه قرار گرفته عشق لطیف و عمیق این دو نفر نسبت بهم است .

 73. به نام پیوند دهنده ی قلب ها
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و دست اندر کاران محترم.فیلم جودا اکبر از هر حیث زیباست.در یک جمله خلاصه میکنم ک رنگ بندی این فیلم کل سینمای ایران رو می ارزه.
  عاشق اون لحظه هستم ک جودا و اکبر ب هم خیره میشن و اون موسیقی ناز و ملایمش میاد کلا حالی ب حالی میشم.
  باتشکر

 74. عالیه بهتر از این نمی شه

 75. سلام.خیلی سایت خوبی دارید.هر سریالی را که میخوام ببینم اول میا اینجا و قسمت کامنت ها و نظرات را میخونم.با تشکر

 76. فیلم جودا واکبر عالیه ومن واقعا عاشق فیلم های هندی هستم.وبی صبرانه منتظر سانس های بعدیش هستم.

 77. اين فيلم به درد دخترها ميخوره چون همش احساسي و عاشقونه اس

 78. سریالش خیلی خیلی قشنگه فقط درک میخواد باید عشق رو درک کرد …..!

 79. سلام . یه زحمت بکشید نام اصلی بازیگرها رو سرچ کنید و قیافه اصلی بدون گریم اونها رو ببینید بعد در مورد زیبا یا زشت بودنشون قضاوت کنید . ولی به عنوان یه سریال تاریخی دیدنیه البته خارج از آرتیست بازیهای به دور از عقل که در تمامی سریالهاشون وجود داره منظورم صحنه های افسانه ای فیلم هست.

 80. مثل بقیه‌سریال هندی کش الکی میدن ‌.

  شخصیت جودا بیشتر وقتا رو مخ .مثال بزنم مثلا واس یک دختر خدمتکار به اب واتش زد .گفت باید ازدواجش به خواست خودش باش .ولی نوبت به خواهرش که رسید .وگفت اول به خانواده ها باید بگیم نه به دختر .اگر گفته بود این همه درسر نمیشد .یا مثل به خاطر خبیر مرغش یک پا دار شوهرش را کوچک کرد . و بازهم رفت سراغ خبیر .

  کاسه داغ تر از اش

 81. در این سریال بارها نام حکومت مغول یا پادشاهی مغول شنیده میشود که اولا باید بگم که این یه دروغ بزرگی هست چون طبق شواهد تاریخی اصلا مغول ها بر هند حکومت نکردن و اصل ماجرا مربوط به حکومت های ایرانی در هند( پارسیان هند ) بوده .اما دست استعمار نو در این فیلم به جای حکومت ایرانی از واژه جعلی حکومت مغول بهره جسته تا به خیال خودش نقش ایرانیان آن زمان رو در هند نادید بگیرد. البته این یکی از صدها ترفندی است از طرف استعمار نو و ساخته و پرداخته سینمای صهیونیستی بالیوود .

 82. فیلم خوبیه من جودااکبر را خیلی دوست دارم البته نقش جودا از همه قشنگ تره ونقش جلال هم خوبه.

 83. شهرام.پورکاکا

  سریال قشنگیه ولی دروغ تاریخی زیادی داره من به یک مورد اشاره میکنم.
  کمکی که به شاه همایون درپس گرفتن تاج وتختش شدبه دروغ به عثمانی ربط داده میشوددرصورتیکه این شاه طهماسب صفوی بودکه پذیرای شاه همایون برکنارشده ودربدرازوطن بودوبعدهم چندهزاراز
  سپاهیان قزلباش راباایشان همراه کردوبکمک قزلباشان حکومتش راپس گرفت.
  سوال اینجاست که چه عمدی درتحریف این قسمت مهم تاریخ هست که مجبورباشنددروغی به این
  بزرگی بگویندآنهم بکراراززبان کسیکه خودازنجات یافته گان ان قضیه میباشد(حمیده بیگم مادراکبر)

 84. شهرام.پورکاکا

  دراین سریال ازتمام کشورهای هم مرز باهنداسمی برده میشودحتی حکومتهای کوچک وکم مقداری که یک شبه میآیندویکروزه منقرض میشوند ولی حتی یکباراشاره ای به ایران یاصفویه نمیشودانگارکه مایکی ازقصبات عثمانیه یاهندهستیم درصورتیکه هنددرآن زمان حکومت وتاج وتختش راازایران وام گرفت واگرکمک شاه طهماسب صفوی نبود معلوم نبودکه شاه همایون دربدردرکدام بیابان وبیغوله ای ازبیچارگی وگرسنگی میمردوطعمه حیوانات وحشی میشد.قدرناشناسی هم اندازه ای دارد.واقعا که!!

 85. شهرام.پورکاکا

  ایکاش مرحوم مغفورنادرشاه بزرگ اول عثمانیه راضمیمه ایران مینمودبعدبسراغ جماعت خوشگذران وبتخانه های پررونق وپرزرق وبرق هند میرفت.
  افسوس که این مهم را(ضمیمه عثمانی بایران)به بعدازفتح هندموکول نمودوهمانطورکه میدانیم دست
  اجل ازآستین خائنین بدرآمدوایشان قربانی ترورشدوگرنه اینک عثمانی یکی ازایالات ایران بود.
  درود برایران وایرانی

 86. شهرام.پورکاکا

  خواهشم ازتمام بیننده هاودنبال کنندهای این سریال وسریالهای بعدی اینه که فقط سرگرم شدن ولذت بردن ازدیدن فیلم هارامورد توجه قرارندهند کمی هم به چگونگی محتوای فیلم هم توجه نمایندوهر مطلبی (دروغ،تحریف تاریخ مستند)راسرسری نگذرند.بزرگ کردن حکومت عثمانی خوارشمردن کشور
  بی نظیرایران پروژه ایست که دست استعماردرپشت آن است ودیگر ازپشت پرده بیرون افتاده واین
  بارشمشیر را از رو بسته است.
  تاریخ بزرگترین معلم وسرمشق است .(ایران هرگز مستعمره نبوده و نخواهد بود.
  اصلی ترین ستون تاریخ ایران است.
  حسادت کردن به کشورما وبرجسته کردن دوره عثمانیه که چندان خوشنام نبوده وکوچک شمردن ایران
  بزرگ چیزی ازشهرت ونیکنامی ایران وایرانی نزد مردم جهان نمی کاهد بلکه باعث خنده وتمسخرآنان به کوته فکری این معاندان میشود.
  ممنونم.خدانگهدارتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *