فیلم و سریال

داستان قسمت آخر سریال وادی گرگ ها

سریال وادی گرگ ها

سریال وادی گرگها درباره یک باند مافیای که می خواهد کشور و اشخاصی را که بر علیه آنها را مبارزه می کند تحت کنترل بگیرد.

این مبارزه از خیابانها شروع می شود و قدم به قدم تا شورا که در راس سلسله مراتب قرار دارد، کشیده می شود شخصیت اصلی با نام افراهانلی به دنیا می آید و بعدا توسط اسلان اکبیند اختطاف شده و در یک یتم خانه گذاشته می شود او بعدا از یتم خانه کشیده می شود و در یک خانواده به نام علی کاندان بزرگ می شود، به وی آموزش های ضد ترور داده می شود به زودی زندگی او دچار تغییر می شود و پیشرفت او در مافیا زیاد طول نمی کشد. وی با نام مستعار پولاد علمدار، ریس ، شورای گرگها می شود.

پنج مورد جالب در مورد وادی گرگ ها

 ۱- این سریال از چنان جذابیت بالایی برخوردار می باشد که طرفداران این سریال در ترکیه یک مراسم تدفین ساختگی برای مرگ یکی از شخصیت های داستان برگزار کردند.

۲- اخبار مرگ یکی از شخصیتهای سریال در روزنامه های واقعی انعکاس پیدا کرد.

 

۳- محبوبیت اولین سری این سریال که در سال ۲۰۰۳ شروع به پخش کرد چنان بالا رفت که هنرپیشه های بین المللی از قبیل شارن استون و اندی گارسیا در قسمتهای ۹۶- ۹۷  به ایفای نقش پرداختند.

 

۴- فصل دوم مجموعه موفق وادی گرگ ها، که اخیرا در فارسی۱ هم شروع به پخش شده، یکی از معروف ترین فصل های این مجموعه است  طوریکه بعد از ۷ سال از اولین قسمت آن هنوز در ترکیه در دست تولید است.

 

۵- چهار فیلم سینمایی وادی گرگ ها بر اساس این سریال از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰ در ترکیه ساخته شد.

و اما قسمت اخر سریال وادی گرگ ها : در صورت اطلاع پیدا کردن از قسمت آخر در همین پست گذاشته می شود.در نظر داشته باشید که فصل جدید این سریال در حال ساخت می باشد.

 

همچنین:

داستان سریال وادی گرگ ها

دانلود آهنگ تیتراژ سریال وادی گرگ ها

بیوگرافی نجاتی ششماز بازیگر نقش پولاد در سریال وادی گرگ ها

نوشته های مشابه