داماد به دلیل تاریخ عروسی پدر زن را با ضربات چاقو کشت

داماد به دلیل تاریخ عروسی پدر زن را با ضربات چاقو کشت

داماد به دلیل اختلاف با پدرزن به دلیل تاریخ عروسی عصبانی شد و پدرزنش را ضربات چاقو به قتل رساند. این داماد قاتل ادعا می کند که قصد نداشته پدرزنش را بکشد ولی…

 

داماد به قتل پدر زن اعتراف کرد

پسر جوان تصمیم گرفت برای تعیین تاریخ ازدواج به خانه پدرزنش برود که با پدرزنش درگیر شد و با ضربات پی در پی چاقو وی را کشت. وی که از آن زمان در بازداشت به سر می برد، قرار است به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شود.
شامگاه 22آذرماه سال 95به پلیس خبر رسید که مردی در نزدیکی خانه اش واقع در شریف آباد ورامین با ضربات چاقو به قتل رسیده است. دقایقی بعد وقتی مأموران خود را به محل وقوع جنایت رساندند با پیکر بی جان مردی 55ساله مواجه شدند. هرچند عامل قتل از آنجا گریخته بود اما شواهد نشان می داد متهم پسر جوانی است که قرار بود با دختر مقتول ازدواج کند.

داماد به دلیل تاریخ عروسی پدر زن را با ضربات چاقو کشت

پسر مقتول در این باره به پلیس گفت:پسر جوان از 2سال قبل نامزد خواهرم بود. او در این مدت بارها به خانه مان آمده بود اما با پدرم اختلاف داشت. پدرم از ابتدا با ازدواج او با خواهرم مخالفت می کرد با وجود این او به خواسته اش پافشاری می کرد و به خانه مان آمده بود تا با پدرم درباره زمان برگزاری جشن عروسی صحبت کند. آنها جلوی در خانه رفتند و دقایقی بعد وقتی با سر و صدا بیرون رفتم، فهمیدم او پدرم را به قتل رسانده است. او که یک چاقوی خون آلود در دست داشت، با دیدن من پا به فرار Escape گذاشت. تحقیقات برای دستگیری پسر جوان از همان زمان آغاز و چند ساعت بعد او دستگیر شد.

انگیزه قتل

وقتی متهم به قتل به پلیس آگاهی انتقال یافت، به قتل پدر دختر مورد علاقه اش اعتراف کرد اما گفت قصدی برای به قتل رساندن او نداشته است. او گفت:از 2سال قبل با نامزدم آشنا شدم و از او خواستگاری کردم اما از همان روز اول پدرش مخالفت می کرد. او از من خوشش نمی آمد و ابتدا می گفت دخترش را به من نمی دهد اما وقتی پافشاری من را دید و متوجه شد دخترش نیز به من علاقه دارد، موافقت کرد.

متهم به قتل ادامه داد:مدتی گذشت و من لحظه شماری می کردم تا زندگی مشترکمان را شروع کنیم اما پدر نامزدم مدام بهانه جویی می کرد و مانع ازدواجمان بود. این شرایط 2سال طول کشید تا اینکه تصمیم گرفتم هر طور شده با پدر نامزدم صحبت و او را برای زمان برگزاری جشن عروسی راضی کنم.

وی ادامه داد:شب حادثه Incident به خانه آنها رفتم و شروع به صحبت کردیم اما هنوز چند دقیقه بیشتر نگذشته بود که پدر نامزدم گفت پشیمان شده و راضی به ازدواج من و دخترش نیست. او گفت که دیگر روی دختر من حساب نکن و به فکر ازدواج با دختر دیگری باش. از شنیدن این حرف ها شوکه شده بودم.

من 2سال را با امید ازدواج با دختر مورد علاقه ام گذرانده بودم و حالا پدرش دست رد به سینه ام می زد. با این حال سعی کردم خودم را کنترل کنم. حرف های مان ادامه داشت تا اینکه او گفت بهتر است برای ادامه صحبت های مان به کوچه برویم. من هم قبول کردم. او موتورسیکلتش را روشن کرد و از من خواست سوار شوم تا با یکدیگر به یکی از محله های اطراف برویم اما من گفتم بهتر است پیاده برویم.

در بین راه دوباره شروع به صحبت کردیم و من برای ازدواج پافشاری کردم تا اینکه او عصبانی شد و ناگهان چاقویی از آستینش بیرون کشید. می خواست ضربه ای به من بزند اما من چاقو را از دستش گرفتم و فرار کردم. متهم درباره چگونگی ارتکاب جنایت گفت:من می دویدم و او با موتورسیکلتش من را تعقیب می کرد تا اینکه در کوچه ای بن بست من را گیر انداخت. او عصبانی بود و هیچ چیز نمی توانست آرامش کند. به طرفم حمله کرد و در همان لحظه برای دفاع از خودم با چاقو چند ضربه به او زدم و وقتی روی زمین افتاد از ترس فرار کردم.

پرونده در دادگاه

متهم در ادامه صحنه جنایت را بازسازی کرد و جزئیات بیشتری از این درگیری خونین را شرح داد. این در حالی بود که اولیای دم مقتول در همان شکایت اولیه شان خواستار قصاص متهم به قتل شدند. در این شرایط پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و قرار است متهم به زودی به اتهام ارتکاب قتل عمدی در شعبه11 محاکمه شود.

قتل پدر زن توسط داماد بخاطر تاریخ عروسی!

مطالب مشابه را ببینید!