دانلود آهنگ های جدید 98 + متن آهنگ و موزیک های جدید در فارسی موزیک

اگر به دنبال آهنگ های جدید سال 98 هستید ما سایت فارسی موزیک را پیشنهاد می کنیم. فراسی موزیک دارای آرشیو کامل موسیقی ایرانی است و با یک جستجوی ساده می توانید آهنگ مورد نظر خود را در این سایت پیدا کنید.

موسیقی و آهنگ چه تاثیری بر مغز دارند؟

طی تحقیقاتی که بر روی مغز انجام شده است، دانشمندان نتایج شگفت انگیزی به دست آورده اند و عملکرد مغز را هنگام شنیدن موسیقی و پس از شنیدن آن بررسی کرده اند. با استفاده از دستگاه هایی خاص عملکرد مغز را سنجیده اند.

محققان افراد را به این دستگاه ها وصل کردند و فعالیت مغز را در موقع انجام فعالیت هایی مانند بازی کردن، مطالعه کردن، انجام محاسبات اسان و سخت ریاضی و دیگر فعالیت های بررسی کردند و بخش هایی از مغز را که فعال میشد را مشاهده کردند.

اما هنگامی که دانشمندان هنگامی که فعالیت مغز را در حال گوش دادن به موسیقی بررسی کردند غافلگیر شدند. در تصاویری که در دستگاه ها مشاهده کردند آتش بازی دیدند. جاهایی از مغز افراد که صدا را پردازش می کردند، همزمان با هم روشن می شدند. مغز همزمان ملودی و ریتم را با هم هماهنک میکند. همه را از زمانی که موسیقی را می شنویم، تا زمانی که پاهای ما شروع به ضرب گرفتن می کند را در کسری از ثانیه با هم هماهنگ می کند. این هماهنگی باعث می شود تا به یک نتیجه مطلوب و دلخواه برسد.

چرا موسیقی تاثیری متفاوت بر مغز دارد؟

این فعالیت عجیب در مغز شنودگان موسیقی و افراد موسیقی دان خیلی فرق می کرد. مانند این بود که فقط یک موزیک گوش می دهد، شبیه به این است که دارد از دور آتش بازی را نگاه می کند. ولی موسیقی دان ها که خودشان می نوازند مانند این است ک خودشان برگزار کننده جشن اتش بازی آغاز سال نو می باشند.

مشخص شد که با اینکه گوش دادن به موسیقی، مغز را درگیر فعالیت های جالبی می کند، ولی نواختن موسیقی باعث کار کردن کل مغز می شود. داشنمندان علوم اعصاب شاهد روشن شدن تمام بخش های مغز بودند. این نواحی اطلاعاتی را در ترتیبی سریع و پیچیده و شگفت آور پردازش می کنند.

نتیجه این تحقیق این است که گوش دادن به آهنگ باعث تقویت عملکرد مغز می شود و نوعی تمرین ذهنی است.

پس دانلود آهنگ جدید می تواند بر روحیه شما تاثیر مثبت بگذارد. در ادامه خواننده های پرطرفدار سال 98 را معرفی می کنیم.

 

دانلود آهنگ های جدید 98

 

مهدی احمدوند

بدون شک می توان گفت که یکی از پرطرفدارترین خواننده های پاپ ایرانی مهدی احمدوند است. او اخیرا اهنگ درد را منتشر کرد که با استقبال زیادی رویرو شد. او به جز خوانندگی تنظیم هم می کند و ویولن هم می نوازد. آخرین آلبومی که منتشر کرد آلبوم ساعت 7 بود که با استقبال خوبی روبرو شد.

شبکه بی بی سی لقب یکی از ستاره های موسیقی ایران را به او داده است. مهدی احمدوند نخستین آلبومش را با نام موج منفی در سال 1389 منتشر کرد. او تا به حال 6 آلبوم منتشر کرده است.  او نزدیک به 50 تک آهنگ منتشر کرده است که کار تنظیم و ترانه سرایی بیشتر آهنگ ها را هم خودش انجام داده است.

می توانید آهنگ جدید این خواننده را از سایت فارسی موزیک دانلود کنید.

 

دانلود آهنگ های جدید 98

 

علی عبدالمالکی

دیگر خواننده معروف که در سال 97 کم کار بود ولی اخیرا آهنگ بی معرفت را منتشر کرده است که با توجه به بازدیدهای اینستاگرام و دیگر سایت ها، امار دانلود بالایی داشته است. او سه آلبوم به نام های خدانشناس، نامسلمون و مخاطب خاص منتشر کرده است. او با خواندن آهنگ هایی مانند بازم دلم گرفته، یا هیشکی یا تو، وایسا و مرسی که هستی بسیار معروف تر شد. علی عبدالمالکی گیتاز می نوازد و آهنگساز اکثر کارهای خودش است.

به دلیل صدای منحصربفردی که دارد و نحوه اجرای زنده که بدون ساز هم به خوبی می تواند و شنیدن صدایش لذت بخش است، او در ماقم صدا با ابی مقایسه می شود و به او وسعت صدای ایران می گویند.

 

دانلود آهنگ های جدید 98

 

مجید خراطها

مجید خراطها اهنگساز، ترانه سرا و خواننده ایرانی است. او در سال 1384 نخستین آلبوم را به نام تنهاترین تنها منتشر کرد و پس از آن 6 البوم دیگر هم منتشر کرد.

البوم سوم را پس از ساخت آهنگ و تنظیم برای دیگران به نام وداع به بازار عرضه کرد و پس از آن البوم آواره را منتشر کرد که مورد استقبال قرار گرفتند. در سال 89 البوم کنسل را با مضامین اجتماعی منتشر کرد که آهنگ کنسل برای او دردساز شد.

نخستین البوم رسمی او البوم دیگه میرم بود که سال 1391 منتشر شد.

 

دانلود آهنگ های جدید 98

 

مسیح و آرش

مسیح و آرش دو برادر هستند که حتما یکی از آهنگ های آنها را در یک مکان عمومی شنیده اید. این دو اخیرا بسیار معروف شده اند و در هر جای عمومی ممکن است یکی از آهنگ های آنها در حال پخش باشد. مسیح به دلیل تسلط به زبان انگلیسی چند کاری به زبان انگلیسی داده است.

این دو سبک خاص خود را دارند و پس مسیح و آرش، گروه های مشابه هم به وجود آمده است که حتی صدای این دو خواننده را هم تقلید می کنند.

یکی از معروف ترین آهنگ هایی که مسیح و آرش منتشر کرده اند، آهنگ دریا است که متنی جالب دارد. آلبوم آخری را هم که اسفند سال 97 منتشر کردند بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

 / پایان رپورتاژ آگهی/

مطالب مشابه را ببینید!