دختری که شبیه آواتار است+عکس

وو شيائويان دختر 22 ساله چيني ملقب به “آواتار گرل” به دليل شباهتي كه چهره اش به شخصيت هاي فرا زميني فيلم جيمز كامرون دارد، در واقع به علت ابتلا به يك تومور به اين شكل درآمده است.

دختر آواتاری

 

يك تومور غير قابل باور چهره اين دختر جوان چيني كاملا از شكل انداخته است. والدين وي به دليل اينكه ديگر قادر به پرداخت هزينه هاي درماني او نيستند ، درخواست كمك كرده اند.

وو شيائويان دختر بداقبال چيني از يك ناهنجاري جدي چهره ناشي از يك تومور بسيار بزرگ رنج مي برد. خانواده روستايي وي تاكنون حدود 11 هزار يورو براي درمان او هزينه كرده اما ادامه معالجه اين تومور به دو برابر اين مبلغ نياز دارد و آنها با توجه به درآمد اندكي كه از كشاورزي به دست مي آورند، قادر به پرداخت آن نيستند.

يكي از پزشكان معالج “وو” در بيمارستان ليشويي زيژانگ خاطر نشان كرد: بيمار ديگر قادر نيست كه از بيني تنفس كند و حس بويايي وي از بين رفته است. همچنين تومور كه دوسوم چهره وي را پوشانده مانع از ديدن صحيح او شده است. وي دختر شجاعي است و از وضعي كه پيدا كرده شكايت نمي كند اما در واقع رنج بسياري را متحمل مي شود.

اين پزشك تاكيد كرد: تومور در حال گسترش بوده و ما بايد آن را خارج كنيم و سپس با شيمي درماني و راديو تراپي به معالجه آن بپردازيم. مترجم: بهرام افتخاري./جام جم آنلاین

مطالب مشابه را ببینید!