دختر اسیدپاش دستگیر شد

دختر اسیدپاش دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری دختری خبرداد که روی پسری که وی را اغفال کرده بود، اسید پاشید.
اسید

نقل ازخبرگزاری ایسنا، سرهنگ ابراهیم سعیدی با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی به دنبال دریافت گزارش از یکی از بیمارستان‌های این شهرستان به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره اسیدپاشی، بلافاصله برای بررسی موضوع عازم بیمارستان شدند.
وی افزود: در بررسی‌ها مشخص شد پسر 21 ساله‌ای به نام «م.خ» از ناحیه دو چشم و سایر اعضای بدن مورد اسیدپاشی قرار گرفته و دچار سوختگی بیش از 60 درصد شده است.
سعیدی اضافه کرد: در ادامه ماموران دریافتند که اسیدپاشی توسط دختر 18 ساله‌ای به نام «ب.م» انجام شده که دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت و در نهایت با هماهنگی قضایی، شخص نامبرده دستگیر و تحت تحقیقات فنی پلیس قرار گرفت.
سعیدی خاطرنشان کرد: متهم پس از اعتراف، انگیزه خود را از این اقدام جنون‌آمیز اغفال خود توسط فرد مصدوم عنوان کرد.
سرگرد رضا دولت آبادی معاون اجتماعی فرمانده انتظامی شهرستان ملایر برخورد احساسی دختر جوان ملایری را عامل اصلی اسیدپاشی خواند و گفت: جوانان باید به دوستان امین خود از قبیل والدین، معلمان و مشاوران اعتماد کنند و مشکلات خود را برای آنها بازگو کنند تا پیشگیری را ملاک کار خود قرار دهند.
وی با بیان اینکه انسان قبل از هرگونه اقدامی باید ابتدا به عواقب کار بیندیشد تا هیچ‌گاه دچار پشیمانی نشود گفت: برای پیشبرد امور باید از راه و مسیرهای قانونی اقدام کرد تا به نتیجه درست رسید، ورود از مجرای غیرقانونی عواقب ناگواری دارد.دولت‌آبادی در پایان یادآورشد: هم‌اکنون دختر جوان دستگیرشده و پسر جوان برای درمان به تهران رفته است.

مطالب مشابه را ببینید!