دختر بازیگر ایرانی داور یک جشنواره در فرانسه +عکس

دختر بازیگر ایرانی داور یک جشنواره در فرانسه +عکس

دختر بازیگر ایرانی داور یک جشنواره در فرانسه

این بازیگر سینما برای داوری جشنواره فیلم “وزول” فرانسه راهی این کشور می‌شود. جشنواره‌ی “وزول” یکی از قدیمی‌ترین جشنواره‌های مربوط به سینمای آسیاست که در اروپا برگزار می‌شود. این جشنواره امسال نیز از 11 تا 18 فوریه (22 تا 29 بهمن‌ماه) برپا می‌شد. در این دوره از جشنواره وزول، فیلم «برف روی کاج‌ها» به کارگردانی پیمان معادی به عنوان نماینده‌ای از ایران در این جشنواره به نمایش درمی‌آید.  در کنار ترانه علیدوستی بریلنت مندوزا، فیلیپ چی، ونگ چائو هیأت داوران بین‌المللی این جشنواره را تشکیل می‌دهند.

ترانه علیدوستی سال گذشته به خاطر بازی در فیلم «پذیرایی ساده» کار مانی حقیقی جایزه ویژه هیأت داوران جشنواره‌ی “وزول” را دریافت کرده بود.این بازیگر سینما و تئاتر پیش از این نیز به عنوان داور در جشنواره فیلم «هانوی» ویتنام که سال گذشته برگزار شد، حضور داشت و داوری جشنواره وزول دومین حضور بین‌المللی او به عنوان داور است.
جدیدترین فیلم ترانه علیدوستی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» به کارگردانی روح‌الله حجازی است که قرار است امسال در بخش مسابقه بین‌الملل سی‌ودومین جشنواره فیلم فجر به نمایش دربیاید.  علیدوستی همچنین فیلم «آسمان زرد کم‌عمق» را اخیرا روی پرده داشت.

مطالب مشابه را ببینید!