درخواست مظلومی از پرسپولیسی ها

درخواست مظلومی از پرسپولیسی ها
چشم های مظلومی تنها به ساق های بازیکنانش دوخته نشده است! آن ها نگاهی پیگیرانه به ساق های تیمی دارند که سال ها است رقیب سنتی شان محسوب می شود
 پرویز مظلومی

به نقل از قدس آنلاین، چشم های مظلومی تنها به ساق های بازیکنانش دوخته نشده است! آن ها نگاهی پیگیرانه به ساق های تیمی دارند که سال ها است رقیب سنتی شان محسوب می شود. سرمربی آبی ها دوست دارد در این هفته سرنوشت ساز عقب ماندگی امتیازی با سپاهان را جبران کند. اگر پرسپولیس در اصفهان بتواند میزبان را مغلوب کند آبی ها در صورت پیروزی برابر صبای قم هم امتیاز سپاهان خواهند شد. آنگاه حتی با تفاضل گل هم می توانند جام قهرمانی را بالای سر ببرند. آیا پرسپولیس مظلومی را به رویا های شیرینش خواهد رساند.

* به نظر می رسد هفته سی ام یکی از حساس ترین هفته ها برای شما باشد. احتمال اینکه این هفته امتیازهای استقلال و سپاهان یکی بشود چه اندازه است؟

– خیلی زیاد! هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. من تصور می کنم استقلال به دلیل بازی هایی که پیش رو دارد شانسش برای قهرمانی بیشتر است. البته در این هفته های پایانی نباید تیمی را دست کم گرفت. ما هم با تیم هایی بازی داریم که در خطر سقوط هستند.

 

* اما صبا از این دست تیم ها نیست. آن ها دنبال کسب سهمیه هستند و می کوشند مقابل استقلال به برتری برسند.

– بله، صبا را من جزو پدیده های امسال می دانم. آن ها تیم یکدستی هستند و عبدالله ویسی عملکرد بسیار خوبی در این تیم داشته است. صبا را دست کم نمی گیریم و با تمام قوا مقابل آن ها قرار خواهیم گرفت.

 

* آندو و مجتبی هم به استقلال ملحق شدند. این خبر خوبی برای کادر فنی است.

– هنوز که آمادگی کامل ندارند اما ما تلاش می کنیم آرام آرام آن ها را به شرایط ایده ال برسانیم. بااین حال تیموریان و جباری با نیمی از آمادگی خود می توانند برای ما مفید باشند. البته هنوز معلوم نیست آن ها فیکس باشند.

 

* اما تیموریان عملکرد بدی مقابل مس سرچشمه نداشت.

– آندو همیشه بیش از توانش می دود. او بازیکن مورد علاقه من است.

 

* درحالی مقابل صبای قم قرار می گیرید که یک روز قبل از این بازی پرسپولیس در اصفهان میهمان سپاهان است. تا چه اندازه به برد پرسپولیس امیدوارید؟

– پرسپولیس تیم بزرگی است و قطعا برای خودش و اعتبارش بازی می کند. بی تعارف بگویم این بازی اهمیت فراوانی برای ما دارد. نمی توانیم این موضوع را پنهان کنیم که به برد آن ها مقابل سپاهان نیاز داریم. دوست دارم پرسپولیس مقابل سپاهان مثل همان دربی باشد که ما را برد.

 

* همان 10 دقیقه کابوس وار.

– بله، پرسپولیس پتانسیلش را دارد.

 

* اگر تیم شما مثل ْآن بازی های خانگی گاف بدهد چه طور؟!

من می دانم که جمعه روز خاصی برای استقلال است و هوادران زیادی به ورزشگاه می آیند. بعید می دانم دیگر امتیاز از دست بدهیم. با تمام قوا مقابل صبای قم بازی می کنیم. حتی اگر پرسپولیس ببازد هم ما صبای قم را می بریم تا بالاخره از این تیم سبقت بگیریم. ته دلم روشن است و از خدا می خواهم به ما کمک کند تا در این هفته های پایانی سربلند باشیم.

 

* آروزی شما در این هفته های پایانی چیست؟

– هفته آخر در ورزشگاه آزادی جشن قهرمانی بگیریم. امیدوارم خدا ما را یاری کند.

مطالب مشابه را ببینید!