در حمام آواز بخوانید زیرا بسیار مفید است!

آواز خواندن در حمام

آیا می دانستید آواز خواندن در حمام بسیار مفید است؟ این عادت طبیعی اثراث مثبت عالی بر عملکرد اعضای مهم بدن دارد که واقعلا جالب است.

 

فواید باورنکردنی آواز خواندن در حمام

وقتی در حمام شروع به آواز خواندن می کنید مطمئنا به این فکر نمی کنید که چه فوایدی از فواید آواز خواندن  پشت عادت شما پنهان است و تنها از روی عادت و علاقه ان را انجام می دهید در حالیکه متخصصان از نمایی دیگر به آن نگاه کرده و فواید جالبی برای آن مطرح می کنند ، فوایدی که در این بخش از تاپ ناز به آن اشاره می کنیم. فواید آواز خواندن

فواید آواز خواندن

فواید جالب آواز خواندن در حمام:

آواز خواندن فواید جسمی و روحی بسیاری دارد و روند انتشار انرژی درونی را بهبود می بخشد و بدن با استفاده از این روند ارتعاشات ذهن را تنظیم می کند Tحال ببینیم آواز خواندن حمام چه طور بر روی سلامتی جسم و روح ما تاثیر می گذارد.

 

فواید آواز خواندن در حمام عضلات گردن را تقویت می کند:

زمانی که در حمام آواز می خوانی اکسیژن بیشتری وارد بدنتان می شود اکسیژنی که با ورود به بدن شما علاوه بر تنفس بهتر در حمام باعث تقویت عضلات گردن ، گلو ، دهان و صورت می شود.

 

فواید آواز خواندن در حمام برای تنفس بهتر

آواز خواندن عضلات اطراف شکم و قفسه سینه را درگیر می کند و بدن با قرار گرفتن در این شرایط توانایی خود در مدیریت جریان هوا را تقویت می بخشد. به نوعی آواز تمرینی است برای توقیت سیستم تنفس.

 

فواید آواز خواندن در حمام در کاهش خروپف

یکی از جالب ترین فواید آواز خواندن در حمام کاهش خروپف می باشد متخصصان معتقدند با اجرای آواز بلند در حمام پنجره را تحریک کرده و بدین وسیله خر و پف و کم خوابی های ناشی از آن را به حداقل می رساند.

فواید آواز خواندن در حمام برای تنظیم عملکرد تیروئید

آواز خواندن در حمام

فواید آواز خواندن روی عملکرد تیروئید و افزایش سوخت و ساز بدن

شاید برای تان جالب باشد که زمانی که شما در حمام آواز بلند سر می دهید غده تیروئید تحریک شده و سوخت و ساز بدنتان بالا می رود درست همان نیازی که برای تناسب اندام و کاهش وزن دارید.

فواید آواز خواندن در حمام برای مغز

آواز خواندن در حمام بر روی عمل کرده مغز اثر مثبت دارد چرا که این عادت به نوعی جالب یکی از روش های تقویت مهارت حرکت و هماهنگی اعضای بدن محسوب می شود.

 

فواید آواز خواندن در حمام در سم زدایی بدن

با آواز خواندن در حمام می توانید بدنتان را سم زدایی کنید ، درست است و هیچ بزرگ نمایی در کار نیست.

زمانی که شما به واسطه ی آواز خواندن حرکات برنامه ریزی شده ای از سوی مغز در فضایی مثل حمام انجام می دهیم بدنتان برای دفع سموم آماده تر می شود.

 

فواید آواز خواندن در حمام در کاهش استرس

آواز خواندن در حمام

فواید آواز خواندن در حمام در کاهش استرس و نگرانی

یکی از مزایای مهم خواندن آواز در حمام تسکین درد و آرامش روحی است ،همانطور که می دانید تجویز متخصصان روانشناس برای کاهش استرس و دوری از غم و اندوه گاهی به آواز خواندن می رسد که تأثیر آن در فضای بسته ای مثل حمام که فرد احساس امنیت بیشتری می کند به طبع بیشتر خواهد بود.

محققان معتقدند آواز خواندن یک نوع ورزش است، چرا که شما در طی آن مجبور می شوید شش های خود را از هوا پر و خالی کنید، ضربان قلبتان افزایش پیدا می کند و خون سریع تر در بدن شما به جریان می افتد که همه این عوامل فواید زیادی برای سلامت جسمانی بدن دارد. در طول چند سال گذشته مرکز تحقیقات سلامت قلب انگلستان کمپین هایی را به راه انداخته است تا مردم را تشویق به خواندن کنند.

فواید جالب آواز خواندن در حمام

مطالب مشابه را ببینید!