مجله تاپ‌ناز‌

دستگاه لیزر الکساندرایت

دستگاه لیزر الکساندرایت یکی از دستگاه های محبوب برای رفع موهای زائد است که برای تولید پالس های نوری، از طول موج 755 نانومتر استفاده می کند. پالس های نوری دستگاه الکساندرایت، در پوست جذب می شود و موجب از بین رفتن موهای زائد می گردد.

دستگاه لیزر الکساندرایت

در ادامه به بررسی جزئیات این دستگاه و قیمت آن خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

دستگاه لیزر الکس

دستگاه لیزر الکس را اگر بخواهیم از نظر مشخصات فنی بررسی کنیم باید بگوییم که این دستگاه بسته به تولید کننده و کشور سازنده آن ممکن است مشخصات متفاوتی داشته باشد. اما به صورت کلی مشخصات فنی دستگاه لیزر مو الکساندرایت به شرح زیر می باشد:

 • طول موج: 755 نانومتر
 • انرژی خروجی: تا 100 ژول
 • نوع لیزر: الکساندرایت
 • مدت زمان پالس: 0.3 تا 300 میلی ثانیه
 • قطر لیزر: 2 تا 20 میلی متر
 • تعداد پالس در ثانیه: تا 10 پالس
 • دارای سیستم خنک کننده پیلت
 • دارنده سیستم جریان هوا
 • حاوی سیستم ایمنی جهت جلوگیری از آسیب به پوست
 • دارای پالس هایی با قابلیت تنظیم سایز
 • دارنده قابلیت تنظیم توان لیزر

قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت

قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت همانطور که می دانید با نوسانات قیمت دلار، تغییر می کند و نرخ ثابتی ندارد. بهتر است برای استعلام قیمت دستگاه لیزر مو در 1402، با کارشناسان شرکت تکفام طب در ارتباط باشید.

دستگاه لیزر الکساندرایت

قیمت دستگاه لیزر مو به طور کلی در سال 1402 در حدود 4.000 دلار می باشد. توجه داشته باشید این قیمت کاملا حدودی است و ممکن است به نسبت کشور سازنده دستگاه و شرکت عرضه کننده آن متفاوت باشد.

خرید دستگاه لیزر الکساندرایت

خرید دستگاه لیزر الکساندرایت را از کجا انجام بدم؟ بهترین فروشنده دستگاه لیزر کدام است؟ آیا خرید اقساطی دستگاه لیزر ممکن است؟ برای پاسخ به این سوالات با ما همراه باشید.

اگر بودجه کافی برای خرید را ندارید، بهترین انتخاب برای شما خرید اقساطی دستگاه لیزر می باشد. شرکت تکفام طب با دارا بودن سابقه ای درخشان در این حوضه و جلب رضایت مشتریان خود، توانسته به یکی از محبوب ترین فروشندگاه دستگاه لیزر مو تبدیل شود.

دستگاه لیزر الکساندرایت

تعمیر دستگاه لیزر

تعمیر دستگاه لیزر در بیشتر مواقع هزینه زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. برای جلوگیری از این موضوع می توان با رعایت یک سری نکات از بروز برخی مشکلات و خرابی ها پیشگیری کرد.

به عنوان مثال با رعایت نکاتی مثل نگهداری دستگاه در محیط خشک و خنک، تعویض لامپ به صورت دوره ای، تعویض به موقع مایع خنک کننده، کالیبره کردن دستگاه و مراقبت از هندپیس ها توسط اپراتور، می توان آسیب ها را تا حد زیادی کاهش داد؟

حال اگر دستگاه لیزر دچار آسیب شد چه باید کرد؟ برای تعمیر دستگاه خود حتما کار را به متخصصان با تجربه بسپارید و توجه داشته باشید استفاده از قطعات اصلی موضوعی بسیار حائز اهمیت است. شرکت تکفام طب همواره در حوضه تعمیر دستگاه لیزر، سرویس دوره ای و تعویض قطعات و آپدیت نرم افزاری همراه شما خواهد بود.

دستگاه لیزر دست دوم

دستگاه لیزر دست دوم راهکار دیگری برای افردی است که بودجه کافی را برای خرید دستگاه نو را ندارند. قبل از خرید دستگاه لیزر کارکرده، حتما باید قطعات دستگاه را به خوبی بررسی کنید. قطعاتی مثل لامپ، سیستم خنک کننده و دیگر قطعات را بهتر است توسط فنی کار متخصص بررسی کنید.

از دیگر خدمات شرکت تکفام طب، فروش انواع دستگاه لیزر دست دوم سالم می باشد که تمامی دستگاه ها به صورت کاملا تخصصی توسط تیم فنی کار مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت سالم بودن دستگاه، آن را به فروش خواهند گذاشت.

فروش دستگاه لیزر الکس

فروش دستگاه لیزر الکس چگونه است؟ در برخی موارد شاهد این موضوع خواهیم بود که افراد بنا به دلایلی تصمیم به فروش دستگاه خود می کنند. در این صورت، دستگاه خود را به کارشناسان مختصص در این حوضه نشان دهید.

آنها سلامت دستگاه لیزر را مورد بررسی قرار می دهند و قیمت نهایی فروش آن را به شما می گویند. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان تکفام طب نیز در ارتباط باشید: 09121733666 مهندس بقایی.

نتیجه گیری

به طور کلی همانطور که مطلع هستید، ارائه خدمات زیبایی در کلینیک ها، نیازمند دستگاه هایی به روز و با کارایی مطلوب می باشد. گاهی با انتخاب نادرست و خرید دستگاه های ارزان تر، کیفیت و اعتبار خود را به خطر می اندازید پس در انتخاب دستگاه مورد نظر خود، دقت کافی را داشته باشید.

مطالب مشابه را ببینید!