دستگیری فردی که تجاوز گروهی را به صورت زنده از فیسبوک پخش کرده بود

دستگیری فردی که تجاوز گروهی را به صورت زنده از فیسبوک پخش کرده بود

چندی پیش کاربران فیسبوک شاهد پخش لایو و یا پخش زنده تجاوز گروهی چند نفر به یک دختر 15 ساله بودند. عامل انتشار این فیلم غیراخلاقی پسری 14 ساله بود که دستگیر شد.

دستگیری عامل پخش فیلم پورن و تجاوز گروهی در فیس بوک

خانواده این دختر که از سرنوشت او خبر نداشتند بعد از مشاهده اسکرین شاتی از فیلم تجاوز گروهی به دخترشان به پلیس مراجعه کردند تا دختر آنها را بیابد!نوجوانی که تجاوز دسته جمعی را به طور زنده پخش کرد شناسایی و بازداشت شد .

 

پلیس شیکاگو از بازداشت نوجوانی ۱۴ ساله که تجاوز دسته جمعی به یک دختر ۱۵ ساله را به طور زنده در فیس بوک پخش کرده بود، خبر داد.

 

پلیس شیکاگو اعلام کرد یک نوجوان ۱۴ ساله به اتهام شرکت در تجاوز دسته جمعی و پخش زنده این تجاوز در شبکه اجتماعی بازداشت و تفهیم اتهام شده است.این حادثه اواسط ماه مارس اتفاق افتاد. مادر قربانی ضمن ارائه شکایت به پلیس شیکاگو و با اعلام اینکه دختر ۱۵ ساله اش ناپدید شده، تصویری اسکرین شات از پخش آنلاین تجاوز به دخترش را به پلیس نشان داد. کارآگاهان یک روز بعد موفق به یافتن این دختر و تحویل او به والدینش گردیدند.

 

در مجموع شش مرد به این دختر ۱۵ ساله تجاوز کرده بودند. علاوه بر این ۴۰ کاربر اینترنت به صورت زنده این تجاوز را تماشا کردند اما در زمان وقوع جرم از سوی این کاربران هیچ تماسی با پلیس گرفته نشد.

مطالب مشابه را ببینید!