دستگیر شدن دختر باجگیر اینترنتی

دختر جوانی که در پی ارتباط اینترنتی، یک جراح زیبایی را فریب داده و از او اخاذی کرده بود، در ادامه اخاذی‌ها از وی ناکام ماند و از سوی پلیس فتای استان خراسان‌رضوی دستگیر شد.

 دستگیر شدن دختر باجگیر اینترنتی

رییس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره به جام جم گفت: چند روز پیش یک جراح زیبایی با حضور در پلیس فتا، از زنی به اتهام اخاذی شکایت کرد.

 

 

در تحقیق از شاکی معلوم شد، وی در فضای مجازی با دختری آشنا شده که ادعا می کرده چندی پیش برای جراحی بینی به مطب او رفته و از کار مرد پزشک راضی است و در ادامه ارتباط اینترنتی آنها بیشتر شده، به طوری که دختر جوان تصاویر خصوصی اش را از طریق پست الکترونیک برای وی ارسال کرده و با فریب مرد پزشک، توانسته تصاویر خصوصی او را به دست آورد.

سرهنگ سیدمحسن عرفانی افزود: در مرحله بعدی مشخص شد، دختر جوان چند هفته پس از برقراری دوستی اینترنتی، تصاویری را که از مرد پزشک به دست آورده بوده، با دستکاری و تبدیل آن به تصاویر غیراخلاقی، برایش ارسال و از او درخواست می کند یک میلیون تومان به شماره حساب وی بپردازد و در غیر این صورت از تصاویر غیراخلاقی سی دی تهیه و آن را به محل کار و همسر مرد پزشک ارسال می کند.

وی یادآور شد: دختر اخاذ با این ترفند پول درخواستی را از شاکی دریافت می کند و دوباره اخاذی هایش را از سر می گیرد و این بار از مرد پزشک می خواهد ۲۰ میلیون تومان به حسابش واریز کند، در غیر این صورت تهدیدش را عملی می کند.

رییس پلیس فتای استان خراسان رضوی گفت: با تشکیل پرونده و دستور قضایی، تحقیقات برای دستگیری دختر اخاذ آغاز شد تا این که ماموران فتا رد او را در یکی از محله های مرکزی شهر به دست آورده و دو روز پیش وی را دستگیر کردند.دختر جوان با انتقال به مرکز پلیس اعتراف کرد، به قصد اخاذی با شاکی ارتباط برقرار کرده و تصمیم داشته چند مرحله دیگر نیز از او اخاذی کند که ناکام مانده است.

در پی اعتراف متهم، وی با دستور قضایی برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران فتا قرار گرفت.

 

مطالب مشابه را ببینید!